-
Posts
10549 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by GameBoy
-
WAWA -w karton i pod drzwi - Inka aka Bunia juz w nowym domu!
GameBoy replied to GameBoy's topic in Już w nowym domu
[quote name='sugarr']:lying::lying: kto to ma takie cuda?[/quote] za 2 tyg ja bede miala dwie, psa i suke juz wydalam -
Gdzie Po Fila Brasileiro ? Do jakiej hodowli? Gdzie najlepiej kupić?
GameBoy replied to M^T's topic in Fila Brasileiro
ta dziewczynka "lata" po wielu tematach, dpiero co mial byc dog - jak bedzie grzeczna, kundelek teraz filet, przejzyjcie jej posty, strata czasu najlepiej kup w zabawkowym - pluszowa file -
Jazon - piękny owczarek kaukaski szuka domu. MA DOM !
GameBoy replied to KWL's topic in Już w nowym domu
KWL moge prosic na PW nr tel do ciebie? -
[quote name='KWL']Długo mozna by opowiadać jakie głupoty potrafią ludzie wygadywać. Nie przeczytają ogłoszenia do końca, nie zrozumieją... Odbieranie takich telefonów to ciężka i stresująca praca.[/quote] KWL jezeli zajmujesz sie adopcjami duzych kudlaczy to jezeli moge poprosze na Pw numer tel do Ciebie
-
WAWA -w karton i pod drzwi - Inka aka Bunia juz w nowym domu!
GameBoy replied to GameBoy's topic in Już w nowym domu
ciotka zwierzus przyslala nam 100 zlotych wiec jestesmy na minusie 236 zl bardzo bardzo dziekuje :Rose::Rose::Rose: ciotka MaJa75 przywiozla dzis karme i witaminki dla malej :Rose::Rose::Rose: jak wszystko bedzie ok w srode rano bede ja szczepila, dzis kupilam jej frontline i wylalam na plecki bo jeszcze sie drapala -
jamnikiem :-o??
-
Sunia i szczeniory już w nowych dobrych domkach!
GameBoy replied to DuDziaczek's topic in Już w nowym domu
[quote name='kika22']Do góry maleńka moze uda Ci sie znalesc DS:mad:[/quote] oby oby, kciuki nadal zacisniete :p -
WAWA -w karton i pod drzwi - Inka aka Bunia juz w nowym domu!
GameBoy replied to GameBoy's topic in Już w nowym domu
porozmawiaj z nim, jak sie zgodzi bedziemy organizowac wizyte przedadopcyjna sa jeszcze dwie dziewczynki 6 tyg cane corso do adopcji jakby co -
WAWA -w karton i pod drzwi - Inka aka Bunia juz w nowym domu!
GameBoy replied to GameBoy's topic in Już w nowym domu
[quote name='madziakikrzys']no to cudna dziewczynka :), a jak byś sie zapatrywala na adopcje Inki przez nas?[/quote] nie wiem jakie warunki Ince mozecie zaproponowac, tzn gdzie mialaby mieszkac, ile zostawalaby sama, musialabym zorganizowac wizyte przedadopcyjna, Inka jest do odbioru osobistego - przyjechalibyscie po nia? -
[quote name='vena&vivi']uwaga sprawdzam czy udalo mi sie zrobic banerki[/quote] brawo ciotka :multi:
-
WAWA -w karton i pod drzwi - Inka aka Bunia juz w nowym domu!
GameBoy replied to GameBoy's topic in Już w nowym domu
[quote name='madziakikrzys']no to widze ze grzeczna kiedy trzeba i wariat tez :),wogule to jest przesliczna, a co ty za dziecine w domu masz (rase?) bo my mala sunie,mix pinczera :)[/quote] suke cane corso ma prawie 9 mcy -
WAWA -w karton i pod drzwi - Inka aka Bunia juz w nowym domu!
GameBoy replied to GameBoy's topic in Już w nowym domu
Inka mieszka z moja suka i sie dobrze dogaduja przy jedzeniu nie warczy jak pies, kot czy ja podchodze nie piszczy jak zostaje sama ladnie spi w nocy w lozku swoim, strasznie gania kota lubi sie bawic, bardzo aktywna jest sioo i koo tylko na balkonie bardzo odwazna, mysle, ze bedzie dosc dominujaca -
WAWA -w karton i pod drzwi - Inka aka Bunia juz w nowym domu!
