-
Posts
9634 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Cudak
-
Potrzebne $$$ na transport i STAŁE DEKLARACJE NA DT dla suczek!!!
Cudak replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
Nikt nie zagląda, a psiaki czekają.... Dostałam nr tel potencjalnie chętnych osób na jamniczkę i na psa do gospodarstwa... ale nasze psiaki się nie nadają w tej chwili do adopcji. Najpierw muszą być wyleczone :( -
9-mies Psotka, od urodzenia w kojcu... Już w swoim domku :)))))))))
Cudak replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
[quote name='BajUla']Psotka zamieszkała pod Wolinem, umowa jest u Natalii. Pod koniec tygodnia zadzwonię i podpytam, jak mała się czuje:p[/QUOTE] To całkiem blisko nas... Może się z [B]Lupi[/B] na poadopcyjną wybierzemy? ;) -
[quote name='BajUla']Ja byłabym ostrożna z tymi blokadami...Często po ich odstawieniu pojawia się ropomacicze, niestety. Moja, nomen omen Lusia;), po odstawieniu hormonów dostała ropomacicza. Fakt, to było z 8 lat temu, dostawała środek o nazwie Depopromone (nie wiem czy tak się pisze, czy ze spacją). Ale rozumiem, że na ten moment nie ma innej opcji...[/QUOTE] Zastrzyk tylko, żeby odwlec sterylkę, która i tak się musi odbyć, jak nazbieramy funduszy, więc ropomacicze wtedy nie będzie jej groziło :) Szkoda tylko, żeby aborcyjna była (bardziej inwazyjna), a zastrzyki niby na pół roku działają...
-
Podnoszę Lusię....
-
Norek zostaje na stałe w kochającym DT :))) dziękuję za pomoc :)
Cudak replied to mgro's topic in Już w nowym domu
Piękny Norek, taki zamyślony ;) -
Potrzebne $$$ na transport i STAŁE DEKLARACJE NA DT dla suczek!!!
Cudak replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
Rozmawiałam z wetem i: - Barry, jeśli ma mocno zepsute zęby, to powinny być one usunięte - guzy czarnej suczki (na listwie mlecznej) powinny być wycięte - guza brązowej suczki musiałby zobaczyć, ale prawdopodobnie będzie tylko do obserwacji, czy nie rośnie -
Prosimy o wsparcie na sterylkę!
-
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
Cudak replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
Zapraszam po cegiełki-tapety dla naszych psiaków: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/228422-Cegie%C5%82ki-unikalne-tapety-na-Tw%C3%B3j-pulpit-dla-psiak%C3%B3w-w-wielkiej-potrzebie-do-2-07[/url] -
[B]Zapraszam po piękne, unikatowe tapety - cegiełki:[/B] [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/228422-Cegie%C5%82ki-unikalne-tapety-na-Tw%C3%B3j-pulpit-dla-psiak%C3%B3w-w-wielkiej-potrzebie-do-2-07[/url] dla psiaków w wielkiej potrzebie [IMG]http://img14.imageshack.us/img14/3715/p6041951.jpg[/IMG] [IMG]http://img84.imageshack.us/img84/1572/p6041962.jpg[/IMG]
-
Potrzebne $$$ na transport i STAŁE DEKLARACJE NA DT dla suczek!!!
Cudak replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
[quote name='Cudak']Przepiękne te zdjęcia! Jutro zrobię bazarek :) Bardzo dziękuję :)[/QUOTE] [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/228422-Cegie%C5%82ki-unikalne-tapety-na-Tw%C3%B3j-pulpit-dla-psiak%C3%B3w-w-wielkiej-potrzebie-do-2-07[/url] [B]Podziwiajcie, reklamujcie i kupujcie! [/B]:) -
Potrzebne $$$ na transport i STAŁE DEKLARACJE NA DT dla suczek!!!
