-
Posts
10549 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by GameBoy
-
WAWA -w karton i pod drzwi - Inka aka Bunia juz w nowym domu!
GameBoy replied to GameBoy's topic in Już w nowym domu
[quote name='Tengusia']no i moze jakies fotaski z nowego domciu jak da rade :cool3:[/quote] beda beda spokojnie, najpozniej w piatek -
WAWA -w karton i pod drzwi - Inka aka Bunia juz w nowym domu!
GameBoy replied to GameBoy's topic in Już w nowym domu
mala pojechala, wycalowana, wymiziania od wszystkich ciotek ludzie zakochani we niej, przyjechali ze swoja psica, dziewczynki sie bawily Inka dostala czerwona, skorzana obrozke i nowe imie - Bunia :loveu: zostalam zaproszona do nich do domu zanim sama o tym wspmnialam zostawili 150 zl czyli 319-150 = 169zl tyle nadal jestem na miniusie ale taka kwota "boli" duzo mniej jutro ide zapisywac na sterylke aborcyjna kotke w ciazy, ktora sie blaka po naszej budowie, brzuch ma wielki ale udalo mi sie sprzedac kiecke na bazarku to bede ja ciachala -
gratulacje dziewczyny!!! :multi::multi::multi::multi::multi:
-
WAWA -w karton i pod drzwi - Inka aka Bunia juz w nowym domu!
GameBoy replied to GameBoy's topic in Już w nowym domu
:placz::placz::placz::placz::placz::placz: Inka pojechala!!!!!!!!!!!!!!!!!!! -
Cane Corso cztery szczeniaki JUZ W NOWYM DOMU
GameBoy replied to GameBoy's topic in Już w nowym domu
dzwonil facet zainteresowany adopcja Berty, niewiele zrozumialam z calej rozmowy, on jechal autem ja tez i nic nie bylo slychac wiem tyle, ze chce zobaczyc Berte na zywo - zadzwoni jak bedzie w okolicach gorzowa i prosil, zeby go umowic z Twoim synem Aga, tak, zeby mogl poznac Berte -
WAWA -w karton i pod drzwi - Inka aka Bunia juz w nowym domu!
GameBoy replied to GameBoy's topic in Już w nowym domu
[quote name='MaJa 75']Zdjęcie pod nickiem. Muszę tylko coś wybrać. A po banerek - składam pisemne zamówienie u Pauli. Dzięki.:klacz:[/quote] na gornym panelu jest opcja, pierwsza z lewej, panel uzytkownika musisz tam wejsc i wybrac opcje edytuj podpis musisz wgrac fote z kompa swojego i zatwierdzic - done tyle, ze fotka musi miec odpowiedni rozmiar, tam bedzie napisane -
WAWA -w karton i pod drzwi - Inka aka Bunia juz w nowym domu!
GameBoy replied to GameBoy's topic in Już w nowym domu
chichotow zadnych nie bedzie tylko napisz gdzie chcesz wstawic fotke a jak chcesz zamwic banerek napisz wiadomosc prywatna do Pauli -
WAWA -w karton i pod drzwi - Inka aka Bunia juz w nowym domu!
GameBoy replied to GameBoy's topic in Już w nowym domu
[quote name='Folen']Wieczorem pozdejmuję ogłoszenia, bo zaraz wychodzę.[/quote] dziekuje ci bardzo -
WAWA -w karton i pod drzwi - Inka aka Bunia juz w nowym domu!
GameBoy replied to GameBoy's topic in Już w nowym domu
[quote name='Paula&Goofi']Ja nie mam konta :([/quote] aha to juz ci podaje -
WAWA -w karton i pod drzwi - Inka aka Bunia juz w nowym domu!
