-
Posts
9634 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Cudak
-
Jamniki i jamnikowate w potrzebie z całej Polski !!!!!!
Cudak replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
[quote name='magdola']A ja muszę Was prosić o pomoc dla dwóch jamnikowatych sunieczek z tragicznych warunków.... Jak do końca czerwca nie znajda dt/ds( w co nie wierze) to trafia do "umieralni"....:( tu jest link do bazarku na napisanie dogo - kksiążkihttp://www.dogomania.pl/forum/threads/228601-Napisz-Dogo-książkę-Bądź-współautorem!-Do-01-07-2012r a tu wątek sunieczek, każda z guzami, i brak czegokolwiek..... Razem z innymi psiakami [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/227879-Jeszcze-3-psy-czekaj%C4%85-na-pomoc%21-Maj%C4%85-czas-do-ko%C5%84ca-czerwca-%21-MEGA-PILNIE-DT%21%21%21"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/227879-Jeszcze-3-psy-czekają-na-pomoc!-Mają-czas-do-końca-czerwca-!-MEGA-PILNIE-DT!!![/URL] [/QUOTE] Jest szansa na DT (wspólny) dla suczek, ale [B]potrzebujemy stałych deklaracji, [/B]by mogły tam jechać. Bardzo prosimy o pomoc! [IMG]http://img6.imageshack.us/img6/2584/p6171834.jpg[/IMG] [IMG]http://img577.imageshack.us/img577/4007/p6171833.jpg[/IMG] -
Potrzebne $$$ na transport i STAŁE DEKLARACJE NA DT dla suczek!!!
Cudak replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
Wczorajszy przystojniak Barry: [IMG]http://img805.imageshack.us/img805/6193/p6211897.jpg[/IMG] [IMG]http://img694.imageshack.us/img694/8646/p6211891.jpg[/IMG] [IMG]http://img401.imageshack.us/img401/3875/p6211913.jpg[/IMG] [IMG]http://img684.imageshack.us/img684/7053/p6211902.jpg[/IMG] -
Potrzebne $$$ na transport i STAŁE DEKLARACJE NA DT dla suczek!!!
Cudak replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
[quote name='__Lara']Porozsyłam jak dam radę wątek, może ktoś pomoże.[/QUOTE] Dziękuję :loveu: Przydałoby się również zaszczepić psiaki zanim pojadą do DT, ale nie ma za co :( Bardzo prosimy o pomoc! -
Potrzebne $$$ na transport i STAŁE DEKLARACJE NA DT dla suczek!!!
Cudak replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
[quote name='Cudak'][URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/226555-transport-z-Torunia[/URL] - znalazłam coś takiego (transport z Torunia, blisko Inowrocławia), jutro zadzwonię i spytam o koszt. [B]Czy ktoś mógłby się dołożyć do transportu??[/B] [/QUOTE] 450 zł.............. -
Potrzebne $$$ na transport i STAŁE DEKLARACJE NA DT dla suczek!!!
Cudak replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
[quote name='__Lara']Dokładnie! Czyli Barry jedzie do Myngey? :) :) :)[/QUOTE] Tak - tylko transport potrzebny bardzo pilnie i szybko. 330 km w jedną stronę, a my na minusie! :( -
Potrzebne $$$ na transport i STAŁE DEKLARACJE NA DT dla suczek!!!
Cudak replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/226555-transport-z-Torunia[/URL] - znalazłam coś takiego (transport z Torunia, blisko Inowrocławia), jutro zadzwonię i spytam o koszt. [B]Czy ktoś mógłby się dołożyć do transportu??[/B] Jest też Osoba, która mogłaby przyjąć suczki na PDT, tylko jeszcze koszt nie ustalony ;) Będą potrzebne [B]stałe deklaracje[/B] dla nich! -
Potrzebne $$$ na transport i STAŁE DEKLARACJE NA DT dla suczek!!!
Cudak replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
[B]Myngey [/B]bardzo dziękuję[B] :) PILNIE POTRZEBNY TRANSPORT DO INOWROCŁAWIA! [/B]Może za zwrot kosztów ktoś mógłby go zawieźć? (330 km w jedną stronę) Dzisiejszy Barry: [IMG]http://img696.imageshack.us/img696/6193/p6211897.jpg[/IMG] [IMG]http://img37.imageshack.us/img37/8646/p6211891.jpg[/IMG] [IMG]http://img855.imageshack.us/img855/3875/p6211913.jpg[/IMG] -
Potrzebne $$$ na transport i STAŁE DEKLARACJE NA DT dla suczek!!!
