-
Posts
10549 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by GameBoy
-
WAWA -w karton i pod drzwi - Inka aka Bunia juz w nowym domu!
GameBoy replied to GameBoy's topic in Już w nowym domu
[quote name='madziakikrzys']przepraszam ale czy to jest jakis problem?[/quote] problem dla mnie nie, dla ludzi, ktorym sie robi nadzieje pewnie wiekszy... pozatym chce ja oddac komus zakochanemu w molosach, komus kto sie zakocha od pierwszego wejrzenia -
WAWA -w karton i pod drzwi - Inka aka Bunia juz w nowym domu!
GameBoy replied to GameBoy's topic in Już w nowym domu
[quote name='madziakikrzys']Witam czy moge cos sie wiecej dowiedziec o tej suni,wlasnie chcielibysmy przygarnac szczeniaka,zawsze mielismy dogi ale dorosle,prosze o kontakt :)[/quote] jak mam sie z Wami skontaktowac? podalam numer tel prosze dzwonic 519 790 313 chcialas setera, bulodzka, dozyce a teraz tą mała? -
WAWA -w karton i pod drzwi - Inka aka Bunia juz w nowym domu!
GameBoy replied to GameBoy's topic in Już w nowym domu
[quote name='furciaczek']Nie ma to jak rozbrykany klusek:diabloti:[/quote] cale szczescie, ze hexa ja toleruje bo wczoraj tej malej nie wiem dlaczego nie zaakceptowala -
WAWA -w karton i pod drzwi - Inka aka Bunia juz w nowym domu!
GameBoy replied to GameBoy's topic in Już w nowym domu
[quote name='ATLANTYDA']Dobrze że malutka ma się lepiej :lol:,[/quote] duzo duzo lepiej, poprawa jest olbrzymia :p -
WAWA -w karton i pod drzwi - Inka aka Bunia juz w nowym domu!
GameBoy replied to GameBoy's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ania+Milva i Ulver']:laugh2_2:tak...to było zbyt piękne , aby było prawdziwe:evil_lol:[/quote] smiej sie smiej, ta mala nie wie co to strach, od poczatku lazila sama po mieszkaniu, wychodzila na balkon - tam sie zalatwia, ale pozatym spala a teraz szaleje tak, ze tylko czekam az Hexa i GB napisza petycje w sprawie wydalenia jej z naszego mieszkania :evil_lol: -
[quote name='Cekinka13*']W górę, Cekin!!![/quote] z ogloszen nikt sie nie odzywa?
-
WAWA -w karton i pod drzwi - Inka aka Bunia juz w nowym domu!
GameBoy replied to GameBoy's topic in Już w nowym domu
mała wyzdrowiala i zamienila sie w gryzaca torpede gdzie moja grzeczna sliczna kuleczka? :placz::placz::placz::placz: -
[quote name='vena&vivi'] GameBoy a mozesz wstawic mi jakies banerki odsylajace do linku psiakow w potzrebie?[/quote] a juz wiem o co chodzilo w pytaniu zadaym przez gg :p ja nie moge tego zrobic za Ciebie musisz wejsc w "panel uzytkownika" - edytuj podpis - "przeciagnac" przy pomocy myszki interesujacy Cie banerek i zatwierdzic, to wszystko
-
Saga - ma super dom u Dzikus. Reszta malców też w domach.
GameBoy replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
[quote name='supergoga']Dzikus, Twoja sunia czeka i w piątek pojedzie z Tomo2 do Ciebie. We wtorek będą oglądali ta brązowawą niecu szurpatą ślicznotkę. Oby sie spodobała.[/quote] Gosia czy wszystkie maluchy bezpieczne? -
moze poechal na wakacje i musimy poczekac az wroci?
-
Saga - ma super dom u Dzikus. Reszta malców też w domach.
GameBoy replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
czyli wszystkie maluchy maja zapewnione miejscowki? -
duuuuuzy sliczny szczenior :loveu:
-
Marzena bedzie dobrze, zobaczysz :p
-
[quote name='vena&vivi']A co u nas taka cisza.Jeszcze nie potrafie glosno oglosic ze Gravis zostaje u nas ale juz go nikomu nie oddam.[/quote] lepiej nigdzie miec nie bedzie :loveu:
-
[quote name='dogomanka_']Wiem.;DD Kulfon i Monika za dzieciństwa robią swoje.:evil_lol:[/quote] :loveu::loveu::loveu::loveu: otóż to
-
WAWA -w karton i pod drzwi - Inka aka Bunia juz w nowym domu!
GameBoy replied to GameBoy's topic in Już w nowym domu
ja nie moge wziac do domu drugiej suki, Hexa ja wykonczy :shake: -
Sunia i szczeniory już w nowych dobrych domkach!
GameBoy replied to DuDziaczek's topic in Już w nowym domu
ja mysle, ze jezeli bedzie noz na gardle - kazda opcja bedzie rozwiazaniem :roll: -
[quote name='dogomanka_']Gruszka na wierzbie,czy śliwki na sośnie.?:evil_lol:[/quote] dokladnie o to chodzilo :eviltong:
-
WAWA -w karton i pod drzwi - Inka aka Bunia juz w nowym domu!
GameBoy replied to GameBoy's topic in Już w nowym domu
bezsprzecznie sie zgodze :loveu: ale nie mnie ona pisana:placz: