Jump to content
Dogomania

Cudak

Members
  • Posts

    9634
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Cudak

  1. Brązowa sunia [IMG]http://img38.imageshack.us/img38/2711/p6171856.jpg[/IMG] [IMG]http://img822.imageshack.us/img822/5766/p6171850.jpg[/IMG] [IMG]http://img6.imageshack.us/img6/2584/p6171834.jpg[/IMG] [IMG]http://img543.imageshack.us/img543/9605/p6171857.jpg[/IMG]
  2. [B][FONT=Times][COLOR=#0000ff][SIZE=4]AKTUALNE rozliczenie (od maja 2013)[/SIZE][/COLOR][/FONT][/B] [COLOR=#ff0000][B] WPŁATY:[/B][/COLOR] [COLOR=#800080]na konto[B] Lupi[/B] było zebrane: [/COLOR] pozostało 165,55 zł ze [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/227879-Potrzebne-na-transport-i-STAŁE-DEKLARACJE-NA-DT-dla-suczek!!!"]wspólnego wątku psów z działki[/URL] (z tego 60 zł z miau stałe deklaracje za lipiec) Figunia - 20 zł (zapłacone za lipiec) Figunia - 40 zł (zapłacone za sierpień) Kaerjot - 50 zl (zapłacone za lipiec) Kaerjot - 50 zł (zapłacono za sierpień) Ryjonek - 30 zl (zapłacone od lipca do września) Ryjonek - 20 zł (górka do stałych deklaracji [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/icon_wink.gif[/IMG] ) Figunia - 35 zł Figunia - 40 zł (za wrzesień) Ryjonek 30 zł (za IV kwartał) Kaerjot - 50 zł (za wrzesień) Figunia - 120 zł ________________________ [SIZE=1]łącznie 650,55 zł (oddała na konto [B]magdoli[/B] 645 zł)[/SIZE] [COLOR=#800080]na moje konto ([B]Cudak[/B]):[/COLOR] 296 zł (bazarek [B]tobciu[/B] wrzesień) 110 zł stałe deklaracje z miau (sierpień, wrzesień) 20 zł (moja deklaracja od lipca do października) 250 zł (bazarek [B]tobciu[/B] październik: 303 zł -53 zł dla Urgo) 60 zł (z miau - październik) 30 zł - spadek po Ince, która znalazła DS 14,80zł (bazarek [B]tobciu[/B], październik) _________________________________________________________________________ [SIZE=1]łącznie 780,80 zł (z tego 770 zł przelane do [B]Hałabajówki [/B]za PDT i 11 zł do nowego skarbnika -[B] magdoli[/B])[/SIZE] [COLOR=#800080]na konto [B]magdoli[/B]:[/COLOR] [SIZE=3][FONT=Times]170 zl [B]Figunia[/B] ( październik, listopad, grudzień, styczeń ) 40 zł [B]Cudak[/B] (listopad, grudzień, styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec) 330 zł z Miau (listopad, grudzień, styczeń, luty, marzec, [SIZE=3]kwiecień[/SIZE]) 3[SIZE=3]5[/SIZE]0 zł [B]kaerjot[/B] (październik, listopad, grudzień, styczeń, luty, marzec, kwiecień) 80 zł [B]Ryjonek[/B] (styczeń, luty, marzec, kwie[SIZE=3]cień, maj[/SIZE], czerwiec, lipiec, sierpień)[/FONT][FONT=Times] 50 zl Corcia Figuni 135,50 bazarek od [B]Nemko[/B] (29.11.2012r) 102 zł bazarek od [B]danka1234[/B] (04.12.2012r) 32,70 zł bazarek [B]magdola[/B] (05.12.2012r) 10 zł [B]Figunia[/B] od Mikołaja (12.12.2012r) 190 zł bazarek od [B]tobciu[/B] (12.12.2012r) 20 zł [B]Bambino[/B] (13.12.2012r) 230 zł wsparcie od KUNDELKOWEJ SKARBONKI ( 17.12.2012r) 15 zł z bazarku [B]magdola[/B] (22.12.2012r) 71 zł bazarek bransoletkowy [B]Cudak[/B] (24.12.2012r) 18,25 bazarek [B]magdola[/B] [/FONT][/SIZE][FONT=Times][SIZE=3]341,30 bazarek uczciwości 40 zł bazarek [B]Cudak[/B] 