Jump to content
Dogomania

GameBoy

Members
  • Posts

    10549
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by GameBoy

  1. [quote name='madziakikrzys']przepraszam ale czy to jest jakis problem?[/quote] problem dla mnie nie, dla ludzi, ktorym sie robi nadzieje pewnie wiekszy... pozatym chce ja oddac komus zakochanemu w molosach, komus kto sie zakocha od pierwszego wejrzenia
  2. [quote name='madziakikrzys']Witam czy moge cos sie wiecej dowiedziec o tej suni,wlasnie chcielibysmy przygarnac szczeniaka,zawsze mielismy dogi ale dorosle,prosze o kontakt :)[/quote] jak mam sie z Wami skontaktowac? podalam numer tel prosze dzwonic 519 790 313 chcialas setera, bulodzka, dozyce a teraz tą mała?
  3. [quote name='furciaczek']Nie ma to jak rozbrykany klusek:diabloti:[/quote] cale szczescie, ze hexa ja toleruje bo wczoraj tej malej nie wiem dlaczego nie zaakceptowala
  4. [quote name='ATLANTYDA']Dobrze że malutka ma się lepiej :lol:,[/quote] duzo duzo lepiej, poprawa jest olbrzymia :p
  5. [quote name='Ania+Milva i Ulver']:laugh2_2:tak...to było zbyt piękne , aby było prawdziwe:evil_lol:[/quote] smiej sie smiej, ta mala nie wie co to strach, od poczatku lazila sama po mieszkaniu, wychodzila na balkon - tam sie zalatwia, ale pozatym spala a teraz szaleje tak, ze tylko czekam az Hexa i GB napisza petycje w sprawie wydalenia jej z naszego mieszkania :evil_lol:
  6. [quote name='Cekinka13*']W górę, Cekin!!![/quote] z ogloszen nikt sie nie odzywa?
  7. mała wyzdrowiala i zamienila sie w gryzaca torpede gdzie moja grzeczna sliczna kuleczka? :placz::placz::placz::placz:
  8. [quote name='vena&vivi'] GameBoy a mozesz wstawic mi jakies banerki odsylajace do linku psiakow w potzrebie?[/quote] a juz wiem o co chodzilo w pytaniu zadaym przez gg :p ja nie moge tego zrobic za Ciebie musisz wejsc w "panel uzytkownika" - edytuj podpis - "przeciagnac" przy pomocy myszki interesujacy Cie banerek i zatwierdzic, to wszystko
  9. [quote name='supergoga']Dzikus, Twoja sunia czeka i w piątek pojedzie z Tomo2 do Ciebie. We wtorek będą oglądali ta brązowawą niecu szurpatą ślicznotkę. Oby sie spodobała.[/quote] Gosia czy wszystkie maluchy bezpieczne?
  10. [quote name='modliszka84']jutro bede w schronisku wiec fotki zrobie szczeniakom i sie dowiem wszystkiego, dzis nie mam sily :shake:[/quote] ok, dziekuje, dom nie ma szczegolnych preferencji "byleby dog niemiecki z tego nie wyrosl (chodzi o wielkosc)"
  11. moze poechal na wakacje i musimy poczekac az wroci?
  12. to czekamy na jakies info ps. Aga szukam szczeniaka - mam DS, jezeli macie jakies w Pabianicach podrzuc mi prosze fotki na maila
  13. żeby mnie tak ktos adoptowal, wozil na dzialke, pozwalal spac i karmil .... raj za zycia :loveu:
  14. czyli wszystkie maluchy maja zapewnione miejscowki?
  15. [quote name='mysza 1']Wszak to dogo a nie miau:evil_lol:[/quote] otoz to, dobrze prawisz ciotka :eviltong:
  16. [quote name='mysza 1']Hop ładnie tak testy na biednych dzikich kotkach robić:evil_lol:[/quote] nawazniejsze, ze chlopak dobrze rokuje :D
  17. duuuuuzy sliczny szczenior :loveu:
  18. Marzena bedzie dobrze, zobaczysz :p
  19. [quote name='vena&vivi']A co u nas taka cisza.Jeszcze nie potrafie glosno oglosic ze Gravis zostaje u nas ale juz go nikomu nie oddam.[/quote] lepiej nigdzie miec nie bedzie :loveu:
  20. [quote name='AMIGA']Jak mój syn będzie czyimś mężem, to może też czasami pójdzie na pocztę. Ale to chyba nigdy nie nastąpi, bo bez dowodu osobistego nie dostanie slubu :evil_lol::wallbash::wallbash:[/quote] :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  21. [quote name='dogomanka_']Wiem.;DD Kulfon i Monika za dzieciństwa robią swoje.:evil_lol:[/quote] :loveu::loveu::loveu::loveu: otóż to
  22. ja nie moge wziac do domu drugiej suki, Hexa ja wykonczy :shake:
  23. ja mysle, ze jezeli bedzie noz na gardle - kazda opcja bedzie rozwiazaniem :roll:
  24. [quote name='dogomanka_']Gruszka na wierzbie,czy śliwki na sośnie.?:evil_lol:[/quote] dokladnie o to chodzilo :eviltong:
  25. bezsprzecznie sie zgodze :loveu: ale nie mnie ona pisana:placz:
×
×
  • Create New...