-
Posts
9634 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Cudak
-
[quote name='martasekret']rudakacha to moja mama, przekazałam jej dane do przelewu[/QUOTE] aaaa, teraz rozumiem i bardzo Wam dziękuję za wsparcie dla Barrego :) Poza transportem do DT będzie potrzebne dla Barrego wsparcie na kastrację i leczenie zębów (jeśli się ruszają będą musiały zostać usunięte) oraz na karmę (na początek trochę mamy dla niego, ale nie wiemy, jak długo posiedzi w DT...).
-
Potrzebne $$$ na transport i STAŁE DEKLARACJE NA DT dla suczek!!!
Cudak replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
[quote name='tobciu']ja bazarek z mojego podpisu rozsyłam i rozsyłam. ale narazie szaleństw nie ma. :( Chyba jeszcze coś w szafie poszperam.[/QUOTE] Dziękuję. [B]tobciu[/B], wyślę Ci mój nr konta na szczepienie dla Barrego, bo [B]Lupi[/B] w rozjazdach, a wsparcie pilnie potrzebne... -
Mika[*] i Inez, staruszki jamniczki... INEZ zbiera $$$ na badania i PDT
Cudak replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
[quote name='Cudak']Bardzo proszę o wsparcie dla suczek na PDT i transport do niego (60 zł)... Mogłyby jechać już w czwartek, ale 10 zł stałych deklaracji to niestety za mało :([/QUOTE] ...ale cichutku u suniek :( -
Mika[*] i Inez, staruszki jamniczki... INEZ zbiera $$$ na badania i PDT
Cudak replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
Bardzo proszę o wsparcie dla suczek na PDT i transport do niego (60 zł)... Mogłyby jechać już w czwartek, ale 10 zł stałych deklaracji to niestety za mało :( -
Mika[*] i Inez, staruszki jamniczki... INEZ zbiera $$$ na badania i PDT
Cudak replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ryjonek']Trzeba zawezwać jamnicze ciotki na pomoc!!! One zawsze znajdą jakieś rozwiązanie:)[/QUOTE] Wrzucałam na wątek jamników, ale "giną w tłumie" :( -
[quote name='Myngey']Nie ruszajcie mu tych zębów, żeby nie przyjechał do mnie z bólem, (zmiana otoczenia ból ) to może być za dużo, na spokojnie u mnie się to zrobi, a jak będzie do wyrwania to przy okazji kastracji się wyrwie przy jednej narkozie.[/QUOTE] Nie mamy nawet kasy na to :( pilniejszy [COLOR=#006400][B]transport[/B][/COLOR]... [quote name='Myngey']Sprawdzicie chłopaka jak reaguje na mniejszych chłopaków.[COLOR=#ff0000] [B]PILNE[/B] [/COLOR][/QUOTE] Ożywia się, jest zainteresowany, ale nie szarpie, nie szczeka. W miejscu, gdzie mieszkał zawsze było sporo psów, więc powinno być ok - tym bardziej, że nie będzie "u siebie". [quote name='wujek & ciocia']Przelew poszedł :smile:[/QUOTE] Dziękuję :loveu:
-
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
Cudak replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
[B]Clean[/B], tak, ale klatka jest wystawowa, dość duża, taka jak tu: [URL="http://www.zdrowyzwierzak.pl/product-pol-79-Profesjonalna-klatka-wystawowa-dla-kota.html?utm_source=nokaut.pl&utm_medium=cpc&utm_campaign=2012-06&utm_content=79#nclid=6c6ea2fd55eae203cb8812ee21e8aa60"]http://www.zdrowyzwierzak.pl/product-pol-79-Profesjonalna-klatka-wystawowa-dla-kota.html?utm_source=nokaut.pl&utm_medium=cpc&utm_campaign=2012-06&utm_content=79#nclid=6c6ea2fd55eae203cb8812ee21e8aa60 [/URL] Mieści się w niej spokojnie kuweta, posłanie i miski. Na pewno lepiej czułby się na wolności, ale wtedy leczenie nie miałoby sensu... -
Potrzebne $$$ na transport i STAŁE DEKLARACJE NA DT dla suczek!!!