5 zl - bazarek imienny [B]magdola[/B] [SIZE=3]____________________________________________ [SIZE=1]łącznie 22[SIZE=1]3[/SIZE]0,75 zł (+ 11 zł przekazane od [B]Cudak[/B] i 645 zł z konta [B]Lupi) = 28[SIZE=1]86[/SIZE],75 zł [/B](z tego przelane na PDT 2880 zł do [B]Hałabajówki[/B])[B], [/B][/SIZE][/SIZE] [COLOR=#800080]konto[B] Hałabajówki: [/B][/COLOR][/SIZE] [SIZE=3]20 zł z facebooka 10 zł [B]mdk8[/B] 30 zł [B]obieżyświat75 [/B]100 zł z[B] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/241770-Bazarek-z-różnościami-na-URGO-i-jamniczki-ZAKOŃCZONY"]bazarku[/URL][/B][/SIZE][/FONT][SIZE=3][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/241770-Bazarek-z-różnościami-na-URGO-i-jamniczki-ZAKOŃCZONY"] [/URL][/SIZE][FONT=Times][SIZE=3][FONT=Times]40 zł z miau 15 zł [B][SIZE=3]Maupa4 [/SIZE][/B][SIZE=3]61,50 zł z bazarku[/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT] [FONT=Times][SIZE=3][FONT=Times][SIZE=3][FONT=Times][SIZE=3][FONT=Times][SIZE=3]5 zł - Hałabajówka za torebkę z bazarku [/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT] 50 zł [B]obiezyswiat75 [/B]120 zł z[B] miau (sroka7) [/B]10 zł[/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT][FONT=Times][SIZE=3][FONT=Times][SIZE=3][B] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/116416-keakea"][B]keakea[/B][/URL] [/B](deklaracja czerwiec) 150 zł - [B]Kundelkowa Skarbonka[/B] na badania Inez 40 zł (deklaracje [B]z miau[/B] - czerwiec) 150 zł - bazarek [B]tobciu [/B]56,50 zł[B] - [/B][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/243535-Firmowe-ciuchy-torebki-buty-na-Perłę-i-Inez-ZAKOŃCZONY"]bazarek [B]Cudak[/B][/URL][/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT] [FONT=Times][FONT=Times][SIZE=3][FONT=Times][SIZE=3]19 zł[/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT][FONT=Times][SIZE=3][FONT=Times][SIZE=3][B] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/116416-keakea"][B]keakea[/B][/URL] [/B](deklaracja lipiec) 5 zł -[B] mdk8 [/B]100 zł[B] (z miau lipiec/sierpień) [/B]130,80 złz bazarku[B] Cudak: [/B][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/244396-TANI-bazarek-NOWE-firmowe-ubrania-nowa-torebka-różnośc-ZAKOŃCZONY"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/244396-TANI-bazarek-NOWE-firmowe-ubrania-nowa-torebka-różnośc-ZAKOŃCZONY [/URL][/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT][/FONT][FONT=Times][FONT=Times][SIZE=3][FONT=Times][SIZE=3]10 zł[/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT][FONT=Times][SIZE=3][FONT=Times][SIZE=3][B] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/116416-keakea"][B]keakea[/B][/URL] [/B](deklaracja sierpień)[/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT][/FONT] [FONT=Times][FONT=Times][SIZE=3][FONT=Times][SIZE=3][FONT=Times][FONT=Times][SIZE=3][FONT=Times][SIZE=3]13,07 zł[/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT][FONT=Times][SIZE=3][FONT=Times][SIZE=3][B] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/116416-keakea"][B]keakea[/B][/URL] [/B](deklaracja