Cudak replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
[quote name='Clean']przygotowałam mniaturki cegiełek na bazarek dla stepnickich psiaków:-) Będą to cegiełki - tapety na ekran komputera, specjalnie indywidualnie dostosowane do rozdzielczości ekranu kupującego. @Cudak,sprawdź pocztę:-) Wszystkie zdjęcia są autorstwa mojego męża Marcina, wykonane w sanktuarium dla porzuconych zwierząt. Tapety są unikatowe i nie dostępne w internecie.[/QUOTE] Przepiękne te zdjęcia! Jutro zrobię bazarek :) Bardzo dziękuję :) -
Norek zostaje na stałe w kochającym DT :))) dziękuję za pomoc :)
Cudak replied to mgro's topic in Już w nowym domu
[B]pati,[/B] możesz napisać, co mówiła behawiorystka i jakie zalecenia/rady Ci dała? Może przyda się na przyszłość ;) -
Potrzebne $$$ na transport i STAŁE DEKLARACJE NA DT dla suczek!!!
Cudak replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
[quote name='__Lara']Jejku, urocze są. To co, zbieramy na jakiś hotel? I żeby potem je ew. zoperować?[/QUOTE] Tylko, czy nie utkwią w hoteliku już na zawsze? Na razie chociaż na szczepienia trzeba nazbierać i przy okazji wet zobaczyłby te guzki... -
Potrzebne $$$ na transport i STAŁE DEKLARACJE NA DT dla suczek!!!
Cudak replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://img269.imageshack.us/img269/9166/p6171855.jpg[/IMG] [IMG]http://img269.imageshack.us/img269/976/p6171844.jpg[/IMG] [IMG]http://img577.imageshack.us/img577/4007/p6171833.jpg[/IMG] -
Potrzebne $$$ na transport i STAŁE DEKLARACJE NA DT dla suczek!!!
Cudak replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
Zdjęcia z dzisiejszego "spaceru", podczas którego brązowa sunia przełożyła głowę przez obrożę i uciekła (na szczęście szybko nie biega), a czarna sunia najpierw się czołgała, a potem szarpała i usiłowała się uwolnić :-( Strasznie się zestresowały dziewczyny. Brązowa spokojniejsza, ale bardziej uparta, z kolei czarna kompletny dzikusek. [IMG]http://img543.imageshack.us/img543/9605/p6171857.jpg[/IMG] [IMG]http://img109.imageshack.us/img109/9758/p6171847.jpg[/IMG] [IMG]http://img38.imageshack.us/img38/2711/p6171856.jpg[/IMG] [IMG]http://img822.imageshack.us/img822/5766/p6171850.jpg[/IMG] [IMG]http://img6.imageshack.us/img6/2584/p6171834.jpg[/IMG] -
Potrzebne $$$ na transport i STAŁE DEKLARACJE NA DT dla suczek!!!
Cudak replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
[quote name='magdola']Niedługo będzie bazarek częściowo przeznaczony dla dziewczyn.... Kurcze, a może by je do toz zgłosić jako oferta prywatna????[/QUOTE] Moim zdaniem nie są gotowe na adopcję - raz, że nie potrafią chodzić na smyczy, wszystkiego się boją itp, dwa że [B]OBIE mają guzy[/B], które trzeba zbadać, żeby wiedzieć co dalej (operacja?). Brązowa ma guza na plecach, czarna ma guzy na listwie mlecznej. Nie wiem, czy w ich wieku jest szansa, że przeżyją operacje. Żaden DS ich nie weźmie. -
Potrzebne $$$ na transport i STAŁE DEKLARACJE NA DT dla suczek!!!
Cudak replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
Wzięłam dziś suńki na krótki spacer. Krótki, bo obie mają problemy z chodzeniem na smyczy.... -
9-mies Psotka, od urodzenia w kojcu... Już w swoim domku :)))))))))
Cudak replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
[quote name='saszajackson']Psotka już w nowym domku ! Myślę ,że będzie jej tam dobrze , ma mnóstwo terenu do biegania i mnóstwo rak do głaskania a nawet będzie mogla spać w łóżku czy na kanapie :) Dziękuje wszystkim za pomoc :) Zdjęcia Psotki w nowym domu będą pewnie jutro :)[/QUOTE] [B]saszajackson[/B], to Tobie się podziękowania należą, że dałaś jej DT :) inaczej pewnie dalej gniłaby w kojcu... Powodzenia Psotko w nowym domku! -
Potrzebne $$$ na transport i STAŁE DEKLARACJE NA DT dla suczek!!!
