Jump to content
Dogomania

GameBoy

Members
  • Posts

    10549
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by GameBoy

  1. miesiąc temu na allegro były szczenieta dalmatynczyka ( 4mczne) z rodowodem za 400 złotych za sztukę - NIE PETY, więc chyba cena 1500-2500 jest przesadzona jak ktos nie szuka egzemplarza wystawowego
  2. dzieki bede tu zagladala, moze i jego pokaze
  3. [quote name='Gabryjella']Podepnę się tutaj, bo nie widzę sensu zakładania kolejnego wątku na ten sam temat ;) Otóż chodzi mi o tzw. "porodowodowe", zastanawia mnie, jaką rolę odgrywa tu hodowca, który sprzedał sukę. Tzn. czy hodowcy mają możliwość wpływu na to czy suka/pies z jego hodowli będzie dalej rozmnażany (oczywiście bez uprawnień) ? Czy hodowcy w Polsce nie chcą, czy nie mogą tego w jakiś sposób kontrolować ?[/quote] hodowca nie ma na to wplywu - choc najczesciej tez go to nie obchodzi taka jest prawda, przeciez te "porodowodowe" szczeniaki nie biora sie znikad - wielu pseudo podaje nawet przydomki hodowlane rodziców
  4. mam nadzieje, widzialam aukcje wczesniej ale link do niej gdzies mi zaginal oby udalo sie sprzedac wszystkie...
  5. w jakim on jest wieku? mam dom chetny na benka, w Wawie - do sprawdzenia jeszcze, ale pies musi byc lagodny i do 1,5roku
  6. w poniedzialek jade do Agi pomoc wykapac Teodora i pogadac o psie, źle z nią rozmawiacie dziewczyny - mimo wszystko to jeszcze dzieciak w dodatku z naprawde skomplikowana sytuacja rodzinna
  7. Aska wydaje mi sie, ze to nie za duzo moja suka ma 5 m-cy wazy 25,5 kilo i ma 56 cm w kłebie a tez ma mocna budowe nie jest gruba w wieku 4 m-cy wazyla 20 kilo i miala 49 cm w klebie
  8. czy ktos porobil mu nowe ogloszenia?
  9. Rybka jestes z Sosnowca nie mozesz sie przejsc do schronu?
  10. kurcze jestem po wstepnych rozmowach z Piotrem ale on chce wiedziec wiecej :shake:
  11. pewnie, że brakuje - był najmniejszy i najgłośniejszy :eviltong: tak śmiesznie tuptał pazurkami po podłodze i tulił się jak dzidzia:loveu: [SIZE=1](przez 3 sek póki nie złapał za nos lub włosy:diabloti:)[/SIZE]
  12. pozycja w chórze dowolna, pojemność płuc i długość dźwięku najdłuższa - idealny solista operowy :evil_lol:
  13. czy sunia bedzie miala jeszcze jakies operacje? jak wyglada bilans przychod - wydatki? moglabys to jakos oszacowac Basiu? po Swiętach jeszcze coś prześlę...
  14. można, pewnie, że można, tyle, że jedzienie musi być odpowiednio zbilansowane dla rosnącego malucha - więc należy dość dokładnie przestrzegać przepisu i tak jak napisałaś, należy wprowadzać je stopniowo, karmiąc malucha tym czym karmił go hodowca
  15. ja dostałam tą szczepionkę z poprzednim tymczasem - ponieważ znalazł dom przed szczepieniem mogę ją oddać, odbiór albo na Kabatach albo na Ochocie na Hankiewicza Małą już wysłałam w kilka miejsc - zobaczymy jaki będzie efekt
  16. U Fidelka wszsytko w porzadku (jest drugi raz odrobaczony) - teraz nazywa się Fidelek aka Tenor - tak ładnie się zachowywał w nocy w nowym domu :evil_lol:
  17. Aneta zmien temat prosze bo ten jest totalnie bez sensu - na taki jak uwazasz
  18. to jak z nim jest, nadal w schronie czy ma dom? do cc to mu daleko;)
  19. DIF to ja Ci mogę dać szczepionkę tylko ktoś musi to wykonać bo ja nie umiem
  20. mogę się dzis wieczorem do niego przejechać, ale muszę mieć więcej info nt psa z powodów, które Ci wczoraj podalam na gg Fur
  21. teraz nic nie biore - jeszcze ktos powie, ze za szybko :eviltong: umowa jakby co- sporzadzona na mnie jest do wgladu u mnie
×
×
  • Create New...