wrzesień) [/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT][/FONT] [/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT] [SIZE=3]__________________________________________________________ 985,87 zł[/SIZE][/FONT] (ostatnie wpłaty do potwierdzenia) + 150 zł na badania Inez od[B] Kundelkowej Skarbonki[/B] [B][COLOR=#ff0000]WYDATKI:[/COLOR][/B] z konta [B]Cudak[/B]: -150 zł przelałam 10.09 na jedzenie dla suniek na konto [B]Hałabajówki[/B] -250 zł przelałam 24.08 za DT za lipiec na konto [B]Hałabajówki[/B] -250 zł przelałam 3.10.br za DT za wrzesień na konto [B]Hałabajówki[/B] -120 zł przelane 17.10.br na jedzenie dla suniek na konto [B]Hałabajówki ----------------------------------------------------------------------[/B][FONT=Times] [SIZE=3]z konta[B] magdoli[/B]: [COLOR=#000000]- 400 zł na listopad za DT - 230 zł za fakturę od weta (niedrożność żołądka i jelit u Inez) post #681, 17.12.2012r - 400 zł na grudzień za DT -400 na DT styczeń za DT -400 zł luty za DT - 400 zł marzec za DT -500 zł zaplata zaległości[/COLOR][/SIZE][/FONT][SIZE=3] (za wrzesień i październik)[/SIZE] ________________________________________________ 400 zł - PDT kwiecień 80 zł - wizyta Miki u weterynarza 200 zł - maj PDT (sama Inez) 200 zł - czerwiec PDT Inez
  3. Stałe deklaracje: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/126986-Ryjonek"][B]Ryjonek[/B][/URL] 10 zł [URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/7121-kaerjot"][B]kaerjot[/B][/URL] 50 zł [B]Cudak[/B] 5 zł [B]z miau łącznie [/B]50 zł [URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/134966-Figunia"][B]Figunia[/B][/URL] 40 zł [URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/116416-keakea"][B]keakea[/B][/URL] 10 zł ___________________________ razem stałych deklaracji 165 zł
  4. edit 2.05.2013 [CENTER][SIZE=3]Mika odeszła 23.04.2013 r. [*] z powodu złośliwego nowotworu z przerzutami. Została sama Inez i dług do spłacenia za hotelik u [B]Hałabajówki[/B] i za diagnozę i uśpienie Miki :( Od maja za samą Inez będziemy płacić 200 zł/miesięcznie i bardzo prosimy o [B]stałe deklaracje[/B]. Chcemy również (po spłaceniu długu) przebadać Inez, która również jest w podeszłym wieku. [B]Bardzo prosimy o wsparcie.[/B] Każdy grosik, każdy bazarek na wagę złota...[/SIZE] [/CENTER] [CENTER][COLOR=#800080][B]Inez prosi o kochający domek i stałe deklaracje na hotelik![/B][/COLOR] [SIZE=4][B][COLOR=#4b0082]Konto do wpłat: [/COLOR][/B] [COLOR=#000000][FONT=Verdana]Fundacja dla zwierząt Hałabajówka [/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=Verdana]78-200 Białogard [/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=Verdana]03 1020 2791 0000 7902 0200 4703[/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=Verdana]w tytule koniecznie - [/FONT][/COLOR][/SIZE][B][SIZE=4]darowizna dla I[SIZE=4]NEZ[/SIZE] i nick z dogo[/SIZE][/B] [/CENTER] [CENTER] [IMG]http://imageshack.us/a/img585/4007/p6171833.jpg[/IMG] [/CENTER] [CENTER][B]Stałe deklaracje:[/B] [/CENTER] [CENTER][URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/126986-Ryjonek"][B]Ryjonek[/B][/URL] 10 zł [URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/7121-kaerjot"][B]kaerjot[/B][/URL] 50 zł [B]Cudak[/B] 5 zł [B]z miau łącznie [/B]50 zł [URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/134966-Figunia"][B]Figunia[/B][/URL] 40 zł [URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/116416-keakea"][B]keakea[/B][/URL] 10 zł [/CENTER] Tak było: Sunie to matka (brązowa, 13 lat) i córka (czarna, 12 lat), od zawsze mieszkały razem. Pochodzą z likwidowanej działki: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/227879-Potrzebne-na-transport-i-STAŁE-DEKLARACJE-NA-DT-dla-suczek[/URL]!!! Obie są zlęknione, były bite przez właściciela, a ostatnich kilka lat spędziły w brudnym kojcu, pełnym piór, odchodów, szczątek zdechłych kur/gołębi, z którego nie wychodziły nawet na chwilę. Obie rodziły szczeniaki 2 razy do roku (były one potem wywożone na giełdę), obie mają guzy (czarna na listwie mlecznej - do usunięcia, brązowa na plecach - prawdopodobnie do obserwacji). Są już w PDT, ale nadal [B]potrzebne są stałe deklaracje oraz jednorazowe wsparcie, bazarki...[/B] Potrzebujemy 400 zł/mies za obie sunie z wyżywieniem, a dochód jest przeznaczany na potrzeby zwierzaków pod opieką [B]Hałabajówki[/B]. Takie warunki miały na działce: [IMG]http://img834.imageshack.us/img834/9444/p6041942.jpg[/IMG] [IMG]http://img803.imageshack.us/img803/2433/p6041964.jpg[/IMG] [B]Bardzo prosimy również o pomoc w ogłoszeniach dla suniek.[/B] Kontakt w sprawie adopcji: Justyna, tel 788 938 175, e-mail [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] Przebywają w hoteliku pod Białogardem, woj zachodniopomorskie [B] Dziękujemy KUNDELKOWEJ SKARBONCE za pomoc w opłaceniu faktury za leczenie Inez[/B] :) [SIZE=4][COLOR=#ff0000][URL="http://www.dogomania.pl/threads/147660-Kundelkowa-skarbonka-POMA-A-Chcemy-dalej-pomagac-kundelkom#post13059488"][U][IMG]http://i912.photobucket.com/albums/ac324/Malwi87/dogo/kundelkowaskarbonka3.jpg[/IMG][/U][/URL][/COLOR][/SIZE]
  5. [quote name='rudakacha']Jestem na zaproszenie. Podnoszę i postaram się coś wysupłać dla piesia.[/QUOTE] Dziękuję, że zajrzałaś do Barrego. Bardzo prosimy o wsparcie na transport do DT....
  6. Pierwszy spacer Barrego po latach spędzonych na łańcuchu (14.06.br, z [B][I]Lupi[/I][/B]): [IMG]http://img809.imageshack.us/img809/9151/p6142099.jpg[/IMG] [IMG]http://img11.imageshack.us/img11/3359/p6142097.jpg[/IMG] [IMG]http://img4.imageshack.us/img4/899/p6142107.jpg[/IMG] [IMG]http://img205.imageshack.us/img205/7137/p6142110.jpg[/IMG] [IMG]http://img854.imageshack.us/img854/6715/p6142103.jpg[/IMG]
  7. [quote name='Clean']super ze chociaż DT jest dla Barrego:-)trzymam kciuki żeby ja najszybciej do niego pojechał![/QUOTE] Dla suniek też jest, tylko deklaracje potrzebne... W czwartek mogłyby pojechać z [B]katlis[/B] do DT (bo jedzie do Kołobrzegu, a DT pod Białogardem, więc tylko 60 zł by nas transport kosztował). [B]Mamy tylko 10 zł stałych deklaracji [/B]:( Może im też osobny wątek założyć? Bo tu już wszystko tak namieszane, że ktoś wejdzie nowy, to się pogubić może...
  8. [quote name='Clean']jak Wampirek się miewa?[/QUOTE] No biedny w tej klatce :( tylko po główce go głaskam, bo niewiadomo co z tą skórą ma... (na wyniki na grzyba trzeba 2 tyg czekać)
  9. [quote name='wujek & ciocia']dorzucę 15 zł do transportu...[/QUOTE] Dziękuję w imieniu Barrego, który już nie może doczekać się wyjazdu i życia bez ciężkiego łańcucha na szyi :)
  10. [quote name='katlis'][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/228661-oferuj%C4%99-SZCZECIN-KO%C5%81OBRZEG-SZCZECIN?p=19285536#post19285536"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/228661-oferuję-SZCZECIN-KOŁOBRZEG-SZCZECIN?p=19285536#post19285536[/URL] popytajcie może coś się uda dla Was ugrać[/QUOTE] Dziękuję :)
  11. [quote name='tobciu']30 zł prześlę. Da się któreś zaszczepić za to ? Podajcie nr konta, gdzie mam konto Lupi, ale wiem gdzie.[/QUOTE] Dziękujemy :) [B]Lupi[/B] chyba dopiero jutro zajrzy i wyśle konto (mi też sie zgubiło), to będziemy kombinować, żeby do weta podjechać. Szczepienie kosztuje 25-30 zł. Może Barrego zaszczepic i przy okazji w ząbki wet by zajrzał? ;)
  12. [quote name='Maruda666']Podniosę i 100zł do transportu dokładam. Zbieraj psiaku na podróż :)[/QUOTE] Ojej, pięknie dziękuję :loveu: Kundelkowa skarbonka dołoży 150 zł :loveu:, wiec będzie już 250 zł na drogę Barrego do nowego lepszego, życia :multi:
  13. [quote name='KasiaT']Zapisuję sobie-po wypłacie znowu tu zajrzę[/QUOTE] Dziękuję, że zajrzałaś, bo mało tu nas... :(
  14. Napisałam na "kundelkowej skarbonce", czy jest szansa, by dostał wsparcie na transport...Oby, bo koszt spory :( a gdzie jeszcze leczenie ewentualne...
  15. [quote name='Cassi_']zapisuję sobie.... niebawem z naszego bazarku, jak tylko magdolka będzie miała wszystkie zapłaty, zrobi wpłatę, co prawda nie za wiele tego będzie tym razem, ale każdy grosz się liczy :)[/QUOTE] Dziękuję w imieniu Barrego :) Każdy grosik się liczy, a transport naprawdę pilnie potrzebny do DT!!! Psiak na łańcuchu, a działka, na której przebywa jest w trakcie likwidacji...
  16. Błagam o pomoc dla Barrego z łańcucha, który ma szansę na normalne życie - pilnie potrzebujemy wsparcia na transport do DT: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/228646-Barry-mix-husky-na-%C5%82a%C5%84cuchu!-Potrzebne-wsparcie-na-transport-do-DT!!-Karm%C4%99-i-weta[/url]! [IMG]http://img6.imageshack.us/img6/3236/p6132086.jpg[/IMG] [IMG]http://img805.imageshack.us/img805/6193/p6211897.jpg[/IMG]
  17. [quote name='Myngey']Zróbcie chłopakowi osobny wątek[/QUOTE] [url]www.dogomania.pl/forum/threads/228646-Barry-mix-owczarek-i-husky-Potrzebne-wsparcie-na-transport-do-DT%21%21-Karm%C4%99-i-weta%21[/url] Będę wdzięczna za rozsyłanie, bo transport bardzo pilnie potrzebny!!!
  18. [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/213164-Klub-Wytrwałych-Baloniarek-Razem-możemy-odnosić-sukcesy-)"][IMG]http://images10.fotosik.pl/3132/20afa11e377818af.jpg[/IMG][/URL]
  19. Barry to jeden z psiaków z tego wątku: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/227879-Potrzebne-na-transport-i-STAŁE-DEKLARACJE-NA-DT-dla-suczek[/URL]!!! Większość swojego życia spędził na łańcuchu, nigdy nie spuszczany, zaniedbany, strasznie zapchlony - teraz ma szansę na normalne życie. Został już odrobaczony, odpchlony, zaszczepiony. 3.07.2012r dojechał do BDT u [B]Myngey[/B] :multi: [COLOR=#006400][B]Potrzebne jest wsparcie na karmę suchą oraz puszki, ryż, makaron, mięso (z powodu problemów z uzębieniem suchą karmę trzeba mu moczyć i mieszać z puszkami, mięsem, by ją zjadł...) i inne koszty związane z jego utrzymaniem w DT. [SIZE=3][SIZE=2]P[/SIZE][/SIZE][/B][/COLOR][SIZE=3][B][COLOR=#008000][SIZE=2]ies ma BARDZO CHORE ZĘBY, które wymagają operacji[SIZE=2] (koszt z ba[SIZE=2]daniami przed operacją to ok 500 zł :( Po operacji również będą potrzebne pieniążki na leki[SIZE=2] i wizyty kontrolne[/SIZE][/SIZE])[/SIZE] 8.02.2013 [SIZE=2]Urgo przeszedł badanie RTG serca i [/SIZE]okazało się,[SIZE=2] że jest ono chore, powiekszone, musi przyjmowac leki[U][SIZE=2].[/SIZE] [SIZE=3]W związku z wiekiem Urgo (ok 10 lat) i jego chorobą serca, rozważamy dożywotnie pozostawienie go w DT u Myngey, ale żeby mógł [SIZE=3]zostać[/SIZE], [SIZE=3]potrzebne[/SIZE] jest wsparcie finansowe na jego utrzymanie (karma + leki) oraz stałe deklaracje. [/SIZE][/U][/SIZE][/SIZE][/COLOR][/B][/SIZE][B][COLOR=#ff0000] [/COLOR][/B][CENTER][SIZE=3][B][COLOR=#ff0000] Każda wpłata i stała deklaracj[SIZE=3]a[/SIZE] jest na [SIZE=3]wagę[/SIZE] złota[/COLOR][/B]![/SIZE] [COLOR=#ff0000][SIZE=4]WYDARZENIE URGO NA FB [/SIZE][/COLOR] [URL]https://www.facebook.com/events/125182044324814/[/URL] [/CENTER] Oto Urgo (wcześniej Barry), jeszcze na działce, apatyczny, masakrycznie zapchlony, zaniedbany: [IMG]http://img6.imageshack.us/img6/3236/p6132086.jpg[/IMG] [IMG]http://img267.imageshack.us/img267/7941/p6132089.jpg[/IMG] a tak się cieszy ze spacerku: [IMG]http://img805.imageshack.us/img805/6193/p6211897.jpg[/IMG] [IMG]http://img684.imageshack.us/img684/7053/p6211902.jpg[/IMG] [B]Oprócz ogłoszeń, które Myngey robi, Urgo ogłaszany był na : [/B] [B]Kujawsko-pomorskie[/B] : 10/07/12 (30 ogloszeń od Cudak, robiła tatankas), [B]Zachodnio-pomorskie[/B] :03/09/12 (50 ogloszeń od tobciu, robiła AgnieszkaO), [B]Pomorskie[/B] : 03/09/12 (50 ogloszeń od tobciu, robiła AgnieszkaO [B]Dolnośląskie[/B] : 20/10/12 (30 ogłoszeń od tobciu, robiła Anja…) [B]Łódzkie [/B]: 20/10/12 (30 ogłoszeń od tobciu, robiła Anja…) [B]Mazowieckie[/B] : 20/11/12 (50 ogłoszeń od tobciu, robiła AgnieszkaO) [B]Wielkopolska[/B] : 20/11/12 (50 ogłoszeń od tobciu, robiła AgnieszkaO) Filmiki z DT u [B]Myngey[/B]: [URL]http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=PfguqcS-WoE[/URL] [URL]http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=LQSR0A12aGE[/URL] [URL]http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=rvU31244gAg[/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/213164-Klub-Wytrwałych-Baloniarek-Razem-możemy-odnosić-sukcesy-)"] [IMG]http://images10.fotosik.pl/3132/20afa11e377818af.jpg[/IMG] Dziękujemy za pomoc od Klubu Baloniarek :) [/URL]
