-
Posts
10549 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by GameBoy
-
Wawa - pekińczyk 2,5 miesiąca - znalazł swój dom
GameBoy replied to GameBoy's topic in Już w nowym domu
fajowy co? i te zabki na wierzchu takie slodkie...sliczny jest w poniedzialek bede sie z nim widziala -
ONka i siedmioro szczeniąt. WSZYSTKIE W NOWYCH DOMKACH ! HAPPY END !
GameBoy replied to ZUZANNA11's topic in Już w nowym domu
[quote name='GoskaGoska']Moim zdaniem w ogloszeniu powinno byc zaznaczone info jak jest na prawdę. Ze są w DT , ze na leczenie nie ma kasy a szczeniak jest chory. ZE przyszly własciciel, musi byc przygotwany na leczenie i bedzie proszony o pokrycie choc częsci kosztow dotychczasowych. Oczywscie, ze te pieniądze ktos moze kupic rasowego psa, ale moze znajdzie się ktos kto chce pomoc biedzie , a nie zalezy mu na rasie.[/quote] oba moje domy wiedza jaki jest stan psow, a jest beznadziejny... owszem nie maja zadnych wirusowek ale maja strasze spustoszenia w organizmie spowodowane zapchleniem i zarobaczeniem gdyby nie to, ze kazdy sie tu wypial na mnie i moje problemy z kasa - spowodowane przez te psy, [U]nidgy nei wydalabym ich w tym stanie [/U]bo tak naprawde nie wiadomo jak to sie w przyslosci na nich odbije psy powinny isc zdrowe i zaszczepione a nie tak na dziko niestety sytuacja do tego zmusza mozecie mi napisac, ze nie macie kasy bo to i tamto ALE ja tez jej nie mam a pies mi patrzy w oczy i MUSZE z nim isc do weta zapozyczajac sie a przypominam TO NIE JEST MOJ PRYWATNY PIES -
ONka i siedmioro szczeniąt. WSZYSTKIE W NOWYCH DOMKACH ! HAPPY END !
GameBoy replied to ZUZANNA11's topic in Już w nowym domu
[quote name='GoskaGoska']A co na to nowi wlasciciele? To oni powinny pokryc koszt tych wydatkow i miec swiadomosci, ze bede musieli ponosic wydatki leczenia[/quote] Goska nie zgadzam sie z Toba, ja nie wezme od ludzi po 400 zlotych za szczeniaka, ktorego nadal trzeba bedzie leczyc, ktory ma zapalenie spojowek, skore w beznajdziejmym stanie, anemie, jest odwapniony i nie wiadomo czy te braki w zywieniu nie przeloza sie na przyszlosc... pozatym maluchy sa nieposzczepione bo sie nie nadaja zreszta rece mi opadaja na ta cala akcje pozatym, okrutne ale prawdziwe, to sa kudelki a nie buldozki czy inne yoraski wydaje chorego psa do dalszego leczenia i mam za to brac kase? -
SZCZENIAKI NIE PRZEŻYJĄ W AZYLU. Cała trójka już w nowych domach ! :-)
GameBoy replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
to ja tez sie dopisze, skoro i ja je bede goscila :p -
Wwa/Siedlce - suczka w t.leonbereger MA DOM :))
GameBoy replied to joaaa's topic in Już w nowym domu
ciotki sa foty ale poprosze tekst i namiary na kogo w ogloszeniach -
ONka i siedmioro szczeniąt. WSZYSTKIE W NOWYCH DOMKACH ! HAPPY END !
GameBoy replied to ZUZANNA11's topic in Już w nowym domu
[quote name='an1a']Adopcje adopcjami, ale najpotrzebniejsze są pieniądze na leczenie...[/quote] słuszna uwaga i u mnie i u Marzeny nadal sa potrzebne fundusze -
ONka i siedmioro szczeniąt. WSZYSTKIE W NOWYCH DOMKACH ! HAPPY END !
GameBoy replied to ZUZANNA11's topic in Już w nowym domu
[quote name='zulugula']A dlaczego "[U]nie jest do adopcji[/U] o ile bedzie z nim dobrze..."? Czy nie odwrotnie?[/quote] nie jest do adopcji bo ma dom o ile bedzie zdrowy -
Młoda ONka!! Nieudana adopcja!! Znowu szuka domu!!
GameBoy replied to Cekinka13*'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Cekinka13*']Nazwałam sunię [B]SABA. [/B]Jest już po obiadku, zjadła 1 kg karmy. wanda szostek, jest rewelacyjna!!! Dziękuję!!! :Rose::Rose: :loveu: :loveu: :loveu: Gdzie mieszkasz, kochana? ;)[/quote] cekinka nie dawaj jej tyle jedzenia bo to jej zaszkodzi!!!! -
ONka i siedmioro szczeniąt. WSZYSTKIE W NOWYCH DOMKACH ! HAPPY END !
GameBoy replied to ZUZANNA11's topic in Już w nowym domu
dom Franka sprawdzony, to jest ten dom bez internetu o ktorym pisalam juz dawno, Franio nie jest do adopcji o ile bedzie z nim dobrze i bedzie za co go leczyc -
ONka i siedmioro szczeniąt. WSZYSTKIE W NOWYCH DOMKACH ! HAPPY END !
GameBoy replied to ZUZANNA11's topic in Już w nowym domu
a sunia od MartynyP? ma Ds? -
ONka i siedmioro szczeniąt. WSZYSTKIE W NOWYCH DOMKACH ! HAPPY END !
GameBoy replied to ZUZANNA11's topic in Już w nowym domu
[quote name='zwierzus']Ciotka GB jak działa błyskawica :cool3:[/quote] ludzie sami pisza, dzwonia mam nadzieje, ze beda sie nadawali, wiedza o jego stanie zdrowia prosze nie zapominajcie o dlugu malucha - to dla mnie olbrzymie pieniadze a w poniedzialek czeka nas poprawka :shake: -
ONka i siedmioro szczeniąt. WSZYSTKIE W NOWYCH DOMKACH ! HAPPY END !
GameBoy replied to ZUZANNA11's topic in Już w nowym domu
[quote name='ocelot']To super. Został Zgniłek tak? Jakie malce jeszcze zostały, bo się lekko gubię[/quote] Zgniłek nazywa się Frank, dziś jadę sprawdzać dom dla niego -
Młoda ONka!! Nieudana adopcja!! Znowu szuka domu!!
GameBoy replied to Cekinka13*'s topic in Już w nowym domu
prześliczna!! raz-dwa znajdzie domek!!! -
ONka i siedmioro szczeniąt. WSZYSTKIE W NOWYCH DOMKACH ! HAPPY END !
GameBoy replied to ZUZANNA11's topic in Już w nowym domu
Harry pojechal do nowego domu -
[quote name='olekg18']Czy ja coś zaczynam ,że mam przestać???Poza tym pisze do Lidki .[/quote] oczywiscie, ze zaczyasz i dobrze o tym wiesz w Twoim zdaniu wystepuja przeslanki pozwalajace kreowac takie wnioski jezeli piszesz do Lidki to tym mniej to śmieszne i na poziomie - jakimkolwiek jedyne co powinienes napisac to zyczenia "wszystkiego najlepszego" ale to pewnie nie na Twoja nature
-
ONka i siedmioro szczeniąt. WSZYSTKIE W NOWYCH DOMKACH ! HAPPY END !
GameBoy replied to ZUZANNA11's topic in Już w nowym domu
maluchy zostaly odrobaczone pasta przed chwila i dostaly ranigastu odrobine na oslone zoladka - ciekawe czy nadal beda robale