[quote name='Ela_and_Krzys']Cudny jest!!!
I na fotach wygląda na dobrze zapowiadającego się olbrzyma :)[/quote]
tylko na fotach - moja Hexia w jego wieku była 2 razy większa
tak na marginesie Waldek na zdjeciach wyglada duzo potezniej niz w rzeczywistosci
on nie bedzie duzym psem, raczej srednim, chyba, ze przy dobrym karmieniu bardzo odbije, te lapy jego sa takie masywne tylko na fotach :evil_lol:
[quote name='Camara']do jedzenia :crazyeye:
:cool3:
[/quote]
ciotka ja nie zamierzam go truć tylko domu szukać!
kto ma kabelek do telefonu??? :mad: bo nie będziecie Waldusia ogladać :evil_lol: