Jump to content
Dogomania

GameBoy

Members
  • Posts

    10549
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by GameBoy

  1. cz naprawde nikt nie moze pomoc?
  2. kurcze u mnie tez tak bylo jak Lucky do mnie wrócił, ośliniony i osikany - tak sie denerwowal jak do mnie wracal autem, nawet go nie wytarli, pozniej bal sie z domu wychodzic, ze znowu w jakis koszmar trafi a teraz jest w cudownym domu, w swieta dostalam zyczenia od ludzi, ktorzy go wzieli, systematycznie dostaje tez fotki będzie dobrze Jacuniu!
  3. zdenerwowal sie biedak pewnie tymi wszystkimi zmianami, cieszy sie, ze jest z Toba ale boi sie, ze znowu wyjdzie i nie wroci
  4. wysłałam obiecane 50 złotych, ktore dostałam od właścicieli Puszka
  5. trzeba mu allegro zrobic i gumtree tam psy maja najwieksza ogladalnosc
  6. kolejny maluch od idiotow :angryy: biedny psiaczek
  7. wiem, ciotka wiem ale dzieciaka tak sadzac :eviltong:
  8. kurcze nie ma stamtad nikogo procz Agi? ja mam zakocone i zapsione mieszkanie!! łódź pomocy!!!
  9. fu ciotka Jacunia przed papierosami sadzać...:eviltong:
  10. banerek banerkiem ale potrzeba kogos kto np w tej lodzi przypilnuje leczenia i rozliczenia z lecznica - nie ma sensu ciagac go pol Polski
  11. mozesz podac orientacyjne koszta? lub sie dowiedziec? przypilnujesz jego leczenia?
  12. kurcze mnie tez jutro cal dzien nie ma ale postaram sie cos wymyslic
  13. wiesz ciotka ja tez nie jestem zwolennikiem kupowania na wage, wietrzeje to i nie zawsze wiadomo co to tak do konca ale jak kasy brak to i tak trzeba :oops:
  14. kurcze mnie tez nie ma w domu calymi dniami ale co tam - tyle, ze teraz nie mam miejsca
  15. aga nie mozesz go wyciagnac i wcisnac gdzies do kliniki? pod koniec tyg tez moglabym sie dorzucic
  16. wiem ciotka wiem ale dla mnie towarzystwo Hexy jest jak powietrze, nie umiem tego wyjasnic ciotka mozesz zamowic, dla mnie to nawet wygodniej nie musze ganiac i dzwigac aha - kupowalam mu royala na wage placilam 15 zlotych za kilogram, dzis za Eukanube mniej ale nei wiem ile bo kupowalam tez gryzaki i witamin i takie tam rozne
  17. kurcze no zapsiona jestem - Aga czy to cos zarazliwego?
  18. nie znam nic wolnego, po swietach moze rusza adopcje
  19. właśnie dlatego siedziałam cicho - Pani mówi, że z córką się dogadała i jest zdecydowana na Teośka ale będę się cieszyć jak będę ją spotkać rano na spacerach
  20. nie, dzwonila do mnie, ze bedzie w niedziele i ze narazie sa na tak
  21. jakiej on teraz jest wielkosci - jaka bedzie docelowo? zdjecia z bliska czesto przeklamuja wielkosc
×
×
  • Create New...