Jump to content
Dogomania

GameBoy

Members
  • Posts

    10549
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by GameBoy

  1. śliczna , szkoda, że te moje barany chca tylko mlodziutka:shake:
  2. bardzo bym cie prosila o ta informacje
  3. będą wieczorem - tyle, ze późnym Iza jaki on dostawał antybiotyk?
  4. aha, dzieki za info wieczorem zobie allegro i wkleje link
  5. ja nie! ja nie !! ja nie!!!
  6. moi rodzice mowia, ze ja bym sie do wywiadu nadawala:evil_lol::evil_lol::evil_lol: od malego wszystko slyszalam, wiedzialam i nic sie nei dalo przedemna ukryc:cool1:
  7. u mnie jest łomot z każdym tymczasem przez okolo 3-4 dni ale pies z suką szybko się dogada i ustali hierarchie - trzeba im dac sie dotrzec bez wtracania sie (chyba, ze jest za ostro)
  8. Wikta w avacie!!! ja jemu podaję preparaty Hexy na razie lecimy na tym, zobaczymy piesek ładnie nabiera masy - jest strasznie fajny
  9. ok wiec ja podaje suche fakty one chyba do ludzi i tak najbardziej przemawiaja czy ona jest zaszczepiona ? i gdzie są te końskie?
  10. fizia umiesz napisac jakis tekst? bo ja nie i zawsze podaje tylko suche fakty:oops:
  11. moge zrobic allego i ale gratke ale na kogo dawac namiary? na Karinę?
  12. byłam z nim u weta uszy, oczy i czyste psożytów brak - na skórze jak i wewnątrz(wczoraj wieczorem poznym nosilam kał) temperatura odpowiednia 38, waga 12 kilo !! piesek jest zaszczepiony na wirusówki - NOVIBAC DHPPI koszt wizyty 65 złotych
  13. może być i tak dla mnie to bez różnicy - ale żeby była ciotki jasność, jak wydam te dwa szczeniory o których wspomniałam wcześniej ja pracuje, wiec jezeli mały bedzie wymagal podawania leku jakos np co 2-3 godz to tez odpadam bo nie dam rady
  14. tyle, że u mnie to za jakiś czas...ale jeżeli nikt nie ma nic przeciwko temu to zawsze coś...obym zdążyła.... w dodatku białego jutro dopiero szczepię a jak ten maluch ma coś zakaźnego to narazie odpada tym bardziej
  15. jeżeli wydam Białego( jest duże zainteesowanie) i Onkę( ma jechać w piatek) wezmę go do Wawy, mogę leczyć ale tylko z Waszą pomocą, groszem nie śmierdzę:oops:
  16. straaaaaaaaaaaaaasznie śmieszne - całe szczęście w Westinie tolerują moją hordę:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  17. mam małe pytanie - Mały biały leje HExie w łóżko, zlał się wcześniej wyprałam, wrócił od Apsy i pierwszą rzeczą którą zobił po przywitaniu się z nami było sioo w łóżko - TZ się wściekł, nie dziwię się on się z nim szarpał i je prał edit: Białemu rusza się jedynka na górze - pewnie jutro ją zgubi alonda z całym szacunkiem kiepski ten Twój wet, oczywiście nie bierz prosze tego personalnie, raczej tak na przyszłość ;/
  18. aha wobec Pani na racepcji glownie ktorej musze wyjasnic dlaczego wchodze do hotelu z 3 psami i 3 kotami :roll:
  19. oj ciotka ten od Ciebie to i tak klasa bo dom sprawdzony juz i tylko przekazac ale w kolejce czekaja 2 nastepne maluchy z poludnia Polski:roll:
  20. wiec nie ma co sie czepiac o maly smodek, a ze w miezkaniu nie da sie spac pozniej 2 dni - trudno sa hotele w miescie
  21. a jak mozesz to zapytaj...ja sie wstydze juz :oops:
  22. w sumie nie ma problema, chcialam tylko wiedziec na ktora umawiac sie na odbior a tak miedzy nami - psy smierdza przeokrutnie ale za to nie maja zadnych problemow emocjonalnych, przynajmniej ja nie zauwazylam
  23. dzieki, podtrzymalas mnie na duchu, mam nadzieje, ze bedzie ok
  24. ok wydaje mi sie, ze damy rade w takim razie jutro dam Ci znac :p powiedz prosze okolo ktorej i czy ona tez bedzie tak pachniala? :D bo wtedy musze zarezerwowac czas na kapiel i suszenie :D
  25. kurczę ja mam 5 mczna CC i ucze ja jezdzic autobusem, metrem ale tam jest wejscie na plasko z tramwajem jeszcze nie probowalam a pociag mnie czeka i jestem lekko przerazona :oops:
×
×
  • Create New...