  20. Barry prosi o wsparcie na transport, bo bardzo by już chciał być w DT!! [IMG]http://img684.imageshack.us/img684/7053/p6211902.jpg[/IMG]
  21. [quote name='Ryjonek']Ile potrzeba uzbierać na dt? czy już są jakieś deklaracje? Ja mogę 10 zl miesięcznie dorzucić.[/QUOTE] Bardzo dziękuję! Poza Twoją deklaracją, nie mamy ani jednej :( DT ma być płatny "co łaska" (dochód na leczenie i karmę dla pozostałych tymczasowiczów, którzy są na bezpłatnym DT)+ trzeba zapewnić karmę i weta dla suniek, czyli myślę, że minimum te 200-300 zł miesięcznie wypadałoby uzbierać za opiekę nad obydwiema suniami. Jak się uda to i więcej... Prawdopodobnie w piątek będzie możliwy transport suniek (trzeba będzie dopłacić ok 60 zł), [U]ale by mogły tam jechać potrzebne są stałe deklaracje[/U], bo ja nie będę miała z czego wykładać na ich hotelowanie.
  22. [B]Silvana[/B], z góry Cię przepraszam za ten post zaśmiecający wątek Twojego psa. Pozwoliłam sobie poprosić na tym wątku o pomoc, nie po to, żeby zadłużonej [B]mysza1 [/B]i jej podopiecznymzrobić na złość [SIZE=1](Przykre, że chęć pomocy psom prowadzi do takiej zawiści, walki o potencjalnych darczyńców, niesłusznych oskarżeń... nie liczą się już psy, tylko kasa i "zwalczanie konkurencji"... Przykro, bo, jak tak dalej będzie, to marne szanse na realną poprawę sytuacji bezdomnych psów - bez współpracy nie da się tego osiągnąć!)[/SIZE]. W żadnym innym wątku nie "spamowałam", czyli prosiłam o pomoc dla tych psów, bo domyślam się, jak jest to odbierane, jeśli nie jest się założycielem wątku. Poprosiłam akurat tu, nieprzypadkowo, bo te 3 psiaki czekające teraz na pomoc pochodzą od tego samego właściciela, co Mia, do której pozostał mi sentyment, jako że to ja odpięłam ją z łańcucha i wyciągnęłam z tej działki (gdybym się jej losem nie zainteresowała, w tej chwili byłaby wynędzniałą, zapchloną matką kilkudziesięciu szczeniaków i miałaby teraz swoje miejsce w wyżej podanym przeze mnie wątku)...dlatego też na wątek z przyjemnością zaglądam, jak pojawiają się nowe zdjęcia, wieści z DS i nie spodziewałam się takiego ataku ze strony [B]mysza1[/B], za prośbę o pomoc dla psów, z którymi Mia spędziła swoje dzieciństwo, a nie dla "przypadkowych" psów, którym akurat chcę pomóc. Na poniższych zdjęciach ten sam kojec i buda, w których mieszkała Mia po przeprowadzce z gospodarstwa na działkę...: [IMG]http://img301.imageshack.us/img301/5782/sdc12991w.jpg[/IMG] teraz siedzą w nim dwie staruszki, które nie zasługują na pomoc, bo nie są pięknymi, młodymi DONkami :shake: [IMG]http://img834.imageshack.us/img834/9444/p6041942.jpg[/IMG] Pozdrawiam i jeszcze raz przepraszam za to całe zamieszanie, a znerwicowanym herbatkę z melisy polecam.
  23. Bardzo prosimy o [B]wsparcie na transport[/B]! Oraz o [B]stałe deklaracje[/B] dla suniek!
×
×
  • Create New...