Cudak replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
[quote name='magdola']Kolejny bazar dla psiakow: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/228601-Napisz-Dogo-ksi%C4%85%C5%BCk%C4%99-B%C4%85d%C5%BA-wsp%C3%B3%C5%82autorem%21-Do-01-07-2012r?p=19275412#post19275412"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/228601-Napisz-Dogo-książkę-Bądź-współautorem!-Do-01-07-2012r?p=19275412#post19275412[/URL][/QUOTE] Dziękuję magdola :) -
MIA- ONka z łańcucha zaczyna nowe życie w swoim domku :))
Cudak replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
[quote name='mysza 1']Lokalne prozwierzęce. Myślę, ze nie wypada zaśmiecać wątku Mii.[/QUOTE] Nie wiem, kto tu bardziej zaśmieca.... jak masz jakieś osobiste uwagi do mnie, to od tego jest PW. Nie reklamowałam tu bazarku, a proszę o pomoc dla psów przebywających w miejscu, z którego pochodzi Mia i które do końca czerwca powinny z niego zniknąć, bo właściciel likwiduje działkę. (W ogóle - po co ta cała dogomania i dział PWP, skoro są lokalne organizacje? :roll: ) -
Są chyba jakieś majtki na cieczkę dla suczek. Lusia ma rok
-
Luksusowy LEXUS-mix do kochania-na łańcuchu i do uśpienia!!
Cudak replied to Lupi's topic in Już w nowym domu
Nie zapisałaś nr osoby, która chciała go adoptować? -
MIA- ONka z łańcucha zaczyna nowe życie w swoim domku :))
Cudak replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
[quote name='mysza 1']Może tym razem lokalne organizacje się wykażą ;)[/QUOTE] Jakie organizacje masz na myśli? -
Norek zostaje na stałe w kochającym DT :))) dziękuję za pomoc :)
Cudak replied to mgro's topic in Już w nowym domu
[quote name='mgro']Uaktualniłam rozliczenie finansów Norka w drugim poście. Zajrzyjcie proszę, czy wszystko się zgadza.Potwierdzenia przelewów wstawię jak uda mi się je zapisać w jakimś graficznym formacie....Image shack nie łyka pdf-ów[/QUOTE] Jakie ładne, kolorowe rozliczenie ;) [B]tobciu[/B], dziękujemy za bazarek :) -
Potrzebne $$$ na transport i STAŁE DEKLARACJE NA DT dla suczek!!!
Cudak replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
[quote name='tobciu'][B]Bazarek zrobiony. Zapraszam do odwiedzin, zakupów, zaproszeń innych ciotek. :) [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/228341-Bazarek-Zr%C3%B3b-zakupy-dla-Norka-i-Stepnickich-Psiak%C3%B3w-do-29-06-12?p=19247363#post19247363"][COLOR=#0000ff]http://www.dogomania.pl/forum/threads/228341-Bazarek-Zrób-zakupy-dla-Norka-i-Stepnickich-Psiaków-do-29-06-12?p=19247363#post19247363[/COLOR][/URL][/B] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/228341-Bazarek-Zr%C3%B3b-zakupy-dla-Norka-i-Stepnickich-Psiak%C3%B3w-do-29-06-12?p=19247363#post19247363"][IMG]http://img16.imageshack.us/img16/6712/kolaznorekstepnica.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] Dziękujemy! :) -
Potrzebne $$$ na transport i STAŁE DEKLARACJE NA DT dla suczek!!!
Cudak replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
[quote name='Myngey']Witam Na dzień dzisiejszy jestem za rezerwowana, prawdopodobnie dzisiaj będę miała odpowiedz.[/QUOTE] Dziękuję, w takim razie czekamy do wieczora i rozglądamy się za transportem do Inowrocławia ;) -
MIA- ONka z łańcucha zaczyna nowe życie w swoim domku :))
Cudak replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
[B]Reszta psów z miejsca, z którego pochodzi Mia pilnie szuka DT/DS: [/B] [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/228408-Lusia-czeka-na-mi%C5%82o%C5%9B%C4%87-PILNIE-szukamy-DS[/url]!! -
9-mies Psotka, od urodzenia w kojcu... Już w swoim domku :)))))))))
Cudak replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
[B]saszajackson[/B], nie chcesz nowego tymczasa? ;) [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/228408-Lusia-czeka-na-mi%C5%82o%C5%9B%C4%87-PILNIE-szukamy-DS[/url]!! -
Oby nie przegryzła smyczki...