GameBoy replied to GameBoy's topic in Już w nowym domu
[quote name='Paula&Goofi']Więc hop do góry ! :) Przypominam - że mam zamówienie na pierwszy banerek, i proszę o wysłanie numeru konta do użytkowniczki [B]Madzia_K[/B][/quote] Maja75 tez sie pisze na banerek chyba, strone wczesniej napisala Paulina a nie moglabys mi przeslac kasy po skonczeniu bazarku? tak byloby latwiej dla nas obu -
WAWA -w karton i pod drzwi - Inka aka Bunia juz w nowym domu!
GameBoy replied to GameBoy's topic in Już w nowym domu
ciotkaa Folen prosze posciagaj ogloszenia w miare mozliwosci -
luka mala bedzie ciachana? ja oczywiscie bede trzymala
-
DIF rozmawialas z tym domem z ktorego zrezygnowalas?
-
Młoda astka Nina- cudo sunia znalazła dom:)!!
GameBoy replied to Ania+Milva i Ulver's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ania+Milva i Ulver']Do nowego domku sunia pojedzie na weekend. Chyba,że nowi właściciele nie wytrzymaja tak długo czekac, to moze i jutro :)[/quote] ciotka super info, moja Inka tez dzis jedzie :placz::placz::placz::placz: -
WAWA -w karton i pod drzwi - Inka aka Bunia juz w nowym domu!
GameBoy replied to GameBoy's topic in Już w nowym domu
[quote name='Inez de Villaro']dobrze że czujna jesteś![/quote] ja dopiero teraz zauwazylam, ze na allegro sa dwa bullmastiffy moja Inia i hodofffla za 1200, masakra -
WAWA -w karton i pod drzwi - Inka aka Bunia juz w nowym domu!
GameBoy replied to GameBoy's topic in Już w nowym domu
[quote name='andzia69']chyba nie...bo tamci mają suńkę;)[/quote] dokladnie, maja mloda CC, matko i corko zostaly nam 2 godz razem :placz::placz::placz::placz: -
WAWA -w karton i pod drzwi - Inka aka Bunia juz w nowym domu!
GameBoy replied to GameBoy's topic in Już w nowym domu
[quote name='MaJa 75']Co?? Czy to chodzi o ludzi do których ma iść Inka? Czy to są jacyś inni?[/quote] oczywiscie, ze inni, przeciez napisalam, ze myslalam, ze zaproponuje im innego psa:shake: -
WAWA -w karton i pod drzwi - Inka aka Bunia juz w nowym domu!
GameBoy replied to GameBoy's topic in Już w nowym domu
tyle adopcji mam za soba a znowu dalam sie naciac zadzwonila babka, z takim entuzjazjem mowila o moloskach wyslalam jej mailem wiecej fot bla, bla, bla wszystko pieknie - pomyslalam, warto sprawdzic dom, moze zechca np mala CC .... a baba do mnie dopiero teraz, ze ona ma psa za suke chetnie zaplaci bo chce na rozmnazanie :grab: -
Saga - ma super dom u Dzikus. Reszta malców też w domach.
GameBoy replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
[quote name='supergoga']Ja tak po cichu mam nadzieję, że mała sunia o imieniu SAGA (Dzikus - ładne imię) nie będzie za duzo się tułać po domkach - że może, ale ciiiii:oops:[/quote] to siedzimy cicho :evil_lol: -
WAWA -w karton i pod drzwi - Inka aka Bunia juz w nowym domu!
GameBoy replied to GameBoy's topic in Już w nowym domu
[quote name='MaJa 75']Daj spokój. Jest niepoważny. Jak można wejść na dogo z takimi wymaganiami? Powinien przygarnąć pluszową zabawkę a nie żywego psa. I na dodatek jest arogancki, lansuje się na inteligenta a robi takie błędy ortograficzne, ze wstyd.[/quote] wiesz co nie chcialam juz mu nic pisac ale dla mnie to troche tak jakby wejsc na domu dziecka i powiedziec poprosze zdrowe, odchowne i nieproblemowe bo inaczej nie chce :roll: