Jump to content
Dogomania

GameBoy

Members
  • Posts

    10549
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by GameBoy

  1. pies nie jest w schonisku - masz podane namiary w pierwszym poscie, bierz tel i dzwon
  2. hop na pierwsza! w nocy zrobie kilka ogloszen
  3. masz racje - ja bym nie powiedziala, ze to ten sam pies
  4. [quote name='Ambra'] powiedzialy ze od poczatku wydawali sie podejrzani i w nieciekawej dzielnicy mieszkają, po nia przyszla pani z dzieckiem... aha, sunia ma cieczke.....:-([/quote] to po co jej wydawali psa? :angryy: cieczka :shake::shake::shake:
  5. w Wawie moze bym ja miala gdzie wcisnac - u mnie niestety nie moja suka toleruje tylko szczenieta:shake:
  6. bo szczeniorki tak maja - kurcze trzymam mocno kciuki zeby sie udalo
  7. fajna w wieku mojej Mamy, mieszka w klatce D a ja w B bardzo sympatyczna, miala juz sznupka
  8. dziewczyny Teoska do wetki wezcie po swietach Aga ma teraz straszne zamieszanie jezeli Wam sie nie pali - to prosze tak od siebie - nie teraz przed swietami
  9. prosze trzymac kciuki Pani Teos sie spodobal bedziemy robic mu PR
  10. dajcie znac co i jak u mnie jedyna przeszkoda to sprawa zaczynajacego chodzic dziecka jezeli pies nie bedzie agresywny bedzie mogl u nich mieszkac
  11. zagladam ale nei wiem jak pomoc :roll: czy on jest gdzies pooglaszany? moge ew zrobic allegro alegratke i gumtree ale potrzebowalabym tekstu i namiarow do ogloszen
  12. dobre i to a domku bedziemy szukac dalej
  13. super info! bardzo sie ciesze, dzieki temu do P bede mogla wciskac dalej bidy na tymczas
  14. pies jest wykapany, Aga sama go kapala, mowi, ze on mruczy przy kapaniu nie podoba mu sie to totalnie nie mam teraz czasu do niej jechac bo ona pracuje od 14 - czyli moze tylko rano a ja wtedy w pracy jak wszyscy przyjedzie do mnie w sobote z Teoskiem, obejrze go od gory do dołu, moja sasiadka chce poznac Teoska - trzymac kciuki
  15. czy ta Pani nadal chce ja zabrac czy temat adopcji upadł?
  16. to jest tak na 80% pewne, musza sprawdzic czy nie bedzie do nich agresywny, edzie tez potrzebna pomoc w transporcie i dokarmianiu pewnie na mojej glowie
  17. ciotka nie tylko na spolecznosci ale normalnie w zwierzeta - sprzedaj, tyle, ze zaznacz, ze do adopcji, tam jest najwiekszy ruch
  18. rozmawiam z nimi przez telefon ale jak pies trafi do kogos bez umiejetnosci przesylania fotek - to taki jest efekt wiem jedno, obie sunie sa kochane do szalenstwa i mam nadzieje, ze szczesliwe
  19. dobrze ciotka, dobrze widzisz - bo to jakies bezsensy sa stary pies, szanse na adopcje pewnie zerowe, delkaracji w pomocy w utrzymaniu tez jak na lekarstwo oni wyjezdzaja na swieta do rodzicow ale jak wroca bedziemy cos kombinowac
×
×
  • Create New...