-
Potrzebne $$$ na transport i STAŁE DEKLARACJE NA DT dla suczek!!!
Cudak replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
[quote name='magdola']Ale może potencjalny dom poczeka , albo sam wyleczy? Ew. Można pomoc w kosztach częściowo, a w domowych warunkach na pewno będzie lepiej dochodzić do siebie.....[/QUOTE] Dzwoniłam, jednak wolą szczeniaczka.............. -
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
Cudak replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
[B]Wampirek prosi o DT!!![/B] -
Potrzebne $$$ na transport i STAŁE DEKLARACJE NA DT dla suczek!!!
Cudak replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
[quote name='Hałabajówka']Hej, powiedzcie jak z psiakami i jak rokowania co do zabrania ich z tej dziury? [/QUOTE] Daję im codziennie jeśc i pic. Z wyprowadzaniem gorzej, bo sama nie daję rady. Nie ma ich, gdzie zabrać, a czasu coraz mniej (do końca czerwca właściciel zwierzaków zobowiązał się zlikwidować tą działkę i wszystkie obiekty na niej stojące). Na płatny DT nie widzę szans, bo nawet na leczenie ich nie możemy uzbierać. Bezpłatne DT znów zawsze zapełnione... Zostanie chyba tylko gminę prosić, by je do schroniska zabrali :( (chyba, że dalej z Białogardem umowa jest... to wtedy nie wiem, co z nimi zrobić). [quote name='Hałabajówka']Wspominałyście że są tam też kury i inny drób... wiem że to nie to forum ale sama mam kury i jakoś nie mogę zapomnieć o nich, bo kury są mega mądre nie można ich tak zostawić na śmierć zwłaszcza w takie upały.[/QUOTE] U nas raczej deszczowo niż upalnie ;) Wczoraj nie zaglądałam, czy kury jeszcze są, bo padało i nie chciałam zmoknąć. Ostatnio widziałam tylko 3 (białe, na mięso hodowane). Część gołębi i kurek pojechała na giełdę, resztę porozdawał (od jednego z nowych właścicieli wiem, że gołębie były zagłodzone i zdychały, jak się porządnie najadły...), kilka gołębi jeszcze jest, ale na pewno zostaną oddane. -
Potrzebne $$$ na transport i STAŁE DEKLARACJE NA DT dla suczek!!!
Cudak replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
[quote name='tobciu']Drogie ciotki, robię bazarek dla Norka i dla psiaków ze Stepnicy. Myślę, że jutro powinien już działać. Fanty podarowała magdola, mgro i cosik dodałam ode mnie.[/QUOTE] Ogromnie dziękuję :) -
Potrzebne $$$ na transport i STAŁE DEKLARACJE NA DT dla suczek!!!
Cudak replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
[quote name='magdola']Ale może potencjalny dom poczeka , albo sam wyleczy? Ew. Można pomoc w kosztach częściowo, a w domowych warunkach na pewno będzie lepiej dochodzić do siebie.....[/QUOTE] Wątpię - zwykle ludzie szukają "bezproblemowych" psów, jak coś wyjdzie to leczą, ale świadomie.. no nie wiem. Zadzwonię jutro i się dowiem, ale nadziei sobie nie robię... -
Norek zostaje na stałe w kochającym DT :))) dziękuję za pomoc :)
Cudak replied to mgro's topic in Już w nowym domu
[quote name='magdola']Dostałam SMS: "Magda, Norek raczej zostanie u nas"[/QUOTE] Bardzo się cieszę, bo Norek chyba nie przeżyłby podróży do Szwecji :D -
Norek zostaje na stałe w kochającym DT :))) dziękuję za pomoc :)
Cudak replied to mgro's topic in Już w nowym domu
Dostałam maila od osoby (mieszkającej w Szwecji) zainteresowanej adopcją Norka. Jest szansa, że zostanie w DT? Mogę polecić innego psiaka? ;)