Jump to content
Dogomania

GameBoy

Members
  • Posts

    10549
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by GameBoy

  1. ciesze się, że doszlo - mam nadzieje, ze sie przyda, moj piesol cale szczescie zrowy
  2. jakiej ona jest wielkosci? bo zdjecia czesto przeklamuja wielkosc pytam o klab ew wage?
  3. czy doszła odemnie przesyłka?
  4. jeżeli jest dominantką to tymczas u mnie odpada - Hexa ja pożre ale domu szukać będę :p
  5. czy sunia zaszczepiona? pytam bo mam do ostapienia szczepionke na wirusowki z igla i strzykawka - kwestia podania
  6. takie ślicznotki to idą, narobiłam dziś kilometrów po Wawie a dom się znalazł sam pod nosem jak wracałam, sprawdzenie, omowienie adopcji i podpisanie umowy praktycznie bez opuszczania osiedla
  7. Fidelek jest u siebie!!!! mieszka zaraz obok, zdjecia beda, umowa podpisana, ludzie bardzo fajni, mlode malzenstwo, dzieci brak, Fidelek bedzie mial 70 metrow dla siebie, pracuja niedluzej niz 8 godzin - wszystko wypytalam, wszedzie zajrzalam, oni zakochani porwali Fidelka :loveu: prosze o zmiane tematu i przeniesienie do innego dzialu
  8. zapisuje się do koła szukania domu - tymczas ew pod koniec przyszłego tygodnia, domu już zaczynam szukac, przejrze swoje maile ;)
  9. ok to ja bede czekala i pogadam jutro z Piotrem on nie jest starszy :oops:?
  10. nie lubie - slowo, nie tyle, ze nie nawet szczeniorów dzieki ktorym mam wybrzuszone panele ale tak ogolnie :oops:
  11. Fur jak bedziesz wiedziala cos wiecej daj znac...bede blagala kuzyna moze sie zgodzi wcisnac go w kojec - zobaczymy
  12. kurczę możecie mnie bić przyznaję się nie lubię małych psów i Fidelek jest wstrętny ale taki uroczy - raz dwa kranie serce :loveu:
  13. kurcze tak mysle gdzie go zabrac gdyby znajomy sie zgodzil moglabym go zabrac do niego do kojca - musialabym z nim pogadac i trzeba by zalatwic karme Fur wiesz czy bedzie jakis problem zeby go wyciagnac?
  14. domki stoja w kolejce po taka slicznioche, trzeba tylko sprawdzac i szukac najlepszego :eviltong:
  15. :placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz: Fur po co mi to przyslalas? oj, Kochana jak ja bede teraz spala moja Hexa 2 mce temu tez tak siedziala CC zadko okazuja pozytywne emocje wobec obcych, to nie oznacza jednak, ze sa agresywne :shake: trzeba cos myslec
  16. super wiesci! bedziesz ja pokazywala jakiemus wetowi?
  17. [quote name='ocelot']Nie mogę odnaleźć wątku, a Jozina z budowy już wyadoptowałaś?[/quote] tak, kilka dni temu, Waldek jest w dziale juz w nowym domu
  18. ludzie fajni i dobrzy ale ....wlasnie skoro jest jakies ale to uwazam, ze to nie ma sensu :shake: Fidelek robi sie coraz bardziej przytulasty:loveu: znaczy dalej piłuje gębę ale jak się przytula to gryzie w 76% przypadków a nie 100 jak wczesniej :evil_lol:
  19. Fidelek wrócił ze mną do domu, jutro o 11 jedziemy sprawdzic nastepny domek ludzie nie chcieli kastrowac wiec sie zabralam bo nie bylo o czym debatowac - nie bede sie pozniej z nimi ganiala jak przyjdzie czas kastracji
  20. [quote name='moon_light']Jeżeli mówisz o tym z avatara, molosie, to radziła bym karmić częściej. Mniejsze porcje zmniejszają ryzyko skrętu żołądka ... Ja swojego karmiłam 4 razy dziennie tak długo jak tylko mogłam, teraz dostaje 3 razy dziennie... I wydaje mi się że taka porcja podzielona na 3, to maximum jakie powinien przyjąć molosa brzuszek.[/quote] ok, dzieki mówię właśnie o tej Panience :loveu:
  21. w sumie to nie ja u mnie konto swieci pustkami podrzucilam kuzynce linka i w jej imieniu bede walczyla:eviltong:
  22. może któraś ciotka się skusi??:eviltong: dziś o 18 idziemy z wizytą :cool3:
  23. kurcze z ta lutownica to straszny kanal :roll: szukam juz tyle czasu i nic
  24. to ostatnia historia opcja z wskakiwaniem na lozko odchodzi metr od lozka - bierze rozbieg, 20 cm od lozka wykonuje obicie i spada na pysk 2 cm od lozka :shocked!:z glosnym lup!,wstaje otrzepuje sie - warczy na lozko :cool1: i albo powtorka albo biegnie szukac na podlodze czegos na czym moglby odreagowac zlosc :eviltong: kot pluszak cokolwiek byleby wbic zebiska :eviltong:
×
×
  • Create New...