Jump to content
Dogomania

GameBoy

Members
  • Posts

    10549
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by GameBoy

  1. [quote name='oktawia6']a kto do licha zrobił allegro?:crazyeye:GameBoy prosiłaś kogoś o umieszczenie go tam?:crazyeye: co za kwas..... dzwoniłaś do prof.Karczewskiego?[/quote] tak prosilam bo szukam mu domu dzwonilam pol dnia nikt nie odbiera
  2. [quote name='Magdalenkl']Jaki był by koszt kastracji :cool1:[/quote] pisalam wyzej minimum 300 zlotych za zwykla premedykacje
  3. wiem ale naprawde pytalam w wielu miejscach - ceny zaczynaja sie od 300 zlotych - przy zwyklej premedykacji a echo bedzie zrobione za pol ceny po znajomosci wiec to akurat juz nie ma znaczenia bo u innego lekarza placac 100% ceny zaplace tyle samo
  4. [quote name='Cekinka13*']Nie, bez tego ani rusz- kastracja musi być![/quote] aha jasne, oczywiscie, obciecie 60 zlotych (dzieki Okcie), badanie serca plus kastracja 450 zlotych to razem 510 zlotych - moze mi powiesz skad to wziac? jakies 50 zlotych jestem w stanie na niego przeznaczyc , zostaje 460, Okta zrobila bazarki troche sie uzbiera a reszta??
  5. dobra numer mam kolejny kwiatek i tyle umieszczanie linku na allegro nie jest dobrym pomyslem, przekonalam sie juz o tym nie raz
  6. to Ty do mnie dzwoniłaś z Makowa Mazowieckiego?
  7. [quote name='pekinczyk']Mam pytanie, jeżeli ja bym chciała tego pieska, to nie ma po co go kastrować i nie musisz wydawca tych 400 zł, ja po niego mogę dojechać. A na pewno to nie bedzie pies do rozpłodu, miałam juz pekinczyka i naprawde wiem jak sobie poradzic z psem.[/quote] skąd jesteś? podaj mi na Pw nr telefonu do siebie
  8. [quote name='pekinczyk']A ta kastracja ma być w czwartek??[/quote] jezeli pies bedzie mial zdrowe serce
  9. dzwoni mnostwo ludzi, same bzdury gadaja w wiekszosci, trzeba link do watku usunac z allegro pytaja czy kurierem im psa wysle, czy aby na pewno za darmo bedzie i takie tam bzdety jezeli kasa za kastracje sie nie uzbiera, osoba adoptujaca bedzie musiala dolozyc roznice - sorry ale ja nie bede ludziom robila prezentow
  10. pies "jajeczek",przy wydawaniu do adopcji, na pewno nie bedzie mial
  11. Aga napisz mi proszę gdzie dokładnie i o ktorej mam odebrać psa? ja nie mogę się dowiedzieć w ostatniej chwili bo musze też jakos zaplanować dzień. dobrze byloby gdybym mogła odebrać go tu gdzieś na kabatach bo one chyba będą do Wawy jechały od strony lotniska, tak? co do karmy to zależy w jakim mały jest stanie i ile waży.
  12. dobrze, ze i tak nas przyjma bez kolejki, bede miala niezly cyrk z nim po kastracji i szczeniakami w mieszkaniu:roll:
  13. [quote name='Pimpek']Poszłam kiedyś z moja koleżanką na spacer. Mówiła mi, że widziała w rowie martwego psa. Poszliśmy do tego rowu i...leżał tam pies. Czarny, mały kudłaty, dość młody kundelek, w rowie, pyszczek miał w wodzie, jakby...wykręcony. Bardzo nam było go żal...Zastanawiałyśmy się jak to się mogło stać. Ustaliłyśmy coś w typie tego, ze pies stał na drodze, zagapił się, auto jedzie i nagle...pies odwraca głowę, widzi światła, trąbienie, zgrzyt opon i...Ale, gdy Ania (moja koleżanka) powiedziała o tym swojemu bratu Adamowi powiedział że to pewnie ten pan co mieszka na przeciwko tego rowu go zabił bo on tak robi jak jakiś pies chce się dostać do jego suczki. Mieszkam na wsi, tu niektóre psy biegają luzem wiec jest to bardzo prawdopodobne...Ciekawe ile jeszcze psów zginie z rak tego pana. poszłaś kiedyś - kiedy? a piszesz teraz? co zrobilaś dla tego psa? zakopałaś go chociaż gdzieś? zgłosiłaś do SM?
  14. tak ciotka, przepraszam za zamieszanie nadal bardzo, bardzo prosze o pomoc finansowa, jezeli sie uda pies w czwartek jedzie na echo serca, jezeli okaze sie, ze jest zdrowy bedzie kastrowany w czwartek po poludniu - koszt ok 400 zlotych
  15. przepraszam narobilam zamieszania:oops:, Selenga zrobiła już allegro
  16. ok, ok pokazuj Białasa jak znajdziesz chwilę:p
  17. tak wynika z postow wyzej ja bede na niego czekala ale musze wiedziec gdzie i o ktorej trzeba go odebrac prosze tez w miare mozliwosci o deklarowana wczesniej pomoc finansowa
  18. Okta podalas mi na Pw nr tel ale tam nikt nie odbiera
  19. wiadomo cos?
  20. ciotka masz jakies nowe foty Białego? on się zmienia z dnia na dzień...
  21. Mały jest już zaszczepiony, wszystko jest w porządku. Jest wesolutką małą petardą, dziewczynka zakochana :loveu:
  22. ale o której ciotka trzeba go odebrac?
  23. dziekuje Wam za wszystko, zaraz sie ogarne i zadzwonie
  24. w czwartek mam isc do Niziolka - mam nadzieje, ze mały ma zdrowe serducho, kastracją będzie się chyba martwił nowy dom malucha na chwile obecna watek czytalo ponad 700 osob czy procz Okty naprawde nikt nie moze pomoc??
  25. w czwartek gdzie? postaram sie kogos znalezc
×
×
  • Create New...