-
Posts
10549 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by GameBoy
-
Szczeniak uratowany z budowy już w nowym domu
GameBoy replied to mela123's topic in Już w nowym domu
ciotka dziekuje - bedzie na wiele rzeczy :Rose::Rose::Rose: glupio mi troche, ze wiecej przyszlo niz trzeba moze komus to wplace? -
Szczeniak uratowany z budowy już w nowym domu
GameBoy replied to mela123's topic in Już w nowym domu
mamy tez wszyscy nauczke na przyszlosc, ze jak sie psu wyjmuje kleszcza, szczegolnie opitego - trzeba od razu zrobic badania krwi - chociaz sam wymaz na babeszje -
Szczeniak uratowany z budowy już w nowym domu
GameBoy replied to mela123's topic in Już w nowym domu
[quote name='mela123']Tytuł zmieniłam. To nie jest tak, że Ania wepchnęła psa do GameBoy, żeby nie narażać się na koszty i zniknęła. Jeżeli chodzi o koszty to pies został wcześniej zaszczepiony, bo taki był warunek DT (70 zł), odrobaczony (20 zł), pojechał z dwoma workami karmy i puszkami (100 zł), co łącznie daje 190 zł. Miał jeszcze wyprawkę smycz, obrożę i miski. Z tego co wiem, to deklarowała pomoc przy leczeniu, ale nie mówiła, że pokryje [U]wszystkie[/U] koszty leczenia. Nie można posądzać kogoś o nieuczciwość tylko dlatego, że nie ma go na forum i nie może się wypowiedzieć. Różne wypadki się ludziom zdarzają i chyba nikt nie jest w stanie wszystkiego przewidzieć, co nie oznacza, że ma złe intencje i chce wszystkich oszukać.[/quote] ja nie napisalam, ze ktokolwiek mnie oszukal pies przyjechal z jedzeniem - nawet chcieli lozko dowiezc ale powiedzialam, zeby sie nie wyglupiali ze wszystkim poszedl do adopcji - mowilam tej Pani, ze tak bedzie [B]to, ze ta Pani sie nie odezwala nie podoba mi sie do tej pory i zdania nie zmienie - jak ze mna rozmawiala obiecala pomoc, mogla od razu powiedziec dalam jedzenie i to koniec do mnie wyraznie powiedziala, ze utrzymanie psa w DT bierze na siebie, ze to tylko kwestia miejsca dwa - powiedziala, ze jezeli pies bedzie u mnie tak dlugo, ze znowu trzeba bedzie go szczepic ona pokryje koszty szczepienia i odrobaczenia wiec i tak zamierzala nadal w niego inwestowac trzy - powiedziala mi, ze wet go zaszczepil za darmo - jej znajomy a to, ze nie ma jej na forum to nie moja wina, ja tu sie rozliczam z tego co sie dzieje/ dzialo z psem - gdyby do mnie zadzwonila powiedzialabym jej to, nie mialam okazji [/B]powiem Ci szczerze, ze dziwilam sie kobiecie ktora Waldka wziela, zaplacila dzis 40 zlotych za antybiotyk za 2 tyg powtorka zastrzykow i badanie krwi pies jest zarobaczony i to szczepienie, ktore zostalo wykonane poszlo w bloto, nic psu nie dalo, taka jest opinia weta - wszystko trzeba bedzie zalatwiac od poczatku -
Szczeniak uratowany z budowy już w nowym domu
GameBoy replied to mela123's topic in Już w nowym domu
prosze o zmiane tematu - napisalam tez prosbe o przeniesienie -
Szczeniak uratowany z budowy już w nowym domu
GameBoy replied to mela123's topic in Już w nowym domu
mnie z pracy wywala dzieki dogo tylko latam miedzy domem - wetem - a przyszlymi domami :evil_lol: -
Szczeniak uratowany z budowy już w nowym domu
GameBoy replied to mela123's topic in Już w nowym domu
tak sobie obiecywalam, ze w marcu sobie odpuszcze - glownie z powodu braku kasy .... i jutro przyjedzie 4ty z kolei w marcu pies :cool1: ( zeby nie bylo, ze jakis ekspress adopcyjny mam, te dwa maluchy pierwsze przyjechaly juz do sprawdzonych wczesniej domow z Pabianic, mialy isc od razu i ugrzezly na tydzien bo mialy kaszel kennelowy) -
Szczeniak uratowany z budowy już w nowym domu
GameBoy replied to mela123's topic in Już w nowym domu
[quote name='Camara']To chyba jeszcze powinno wpłynąć cosik od Eli and Krzysia ([SIZE=1]Elu, teraz to już nie mam wyjścia, muszę podjechać i wytarmosić Fuksia, przecież teraz mieszkamy rzut beretem[/SIZE];)) GameBoy - o czym ty bredzisz :evil_lol: jakie zwroty :crazyeye: tylko niech nowy maluchowy tymczasowicz nie waży się chorować :mad: ([SIZE=1]a jakby co - tfu,tfu na psa urok :eviltong: to krzycz pomocy[/SIZE])[/quote] niech sie nie wazy chorować :mad: ostatnie 3 maluchy byly chore, dwa na kaszel kennelowy plus Waldek z babeszja - chyba starczy takich atrakcji ;) -
Szczeniak uratowany z budowy już w nowym domu
GameBoy replied to mela123's topic in Już w nowym domu
[quote name='majqa']Super, że koszty się ustabilizowały. Niezależnie od tego, zgodnie z obietnicą za niedługo też coś wpłacę. Będzie jakiś zapasik na następny tymczasik.[/quote] dzieki ...juz znalazlam nastepnego ochotnika na mieszkanie z nami przez jakis czas :oops: mela zmien prosze tytul watku wieczorem postaram sie wrzucic fotki Waldka :loveu: -
Szczeniak uratowany z budowy już w nowym domu
GameBoy replied to mela123's topic in Już w nowym domu
bo nawet nie bardzo wiem jak odeslac...wg udzialu czy rowno na 4 osoby mam podzielic czy jak?:eviltong: -
Cudowny psi dzieciak JUZ W NOWYM DOMU !!!!!!!
GameBoy replied to maciaszek's topic in Już w nowym domu
czyli jest duza szansa na DS? -
nie, prosze, nie lubie byc nieslowna dajcie mi znac jak bedzie zbiorka
-
ok dajcie prosze znac troche wczesniej ja w tym miesiacu jestem na zero - ale jak obiecalam wplace :p
-
kiedy i gdzie bedziemy wplacac pieniadze?
-
Szczeniak uratowany z budowy już w nowym domu
GameBoy replied to mela123's topic in Już w nowym domu
doszły jeszcze dwa przylewy od Nicol i jak mniemam od jayo bardzo bardzo wszystkim dziękuję za pomoc:Rose::Rose::Rose: dług został pokryty 185 złotych ( leczenie plus badanie krwi) plus frontline i obrozka pudrowa na pchelki = 205 dostałam 220 złotych - resztę mogę zwrócić badź jeżeli nikt nie ma nic przeciwko temu przeznaczyć na następnego tymczasa, który przyjeżdża jutro o 15:oops: -
W-WA - 6,5 tyg szczeniak -nie pojechał na Paluch-MA DOM!!
GameBoy replied to gagucia's topic in Już w nowym domu
jestem, psa odbiore jutro o 15 po powrocie, bede u siebie na Kabatach grzecznie czekala, w domu powinnam byc ok 13 [B]dług za tamtego malucha z budowy dziś został spłacony [/B] -
W-WA - 6,5 tyg szczeniak -nie pojechał na Paluch-MA DOM!!
GameBoy replied to gagucia's topic in Już w nowym domu
Mii - GameBoy poleciala do Londynu i będzie jutro ale ja odbiore szczeniaka na Kabatach u niej w domu - wyslalam Ci smsa -
czyli trzebaby mu podac sedalin z jedzeniem i tak na szybko go przewiezc?? troche to niebezpieczne
-
W-WA - 6,5 tyg szczeniak -nie pojechał na Paluch-MA DOM!!
GameBoy replied to gagucia's topic in Już w nowym domu
decyzja nie nalezy do mnie ale chcialabym jak najszybciej wiedziec, bid szukajacych domu tymczasowego tu nie brakuje -
Szczeniak uratowany z budowy już w nowym domu
GameBoy replied to mela123's topic in Już w nowym domu
[quote name='Camara']tydzień bujał się na granicy życia :cool1:, ale od wczoraj jest dużo lepiej i już mam nadzieje, że wyjdzie z tego. Podhalany to bestie nie do zdarcia :cool3:[/quote] kciuki bede trzymala nadal:p -
Szczeniak uratowany z budowy już w nowym domu
GameBoy replied to mela123's topic in Już w nowym domu
Mały miał dziś powtórzony antybiotyk, czuje się świetnie podobno strasznie płakał w nocy i nie dawał spac teraz za 2 tyg będzie miał powtórzone badanie krwi i dostanie jeszcze raz leki wieczorem wrzucę fotki -
W-WA - 6,5 tyg szczeniak -nie pojechał na Paluch-MA DOM!!
GameBoy replied to gagucia's topic in Już w nowym domu
oferuje tymczas normalny - nie tylko w razie widma Palucha z tym, ze tak ja napisalam - nie mam kasy -
Niesamowity psiak Jacuś teraz Bary..JUŻ W NOWYM DOMKU!!!!!
GameBoy replied to Tosia2's topic in Już w nowym domu
czy ktos moglby zrobic lepsze fotki? my patrzymy na zwierzaki przez inny pryzmat niz statystyczny Kowalski -
W-WA - 6,5 tyg szczeniak -nie pojechał na Paluch-MA DOM!!
GameBoy replied to gagucia's topic in Już w nowym domu
wejdz w moj profil i poczytaj watek Waldka psa z budowy bedziesz wiedziała dlaczego pytam -
W-WA - 6,5 tyg szczeniak -nie pojechał na Paluch-MA DOM!!
GameBoy replied to gagucia's topic in Już w nowym domu
tak wyjatek, 3 kilo na poczatek wystarczy, jest jeszcze kwestia jego zdrowia, czy ktos deklaruje pomoc w razie czego?