GameBoy replied to GameBoy's topic in Już w nowym domu
[quote name='madziakikrzys']ps tu na dogomani też dziala moja ciocia,ktora w warszawie mieszka i ma juz 5 psiakow u siebie w domku,ale pojecia nie mam jaki ma nick :D[/quote] fajnie masz, z moej rodziny nikt nie przejawia takich pasji -
WAWA -w karton i pod drzwi - Inka aka Bunia juz w nowym domu!
GameBoy replied to GameBoy's topic in Już w nowym domu
[quote name='madziakikrzys']no nie denerwuje sie,w przypadku tamtych psiaczkow sie spoznialam:)a potem widzialam te setery w dolinie na spacerku z nowymi wlascicielami :)ostatnio byla u nas dozyca na DT prawie rok i teraz jest juz u swojej pani,ale mys ie przyzwyczailismy do dwoch psow w domu i z jednym tak jakos dziwnie :)[/quote] ja poprostu pytam ;) a reszte powodow podalam wyzej po roku czasu mozna jeszcze oddac psa? nie przyzwyczailiscie sie? -
Saga - ma super dom u Dzikus. Reszta malców też w domach.
GameBoy replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
[quote name='supergoga']Jeśli we wtorek pójdzie psiak, to będą bezpieczne.[/quote] to jeszcze jutro tu lookne -
Sunia i szczeniory już w nowych dobrych domkach!
GameBoy replied to DuDziaczek's topic in Już w nowym domu
[quote name='erka']Zupełnie tego nie rozumiem, tyle kieleckich psiaków znalazło juz domy w Krakowie, a tu czeka taka prześliczna , malutka sunieczka i nic:crazyeye:.[/quote] ja tez tego nie rozumiem nic a nic:shake: -
Cane Corso cztery szczeniaki JUZ W NOWYM DOMU
GameBoy replied to GameBoy's topic in Już w nowym domu
tamte maluchy byly bardziej korsiakowate, szczegolnie pies, te sa bardziej mieszane ale domkow szukamy :loveu: jedni ludzie sa na 100% zainteresowani -
Cane Corso cztery szczeniaki JUZ W NOWYM DOMU
GameBoy replied to GameBoy's topic in Już w nowym domu
jutro wracaja corki tej Pani, zainteresowanej Berta, mam nadzieje, ze sie odezwie -
WAWA -w karton i pod drzwi - Inka aka Bunia juz w nowym domu!
GameBoy replied to GameBoy's topic in Już w nowym domu
nie mam pojecia, ale jest przesliczna wczoraj jacys ludzie mnie zaczepili na ulicy, przez nia, oczywiscie wyklad 20 min o adopcji sie odbyl :evil_lol: chca psa ale mniejszego , beda dzwonic :p -
WAWA -w karton i pod drzwi - Inka aka Bunia juz w nowym domu!
GameBoy replied to GameBoy's topic in Już w nowym domu
[quote name='furciaczek']Fakt suki potrafia byc gorsze od 2 samocow:shake: ale co sie dziwic...baby wkoncu:lol:[/quote] wczoraj bylo mi za nia wstyd, jeszcze powiedzialam do babki, ze hexa jej nic nie zrobi na 100% :oops: a ta maupa sie na nia rzucila nie bede juz wspominala co zrobila w sobote jak przez przypadek facet wszedl do nas do mieszkania :siara::grab: -
WAWA -w karton i pod drzwi - Inka aka Bunia juz w nowym domu!
GameBoy replied to GameBoy's topic in Już w nowym domu
madzia i krzys poprosila o numer konta - podalam, zeby nie bylo, ze cos ukrywam wszystkie wplaty podam na watku serdecznie wam dziekuje -
WAWA -w karton i pod drzwi - Inka aka Bunia juz w nowym domu!
GameBoy replied to GameBoy's topic in Już w nowym domu
[quote name='furciaczek']Kochana dobrze wiesz ze nie mozna wszytkich zatrzymac:-( Po tylu adopcjach czlowiek powinien sie przyzwyczaic...a jednak serce za kazdym razem peka:-([/quote] dokladnie, wiem, tym bardziej, ze Hexa nie zgodzi sie z druga suka obawiam sie -
WAWA -w karton i pod drzwi - Inka aka Bunia juz w nowym domu!
GameBoy replied to GameBoy's topic in Już w nowym domu
[quote name='furciaczek']Gb musi wszytko sprawdzic zanim odda komus mala wiec nie dziw sie ze zadaje pytania. To wszytko dla dobra psiny.[/quote] juz jak widze ten czasownik - oddac - robi mi sie slabo :placz::placz::placz::placz::placz: