-
Posts
10549 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by GameBoy
-
W-WA - 6,5 tyg szczeniak -nie pojechał na Paluch-MA DOM!!
GameBoy replied to gagucia's topic in Już w nowym domu
nie miałam ale ...może nikt nie poczuje:diabloti: Mały wczoraj opanował super technikę picia wody, nie chce pić ze swojej miski bo przeciez woda Hexy jest lepsza, wiec wlazi w miske wszystkimi lapami , wode ma po szyje, przechyla lekko glowe i pije, wylazi caly mokry i biega po chacie jak piorun....a co ciotka posprzata:evil_lol: -
W-WA - 6,5 tyg szczeniak -nie pojechał na Paluch-MA DOM!!
GameBoy replied to gagucia's topic in Już w nowym domu
no kurcze a co mialam z nim zrobic? musialam zabrać jełopka ze soba:roll: wzielam mu pluszowa fretke do zabawy - jest wieksza od niego i ja morduje za yuką -
W-WA - 6,5 tyg szczeniak -nie pojechał na Paluch-MA DOM!!
GameBoy replied to gagucia's topic in Już w nowym domu
ja proponuje dla poprawy humoru wziać Piździelka chociaż na kilka godzin :evil_lol: dopiero Wam się humorek poprawi :roll: zapomniałam dodać, że Fiel jest ze mną w pracy, bałam się go zostawić, choć raczej bałam się reakcji sąsiadów :roll: śmierdzi w pokoju szczeniakiem jak ludzie wchodzą dziwnie na mnie patrzą a ja się modlę żeby siedział cicho i nie wylazł spod biurka...bo oczywiście lata luzem i posikuje, nie mogę go zamknąć bo ludzie pomyślą, że syrena pożarowa się włączyła czekamy na koo :diabloti: -
W-WA - 6,5 tyg szczeniak -nie pojechał na Paluch-MA DOM!!
GameBoy replied to gagucia's topic in Już w nowym domu
może być Fidelek aka Piździelek ma jedna ceche odrozniajaca go od reszty maluchow - nie lubi jak sie go bierze na rece, ja sie zastanawiam jak ta Pani wet dala rade z nim wytrzymac , skoro on u niej byl w klatce kociej - przeciez on musial pilowac gebe jak zloto :diabloti: -
W-WA - 6,5 tyg szczeniak -nie pojechał na Paluch-MA DOM!!
GameBoy replied to gagucia's topic in Już w nowym domu
on poprostu taki jest ...małe Piździelce tak mają :evil_lol: on jest moim 15 tymczasem szczenięcym i dobrze, że nie jest pierwszy - bo bym więcej szczeniaka do łóżka:diabloti: nie wpuściła -
W-WA - 6,5 tyg szczeniak -nie pojechał na Paluch-MA DOM!!
GameBoy replied to gagucia's topic in Już w nowym domu
aha TZ spal w innym łóżku a mnie oblazło robactwo - w dodatku psy dorosle tez sie wladowaly bo jak smierdziel to one tez...spalam wygieta jak paragraf z Piździelkiem przy buzi, ktory ziewajac powodowal, ze trafilam przytomność:oops: -
W-WA - 6,5 tyg szczeniak -nie pojechał na Paluch-MA DOM!!
GameBoy replied to gagucia's topic in Już w nowym domu
kurcze on co 5 sek albo sika albo kupka... rano jak wstalam caly pokoj byl w fekaliach w kilku miejsach niezla jazda byla rano jak sie obudzilam w pewnym momencie poczulam smrod na maxa - mysle zrobil kupe do lozka :roll:, okazalo sie jednak, ze Mały tylko ziewnął :evil_lol: -
W-WA - 6,5 tyg szczeniak -nie pojechał na Paluch-MA DOM!!
GameBoy replied to gagucia's topic in Już w nowym domu
dzięki za zmianę Mały coż.... jest jednym z najbardziej męczących tymczasów ale może to też kwestia wieku? moja weta, ktora go tak pro forma obejrzala mowi, ze wg niej on jest troszke starszy najgorzej, ze nie chce zostac sam(ze zwierzakami) ani spac w psich/kocich lozkach, troche to kłopotliwe bo non-stop piłuje gębę :evil_lol: -
Niesamowity psiak Jacuś teraz Bary..JUŻ W NOWYM DOMKU!!!!!
