Jump to content
Dogomania

GameBoy

Members
  • Posts

    10549
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by GameBoy

  1. [quote name='agatkia']Nic nie kumam z tej strony Straży dla zwierząt. Pod jaki nr miałabym dzwonić, jeżeli moje zgłoszenie będzie dotyczyło przypadku na terenie trojmiasta??[/quote] ta organizacja obemuje tylko Wawe? moze zadzwon i zapytaj co z 3miastem
  2. juz wiem skad jest pies, zostal kupiony i "odniesiony" do mnie bo "myslalem, ze jest chory a mam male dzieci, Pani sie zajmuje psami, pukałam ale nikogo nie było (klamstwo) pomyslalam, ze zostawie go i poczaka az Pani wroci" co za zenada.... a jabym wyjechala? :angryy: nic mnie juz nei zaskoczy, od prawie 3 tyg mam w domu szczeniaki, ktore przyjechaly do mnie na dwie noce, przywiozla mi je osoba z dogo...poniewaz wiem, ze czytasz "moje" watki bardzo cie prosze zebys je zabrala, ja nie mam dla nich miejsca, czasu i totalnie mnie na nie nie stac!
  3. ja sie w koncu nauczylam wrzucac banerki do podpisu
  4. dobrze, ze sa rozne opcje trzeba madrze wybrac jedna
  5. ogladalam na stronie ktorejs hodowlii fotki malych tos, sa chyba troche wieksze od niej ale w sumie to sama nie wiem, zdjecia czesto przeklamuja wielkosci ona jest takmi malym waleczkiem, grubiutka, choc brzuch znika powoli wraz z wydostajacymi sie robalami jak siada, to ma walki ze skory na brzuchu, na tylnych lapach pod szyja wisi jej skora i strasznie mocno czolo ma pomarszczone wyglada jak maly Alf tylko kudlata nie jest :evil_lol:
  6. bedzie dobrze ciotka, zobaczysz, uspokoi sie towarzystwo :cool1: moja hexa w tym roku sie na zlot nie nadaje, hormony jej buzuja za mocno
  7. [quote name='Marzena&Gusti']Może jest ktoś z mokotowa?[/quote] masz gdzies blisko domu weta Marzena? czy trzeba jechac?
  8. luka wiadomo juz kiedy ta sterylka?
  9. [quote name='sugarr']W najgorszym wypadku nie pojadę. Ale wolałabym tego na razie nie brać pod uwagę jako jedną z opcji, dlatego szukamy drugiego dt na tydzień w takiej sytuacji, albo miejmy nadzieję, że ten dom stały się jeszcze znajdzie[/quote] szkoda by bylo, bardzo szkoda... czy masz jakis ew dom zastepczy dla niej na tydzien? pisalas do dziewczyn z krakowa? ja znam ze 2 czy 3 moge tez napisac jezeli chcesz..
  10. to chyba ja tez powinnam sie stawic....:cool1:
  11. choc bysmy chcialy nie wiem jak nie pomozemy wszystkim, niestety :-(
  12. [quote name='hop!']Przy mnie nie goni (popatrzy i idzie dalej), ale nie robi też wielu innych rzeczy, które robił u Państwa. :p Większość psów ściga koty na zewnątrz, a w domu w stosunku do "swoich" zachowuje się normalnie. ;)[/quote] dokladnie hop! ma racje, moja CC goni wszystko co ucieka (poki jej nie odwolam) a w domu z kotem wielka milosc:p
  13. [quote name='tomcug']Dla mnie też to dziwne, ale ja się nie znam za bardzo na szczeniorkach. :oops:[/quote] wg mnie ktos powinien pomoc Marzenie wybrac sie z nim do weta, zeby rzucil okiem na wszelki wypadek przeciez on od poniedzialku tymi robalami sie wyproznia :shake:
  14. [quote name='zwierzus']Ciotka daj na prv nr konta. Miałam ale gdzieś mi wcięło :evil_lol:[/quote] dzieki ciotka, zaraz podrzuce, malunia glownie spi, wstaje, robi sioo, koo z robalami i idzie dalej spac :roll: wiecie ona chyba mieszkala na podworku bo z koo biegnie na balkon :oops: nie robi w mieszkaniu tylko tam jedno zauwazylam - niecierpi kota, nie wiem, moze ma jakis uraz?
  15. dziekuje za banarek !!!! :Rose::Rose::Rose: to pierwszy banerek dla mojego psa ever, a ja nawet nie umiem go sobie w podpis wstawic:oops:
  16. [quote name='halbina']ech... coś posucha na domki teraz... a z nieba leje...[/quote] dobre i to ...
  17. Cekinko dobrze dziewczyny prawia, nie wybieraj sie tam sama!
  18. [quote name='Koperek']Ta mina na końcu oznacza, że chyba tylko te "wielkie" są dla Ciebie przeznaczone ;) Złych zamiarów nie miałam- po prostu zawsze widzę Cię tam, gdzie jakiś molos na dogo się pojawia.[/quote] bo sama mam molosa - pewnie dlatego przejrzyj moje watki do tylu to zobaczysz te "same molosy"
  19. wlasnie tez sie boje tego, zeby to sie na cekince nie odbilo...
  20. jak do tej pory to pierwszy molosowaty, ktorego spotkalam na swojej drodze.... reszta byla mi przywozona z dogo.... plus dwa maluchy z pseudo sama wykupilam, ok, wtedy jeszcze bylam durna widzisz cos w tym zlego? bo nie bardzo rozumiem ta mine na koncu, przejrzyj moje posty poza CC dwoma ostatnio nie mialam zadnych molosow..... obawiam sie, ze 1/3 tej wagi to robale jestem ciekawa co to za mieszanka ona ma na sobie skory na 3 psy!!!
  21. moze ktos sie tam do nich wybrac? lub przedzwonic? przeciez przez tel moznaby tak ich pouczyc, ze mamy ich na oku....
  22. a przepraszam, ze tak zapytam co bedzie z nia jak dom sie nie znajdzie?
  23. mam nadzieje, ze nic jej nie bedzie spi non - stop prawie nie bawi sie, nie gania, rzadko robi siku... biedulinka mala
  24. moze pokazac go wetowi trzeba, przeciez takie rozwolnienie jest strasznie meczace .....:shake:
×
×
  • Create New...