Cudak replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
[quote name='__Lara']Cudak, kochana macie więcej zdjęć tych suniek? Zwłaszcza ta brązowa to jamnik, trzeba ją wrzucić na wątek jamniczy.[/QUOTE] Wrzuciłam na wątek jamników. Dzisiaj miałam zamiar wziąć je na spacer, by lepsze zdjęcia zrobić, ale niestety pada deszcz :( Byłam tylko je nakarmić, cieszyły się strasznie. -
Potrzebne $$$ na transport i STAŁE DEKLARACJE NA DT dla suczek!!!
Cudak replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
[quote name='Clean']to w takim razie zabiorę się za to:-) Zrobię cegiełkę miniaturkę a w normalnym rozmiarze po wpłacie pieniędzy wyślę e-mail z tapetą o wymiarach przystosowanych na pulpit:-)[/QUOTE] Super! Bardzo dziękuję :) :) :) -
Potrzebne $$$ na transport i STAŁE DEKLARACJE NA DT dla suczek!!!
Cudak replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
[quote name='Clean']może ja znalazłabym chwilkę żeby zrobić taki bazarek:-) nie wiem czy tak można ale...na przykład zrobiłabym cegiełki - widokówki, tapety na pulpit?:-)Mam sporo pięknych zdjęć bo w wolnym czasie fotografuję, więc może coś takiego?Oczywiście też zajęłabym się rozgłaszaniem bazarku.Tyle co mogę zrobić. Co o tym myślisz Cudak?[/QUOTE] Byłoby świetnie! Pomysł bardzo dobry z tapetami-zdjęciami Twojego autorstwa :) -
Potrzebne $$$ na transport i STAŁE DEKLARACJE NA DT dla suczek!!!
Cudak replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
Potrzebne i fundusze i DT, bardzo pilnie! Może ktoś ma czas, by zrobić bazarek cegiełkowy dla nich? Potrzebne są pieniądze na szczepienia, sterylkę, leczenie (czarna suczka ma guzy na pewno, więc operacja będzie konieczna, Barry ma kłopoty z zębami)... -
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
Cudak replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
W porcie to leczenie to tylko "zaleczanie", bo dojdzie do siebie na chwilę, a potem znów się zarazi :( takie błędne koło - nie dośc, że kot cierpi, to jeszcze takie leczenie zawsze kosztuje... -
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
Cudak replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
Zestawienie wpłat na konto Fundacji od kwietnia br.r: 03.04.12 Joanna Ł., Warszawa 30 11.04.12 [B]__LARA[/B] 10 12.04.12 [B] Roland_De [/B] 50 16.04.12 kwiecień-[B]Javena[/B]) 5 20.04.12 od [B]Szarotki[/B]) 10 11.05.12 [B]__LARA[/B] 10 14.05.12 [B] Roland_De[/B] 50 14.05.12 [B]Clean[/B]) 20 17.05.12 maj-[B]Javena[/B]) 5 30.05.12 od [B]Szarotki[/B]) 10 11.06.12 [B]__LARA[/B] 10 12.06.12 [B] Roland_De [/B]25 razem z wpłatami z miau mamy na koncie kotów 676,03 zł :loveu: co starczy na 5 worków 15 kg Puriny Sensitiv po 134 zł, czyli na 5 tygodni karmienia. Dziękuję w imieniu kotów za wszystkie wpłaty :loveu: i nadal bardzo proszę o wsparcie: [COLOR=#ff0000][B]Fundacja Kocia Dolina Lukas Bank SA /O. Toruń 47 1940 1076 3018 9272 0000 0000 koniecznie z dopiskiem w tytule przelewu: "na koty ze Stepnicy" [/B][/COLOR]