[quote name='modliszka84']
a teraz info ze schroniska:
Psy nie musza miec kwarantanny, ale suka nie wyjdzie przed sterylizacją. Sterylizacja prawdopodobnie w przyszłą środe.
Jako zabezpieczenie przed osłami pragnącymi CC dla szpanu jest opłata adopcyjna 300zł. Jesli znajdziemy normalny dom (a mam taką nadzieje) to oczywiscie opłata bedzie w normalnej wysokości, jak za kazde inne psy.[/quote]
brawo Aga, dobra robota
mam nadzieje, ze poczeka, przynajmniej na tyle powinno byc ja stac
za transportem sie rozjerzyj latwiej zrezygnowac i przeprosic niz szukac na wariata pozniej
ten tymczas jest w Wawie na ochocie
poczekajmy do teg piatku
bardzo ja prosilam i mowilam, ze jakby chciala gdzies pojechac na kilka dni to wezme mala do siebie - zobaczymy
oba moje szczeniaki maja dom, jeden w toruniu bedzie dzis sprawdzany
drugi z Wawy
obie sunie jada w czwartek do siebie w srode wieczorem bede je szczepila
dzwonilam dzis do znajomego DT spoza dogo , Marzena slyszala moze potwierdzic :eviltong:
Aga wraca w piatek do Wawy i zastanowi sie nad mala - w piatek mam zadzwonic da odpowiedz
ale to jest platny tymczas 250 zlotych plus karma - platne z gory
dom jeden jest na 100% pewny - chce psa ale czarnego takiego jak matka
mam tez dom chetny na suczke, najlepiej tez czarna
domy beda sprawdzane, podpisuje umowy, moge pozniej wyslac ci duplikat
z marzena jedzie grubba_rybba
ja bede maluchy szczepila i poprosze o zwrot
ja bede miala 2 umowy wloze je w kontenerek i odwioze do izy_szumielewicz, jej TZ wam podrzuci ok?
[quote name='dalenka']czyli podsumowując, pies jest Ryby, więc kiedy go zabierasz?[/quote]
mysle, ze to zdanie najlepiej oddaje stan ducha i umyslu dalenki nie ma co drazyc choc nie ukrywam, ze dziwna ta adopcja
Bazyliah - wiem, pamietam
w dodatku pytalas o charta a takiego cieniaka suka by podeptala... tak sobie na glos myslalam, najgorzej, ze Zuzka pewnie potrafi sie odszczeknac juz :roll:
ciesze sie, ze ktos zaproponowal tymczas