GameBoy replied to Tosia2's topic in Już w nowym domu
poczekamy...be nowych fotek raczej nic sie nie ruszy -
Galeria Cane Corso (prosimy zakladac oddzielne tematy)!
GameBoy replied to malawaszka's topic in Galeria
to moja foka w tym wieku byla bardziej szara -
W-WA - 6,5 tyg szczeniak -nie pojechał na Paluch-MA DOM!!
GameBoy replied to gagucia's topic in Już w nowym domu
za długie ciotka ;) czy moge prosic o zmiane watku - w sesnie tego finansujemy DT? ja chciałam tylko karmę a to brzmi jakbym się stała płatnym DT -
Galeria Cane Corso (prosimy zakladac oddzielne tematy)!
GameBoy replied to malawaszka's topic in Galeria
[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img217.imageshack.us/img217/7752/s4022302jj1.jpg[/IMG][/URL] -
Galeria Cane Corso (prosimy zakladac oddzielne tematy)!
GameBoy replied to malawaszka's topic in Galeria
[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img225.imageshack.us/img225/4379/s4022296lf0.jpg[/IMG][/URL] -
Galeria Cane Corso (prosimy zakladac oddzielne tematy)!
GameBoy replied to malawaszka's topic in Galeria
[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img217.imageshack.us/img217/96/s4022293oj5.jpg[/IMG][/URL] -
Galeria Cane Corso (prosimy zakladac oddzielne tematy)!
GameBoy replied to malawaszka's topic in Galeria
[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img217.imageshack.us/img217/7093/s4022288pc1.jpg[/IMG][/URL] -
Galeria Cane Corso (prosimy zakladac oddzielne tematy)!
GameBoy replied to malawaszka's topic in Galeria
Ania jaki kolor ma wpisany w rodowod Twoja sunia? bo moja ma prawie takie samo umaszczenie i jakos wojna trwa - ona jest płowa? -
czy 5cio miesiecznego szczeniaka wystarczy karmic dwa razy dziennie?
-
W-WA - 6,5 tyg szczeniak -nie pojechał na Paluch-MA DOM!!
GameBoy replied to gagucia's topic in Już w nowym domu
[quote name='Wyjątek']jest maly, ma prawo ;):evil_lol:[/quote] jakie prawo??ale on sobie je rosci - nawet jak mu sie nie nalezy :evil_lol: [SIZE=4][B]on nie ma imienia [/B][/SIZE] -
W-WA - 6,5 tyg szczeniak -nie pojechał na Paluch-MA DOM!!
GameBoy replied to gagucia's topic in Już w nowym domu
dokładnie Mały jest naprawde ladny, zadbany itd ale jest straaaasznie meczacy ;) -
W-WA - 6,5 tyg szczeniak -nie pojechał na Paluch-MA DOM!!
GameBoy replied to gagucia's topic in Już w nowym domu
kima ale co 15 min wstaje i sie drze - a to jest a to pic a to siku - kupe itd -
W-WA - 6,5 tyg szczeniak -nie pojechał na Paluch-MA DOM!!
GameBoy replied to gagucia's topic in Już w nowym domu
ok, mysle, ze bez problemu cos znajdziemy, badzmy w kontakcie i cos sie wymysli -
Mniamuśne hipopotamki.Dorosłe fotki str 6 :)
GameBoy replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
nie ja swojego mam jednego i wiecej nie chce bo mi tymczasy zablokuje - taka umowa z TZ dobra to ja odpuszczam, moze faktycznie bezsensu blokowac malucha -
Mniamuśne hipopotamki.Dorosłe fotki str 6 :)
GameBoy replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
szukam szczeniaka onkopodobnego - suki mam jedna na oku u hycla ale ktos sie nia interesowal czy w razie czego bylby mozliwy przyjazd szczeniaka do Wawy przez dogo? czy trzeba osobiście?