-
Posts
10549 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by GameBoy
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
GameBoy replied to clockwork's topic in Foto Blogi
ciesze się, że doszlo - mam nadzieje, ze sie przyda, moj piesol cale szczescie zrowy -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
GameBoy replied to clockwork's topic in Foto Blogi
czy doszła odemnie przesyłka? -
W-WA - 6,5 tyg szczeniak -nie pojechał na Paluch-MA DOM!!
GameBoy replied to gagucia's topic in Już w nowym domu
takie ślicznotki to idą, narobiłam dziś kilometrów po Wawie a dom się znalazł sam pod nosem jak wracałam, sprawdzenie, omowienie adopcji i podpisanie umowy praktycznie bez opuszczania osiedla -
W-WA - 6,5 tyg szczeniak -nie pojechał na Paluch-MA DOM!!
GameBoy replied to gagucia's topic in Już w nowym domu
Fidelek jest u siebie!!!! mieszka zaraz obok, zdjecia beda, umowa podpisana, ludzie bardzo fajni, mlode malzenstwo, dzieci brak, Fidelek bedzie mial 70 metrow dla siebie, pracuja niedluzej niz 8 godzin - wszystko wypytalam, wszedzie zajrzalam, oni zakochani porwali Fidelka :loveu: prosze o zmiane tematu i przeniesienie do innego dzialu -
6 letni CC w Katowickim schronie...Juz w nowym domu:)
GameBoy replied to furciaczek's topic in Już w nowym domu
ok to ja bede czekala i pogadam jutro z Piotrem on nie jest starszy :oops:? -
W-WA - 6,5 tyg szczeniak -nie pojechał na Paluch-MA DOM!!
GameBoy replied to gagucia's topic in Już w nowym domu
nie lubie - slowo, nie tyle, ze nie nawet szczeniorów dzieki ktorym mam wybrzuszone panele ale tak ogolnie :oops: -
6 letni CC w Katowickim schronie...Juz w nowym domu:)
GameBoy replied to furciaczek's topic in Już w nowym domu
Fur jak bedziesz wiedziala cos wiecej daj znac...bede blagala kuzyna moze sie zgodzi wcisnac go w kojec - zobaczymy -
W-WA - 6,5 tyg szczeniak -nie pojechał na Paluch-MA DOM!!
GameBoy replied to gagucia's topic in Już w nowym domu
kurczę możecie mnie bić przyznaję się nie lubię małych psów i Fidelek jest wstrętny ale taki uroczy - raz dwa kranie serce :loveu: -
6 letni CC w Katowickim schronie...Juz w nowym domu:)
GameBoy replied to furciaczek's topic in Już w nowym domu
kurcze tak mysle gdzie go zabrac gdyby znajomy sie zgodzil moglabym go zabrac do niego do kojca - musialabym z nim pogadac i trzeba by zalatwic karme Fur wiesz czy bedzie jakis problem zeby go wyciagnac? -
W-WA - 6,5 tyg szczeniak -nie pojechał na Paluch-MA DOM!!
GameBoy replied to gagucia's topic in Już w nowym domu
domki stoja w kolejce po taka slicznioche, trzeba tylko sprawdzac i szukac najlepszego :eviltong: -
6 letni CC w Katowickim schronie...Juz w nowym domu:)
GameBoy replied to furciaczek's topic in Już w nowym domu
:placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz: Fur po co mi to przyslalas? oj, Kochana jak ja bede teraz spala moja Hexa 2 mce temu tez tak siedziala CC zadko okazuja pozytywne emocje wobec obcych, to nie oznacza jednak, ze sa agresywne :shake: trzeba cos myslec -
W-WA - 6,5 tyg szczeniak -nie pojechał na Paluch-MA DOM!!
GameBoy replied to gagucia's topic in Już w nowym domu
[quote name='ocelot']Nie mogę odnaleźć wątku, a Jozina z budowy już wyadoptowałaś?[/quote] tak, kilka dni temu, Waldek jest w dziale juz w nowym domu -
W-WA - 6,5 tyg szczeniak -nie pojechał na Paluch-MA DOM!!
GameBoy replied to gagucia's topic in Już w nowym domu
ludzie fajni i dobrzy ale ....wlasnie skoro jest jakies ale to uwazam, ze to nie ma sensu :shake: Fidelek robi sie coraz bardziej przytulasty:loveu: znaczy dalej piłuje gębę ale jak się przytula to gryzie w 76% przypadków a nie 100 jak wczesniej :evil_lol: -
W-WA - 6,5 tyg szczeniak -nie pojechał na Paluch-MA DOM!!
GameBoy replied to gagucia's topic in Już w nowym domu
Fidelek wrócił ze mną do domu, jutro o 11 jedziemy sprawdzic nastepny domek ludzie nie chcieli kastrowac wiec sie zabralam bo nie bylo o czym debatowac - nie bede sie pozniej z nimi ganiala jak przyjdzie czas kastracji -
[quote name='moon_light']Jeżeli mówisz o tym z avatara, molosie, to radziła bym karmić częściej. Mniejsze porcje zmniejszają ryzyko skrętu żołądka ... Ja swojego karmiłam 4 razy dziennie tak długo jak tylko mogłam, teraz dostaje 3 razy dziennie... I wydaje mi się że taka porcja podzielona na 3, to maximum jakie powinien przyjąć molosa brzuszek.[/quote] ok, dzieki mówię właśnie o tej Panience :loveu:
-
W-WA - 6,5 tyg szczeniak -nie pojechał na Paluch-MA DOM!!
GameBoy replied to gagucia's topic in Już w nowym domu
może któraś ciotka się skusi??:eviltong: dziś o 18 idziemy z wizytą :cool3: -
Niesamowity psiak Jacuś teraz Bary..JUŻ W NOWYM DOMKU!!!!!
GameBoy replied to Tosia2's topic in Już w nowym domu
kurcze z ta lutownica to straszny kanal :roll: szukam juz tyle czasu i nic -
W-WA - 6,5 tyg szczeniak -nie pojechał na Paluch-MA DOM!!
GameBoy replied to gagucia's topic in Już w nowym domu
to ostatnia historia opcja z wskakiwaniem na lozko odchodzi metr od lozka - bierze rozbieg, 20 cm od lozka wykonuje obicie i spada na pysk 2 cm od lozka :shocked!:z glosnym lup!,wstaje otrzepuje sie - warczy na lozko :cool1: i albo powtorka albo biegnie szukac na podlodze czegos na czym moglby odreagowac zlosc :eviltong: kot pluszak cokolwiek byleby wbic zebiska :eviltong: -
Niesamowity psiak Jacuś teraz Bary..JUŻ W NOWYM DOMKU!!!!!
GameBoy replied to Tosia2's topic in Już w nowym domu
a jak to sie robi? :oops: