Jump to content
Dogomania

GameBoy

Members
  • Posts

    10549
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by GameBoy

  1. ja mam jedno pytanie czy pies jest chory czy Aga sie nim źle zajmuje?
  2. bo Waldziu jest cudny i co najwazniejsze dobrze sie czuje tylko nocami koncertuje :eviltong:
  3. jestem juz na lotnisku, czekam na bagaz - internet w tel to blogoslawienstwo :eviltong:
  4. bede czekala na dole nie dziala domofon wiec jak bedziecie na dole prosze o tel lub sms, chyba, ze uda sie wejsc z sasiadami ;)
  5. moze moze jego Pani liczy, ze bedzie duuuuuzy :eviltong:
  6. śliczny:loveu: dobrze, ze mu tak sie udalo - powodzenia w nowym domu Mały :p
  7. [quote name='Ela_and_Krzys']Cudny jest!!! I na fotach wygląda na dobrze zapowiadającego się olbrzyma :)[/quote] tylko na fotach - moja Hexia w jego wieku była 2 razy większa
  8. tak na marginesie Waldek na zdjeciach wyglada duzo potezniej niz w rzeczywistosci on nie bedzie duzym psem, raczej srednim, chyba, ze przy dobrym karmieniu bardzo odbije, te lapy jego sa takie masywne tylko na fotach :evil_lol:
  9. obróżka pudrowa to prezent od Was na trzeciej fotce widać, że prawa lapka jest podgolona - do pobrania krwi i kroplowki
  10. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img215.imageshack.us/img215/4496/waldemar2oc4.jpg[/IMG][/URL]
  11. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img239.imageshack.us/img239/4599/waldemar1wz5.jpg[/IMG][/URL]
  12. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img216.imageshack.us/img216/6831/waldemarpv0.jpg[/IMG][/URL]
  13. straszna jest ta ciagle zmiejszajaca sie liczba w tytule watku - az strach patrzec na niego :-(
  14. chetnie zobaczę szcześciarza
  15. Baśka najważniejsze, że pies żyje i noga jest lepsza :p a kto wkleja fotki bez roznicy:eviltong:
  16. ciotka pisalam wyzej - tak tak tak - jest az za duzo - serdecznie dziekuje wszystkim :Rose::Rose::Rose::Rose::Rose:
  17. no to gratulacje! został u koleznaki czy gdzies indziej znalazl swoje miejsce? masz jakas jego fotke?
  18. nie bardzo -ja jestem w Londynie i koszta dosc duze - tak to moglabym i sobie wyslac
  19. ja nie mam kabelka - pieski zjadły! :evil_lol: śmiejcie się śmiejcie - ja fotki widziałam ! :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  20. [quote name='Camara']do jedzenia :crazyeye: :cool3: [/quote] ciotka ja nie zamierzam go truć tylko domu szukać! kto ma kabelek do telefonu??? :mad: bo nie będziecie Waldusia ogladać :evil_lol:
  21. mam zdjecia malucha z nowego domu ale na telefonie szukam kogos z kablem pozwalajacym zrzucic fotki na kompa - wysle mmsem :eviltong:
  22. chyba frontline :evil_lol:
×
×
  • Create New...