Cudak replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
i drugi, dla suniek: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/228686-Tanie-ubrania-szpilki-apaszki-r%C3%B3%C5%BCno%C5%9Bci-na-nowe-%C5%BCycie-staruszek-do-1-07[/url] -
Mika[*] i Inez, staruszki jamniczki... INEZ zbiera $$$ na badania i PDT
Cudak replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
Dziękuję Wam :) i zapraszam: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/228686-Tanie-ubrania-szpilki-apaszki-r%C3%B3%C5%BCno%C5%9Bci-na-nowe-%C5%BCycie-staruszek-do-1-07[/url] -
Mika[*] i Inez, staruszki jamniczki... INEZ zbiera $$$ na badania i PDT
Cudak replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
[quote name='Cassi_']No racja :mdrmed: bo zdjęcia i opisy mogę Ci już dziś wysłać (znaczy jak wrócę do domku czyli po 20 :rolleyes:) lub ewentualnie wcześniej mogłaby to zrobić magdola gdyby się pojawiła i faktycznie możesz szykować i uruchamiać bazarek nim paczka ode mnie dotrze :)[/QUOTE] Opisy skopiuję z tych niesprzedanych z bazarku [B]magdoli[/B] :) tylko ceny mi podaj -
Mika[*] i Inez, staruszki jamniczki... INEZ zbiera $$$ na badania i PDT
Cudak replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
[quote name='Cassi_']super, zatem im szybciej tym lepiej - jutro puszczam paczkę :mdrmed: opisy są gotowe będziesz mogła je wziąć z tamtego bazarku :rolleyes: tylko tak sobie myślę, że ceny pozmieniamy - się znaczy obniżymy :cool3:[/QUOTE] Czyli mogę już bazarek szykować? (Oby tylko paczka na poczcie nie zaginęła :D) Zapraszam na szybki bazarek z korzeniem do akwarium: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/228684-Du%C5%BCy-korze%C5%84-do-AKWARIUM-spraw-rado%C5%9Bc-rybkom-pom%C3%B3%C5%BC-psom!-do-27-06[/url] -
Potrzebne $$$ na transport i STAŁE DEKLARACJE NA DT dla suczek!!!
Cudak replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
Zapraszam na szybki bazarek: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/228684-Du%C5%BCy-korze%C5%84-do-AKWARIUM-spraw-rado%C5%9Bc-rybkom-pom%C3%B3%C5%BC-psom!-do-27-06[/url] -
Mika[*] i Inez, staruszki jamniczki... INEZ zbiera $$$ na badania i PDT
Cudak replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
[quote name='Cassi_']no pewnie :mdrmed: wszystkie rzeczy jakie Ci przekazuję wystawiaj na ten cel, który akurat jest najpilniejszy :loveu: i bez pytania mnie o zgodę - ja się od razu zgadzam ;) zresztą w chwili nadania paczki z fantami automatycznie zrzekam się ich na rzecz zwierząt więc możesz je przeznaczać na te zwierzęta, które akurat najbardziej potrzebują wsparcia pieniężnego ps. aha jeśli chcesz to rzeczy, które się nie sprzedały na bazarku zrobionym przez magdolkę, doślę Ci na dniach, będzie większy bazarek :razz:[/QUOTE] Oczywiście, ze chcę! Dziękuję :loveu: :loveu::loveu: -
Mika[*] i Inez, staruszki jamniczki... INEZ zbiera $$$ na badania i PDT
Cudak replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
[quote name='Cassi_']zapisuję sobie[/QUOTE] Dziękuję, że zajrzałaś :) Czy mogłabym niesprzedane rzeczy z bazarku dla kotów wystawić dla suniek i Barrego? :oops: -
Jamniki i jamnikowate w potrzebie z całej Polski !!!!!!
Cudak replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
[quote name='Cudak']Jest szansa na DT (wspólny) dla suczek, ale [B]potrzebujemy stałych deklaracji, [/B]by mogły tam jechać. Bardzo prosimy o pomoc! [IMG]http://img6.imageshack.us/img6/2584/p6171834.jpg[/IMG] [IMG]http://img577.imageshack.us/img577/4007/p6171833.jpg[/IMG][/QUOTE] Przepraszam, że znów proszę tu o pomoc :oops: ale założyłam suniom osobny wątek (żeby było czytelniej): [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/228678-Dwie-staruszki-jamniczki-matka-i-c%C3%B3rka-prosz%C4%85-o-STA%C5%81E-DEKLARACJE-%28brakuje-290-z%C5%82%29"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/228678-Dwie-staruszki-jamniczki-matka-i-córka-proszą-o-STAŁE-DEKLARACJE-(brakuje-290-zł)[/URL] Potrzebujemy [B]stałych deklaracji[/B], by mogły pojechać do DT (DT płatny, ale dochód na szczytny cel - leczenie i karmę dla pozostałych, bezpłatnych tymczasowiczów). -
Potrzebne $$$ na transport i STAŁE DEKLARACJE NA DT dla suczek!!!
Cudak replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ryjonek']Ile potrzeba uzbierać na dt? czy już są jakieś deklaracje? Ja mogę 10 zl miesięcznie dorzucić.[/QUOTE] Założyłam suniom wątek osobny: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/228678-Dwie-staruszki-jamniczki-matka-i-c%C3%B3rka-prosz%C4%85-o-STA%C5%81E-DEKLARACJE-%28brakuje-290-z%C5%82%29[/url] -
Mika[*] i Inez, staruszki jamniczki... INEZ zbiera $$$ na badania i PDT
Cudak replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
Błagamy o pomoc!!! -
Mika[*] i Inez, staruszki jamniczki... INEZ zbiera $$$ na badania i PDT
Cudak replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
Czarna sunia [IMG]http://img577.imageshack.us/img577/4007/p6171833.jpg[/IMG] [IMG]http://img269.imageshack.us/img269/976/p6171844.jpg[/IMG] [IMG]http://img269.imageshack.us/img269/9166/p6171855.jpg[/IMG]