Jump to content
Dogomania

GameBoy

Members
  • Posts

    10549
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by GameBoy

  1. Lili czeka na domek :loveu: domku gdzie jestes?
  2. jeszcze jedno, Inka bawi sie tak jak kazdy molos, ulubione rozrywki to; silowanie i ciumkanie wszystkiego w paszczy ( z tak powazna mina, ze mozna pasc ze smiechu). ganianie jest fajne tylko za kotem. niezle jest ciaganie za futro lub ogon - najlepiej rowniez GB :oops::evil_lol:
  3. Ania dowiedz sie prosze jaki jest koszt operacji, dasz rade finansowo? bazarkow na Gravisa nie zrobimy ale przeciez nikt nam nie zabroni pomoc finansowo, choc sama ledwo dysze jakim malym grosze chetnie Cie wespre:oops:
  4. [quote name='furciaczek']Niestety mam ten sam problem:roll::shake: Jak sie mala dzisiaj czuje?? Co dzisiaj nabroila? hihi[/quote] mala licznie wcina eukanbe, az sie milo parzy :loveu: strasznie szybko rosnie, coraz bardziej kwadratowa sie robi :cool1: ona nie broi ciotka ona sama jest jednym, malym tajfunem :diabloti:
  5. [quote name='halbina']:oops: :roll: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:[/quote] Boze drogi chyba przestane na to dogo wchodzic w ogole bo jedno pisze a drugie robie ;):evil_lol:
  6. [quote name='halbina'];) :p :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:[/quote] tak wlasnie myslalam, chyba masz blizej :eviltong:
  7. [quote name='halbina']i ja zajrzę![/quote] tez w tym samym celu :cool3:
  8. [quote name='ATLANTYDA']Śmiałam się bo ja tez tak piszę ,albo przestawiam litery ,albo zjadam , dopiero jak czytam to czasami się ubawię .Mam nadzieję ze się nie gniewasz;) A we dwoje faktycznie raźniej można pobroić i razem spać . Czasami zazdroszczę tymczasowym domkom że mogą choć przez chwilę patrzeć na maluszki jak rosną . Wiem dużo pracy ,pieniążków ale warto. Choć lepiej jak by tych szczeniąt tyle nie było :roll:[/quote] teraz w wakacje najgorszy jest smrod, czasem maluchy musza zostac nawet 7 godzin same, jak 5 dooopinek pokoopka to :grab: a jeszcze nie daj Boze jak ktores ma rozwolnienie :shake: do gniewania sie o cokolwiek na kogokoliwiek jest mi baaaardzo daleko:p
  9. [quote name='ATLANTYDA']:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: uparzone tzn dwa :cool3:,czy na parze :cool3:?[/quote] ślepa, stara i zmeczona - dwie sztuki :oops: jeden to bez sensu jak sa dwa to ladnie spia i sie bawia, bo jak sa z roznych miotow to musze izolowac, bo jedne szczepione - drugie nie, itd
  10. bardzo prosze o pomoc finansowa - bo juz mam uparzone dwa nastepne szczeniaki :oops: :scared:a za nia mam 250 zl do tylu
  11. ze zdjeciami u mnie jest ciezko, nie mam aparatu bo maluchy zjadly, robie foty telefonem - kabel mam nowy bo tymczasy zjadly :shake: niestety przy takiej ilosci maluchow nie jestem w stanie tego upilnowac :oops: jutro jade z mala do weta, dzis badalam jej koo jak nie ma juz tam nic, zostanie zaszczepiona i postaram sie zdac lekka fotorelacje:cool1:
  12. [quote name='Koperek']o matko :mdleje: Taki mądry inaczej to mi się chyba tylko raz trafił.[/quote] to mnie przy molosach i pekinczykach dwoch, ktore mialam zdarzaja sie non stop
  13. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img228.imageshack.us/img228/3135/84771584fl2.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://g.imageshack.us/g.php?h=228&i=84771584fl2.jpg][IMG]http://img228.imageshack.us/img228/3135/84771584fl2.ef03386260.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img225.imageshack.us/img225/6734/48020513hj2.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://g.imageshack.us/g.php?h=225&i=48020513hj2.jpg][IMG]http://img225.imageshack.us/img225/6734/48020513hj2.3cebb75c62.jpg[/IMG][/URL]
  14. [quote name='Koperek']A ja się pochwalę, że dostałam kilka mądrych maili!;) A po nich były rozmowy telefoniczne. A po nich psy jechały do swoich nowych domów. Rzadko, bo rzadko, ale zdarzają się wyjątki;)[/quote] to gratuluje i zazdroszcze ale telefony tez kretynskie dostaje dzis zadzwonil facet, ani dzien dobry ani nic - "gdzie mam przyjechac po psa?" rece opadaja......"czy ona jest naprawde za darmo?", " w sterylizacje to ja sie bawic nie bede"... piii piii piiiii . the end
  15. chyba nigdy nie dostalam madrego maila w sprawie adopcji :shake: jak komus zalezy dzwoni - bede sie przy tym upierala
  16. [quote name='Folen']Oto treść, w sumie taka nijaka:[/quote] wlasnie kolejna niepowazna, jak ja chcialam Ige to dzwonilam do schronu dwa razy dziennie ciotka odpisz prosze, zeby zadzwonili
  17. [quote name='MaJa 75']Ja zaglądam non stop i czekam na nowe wieści :lol: Co z domkiem dla suni?? Szykuje się coś konkretnego?[/quote] ciotka dziex za kulki - pisalam wczesniej :loveu: mala je wcina az uszy sie trzesa :evil_lol:\ dzwonia dzwonia ale same mozgotrzepy :shake:
  18. super, ze jest nowa szansa na dom dla ninki:multi:
  19. moglabys tu wkleic jego tresc? wtedy wspolnie pomyslimy, generalnie prosilam o telefony, takie mailowe wymiany uprzemosci niewiele daja
  20. co sie ciotki obijaja i do maluni nie zagladaja?:mad::mad::mad::mad:
  21. wyglada super, bardzo sie ciesze, ze jest szczesliwy :loveu:
  22. KWL dziekuje za link, jutro zadzwonie. Szukam dwoch psow (kastratow) dla siebie, raczej w typie rasy, niz "rasowych" kaukazow, gdyz po pierwsze mam suke dosc dominujaca, po drugie moj TZ nie jest wystarczajaco konsekwentny. Psy musza byc łagodne, maja straszyc wygladem. Beda mieszkaly na podworku ze wstepem do kuchni - jest wydzielona zamykanym barem od salonu i reszty domu. Oferuje dom od 1 września, wiek dowolny.
  23. śliczny bobek :loveu:, Marzena, Ania gratulacje!:multi:
  24. śliczna moja mordeczka :loveu:
×
×
  • Create New...