Jump to content
Dogomania

GameBoy

Members
  • Posts

    10549
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by GameBoy

  1. zrobie sama badania czy ktos moze pomoc finansowo jak mały bedzie chory?? to beda naprawde duze pieniadze
  2. [quote name='an1a']Nie straszcie... Swoją zobaczę dopiero za kilka godzin, ale rano było wszystko w porządku..[/quote] ale moj od poczatku byl nie taki jak trzeba, znaczenie roznil sie od drugiego szczeniorka zachowaniem
  3. dziewczyny wiadomo cos nowego ?
  4. przepiekne towarzystwo:loveu: o takie dobre rzeczy tez byl zebrala :eviltong: ciotka halbina pali??? :mad:
  5. [quote name='Marzena&Gusti']Lunka dziś wymiotowała i ma rozwolnienie:([/quote] moj maluch tez wymiotuje, cos jest nie tak :shake:
  6. kurcze myslalam, ze mi sie przywidzialo dziewczyny, trzymajcie sie, bedzie dobrze, musimy wierzyc
  7. [quote name='Marzena&Gusti']Lunka z każdym dniem czuje się lepiej:lol: Robale są:roll: strupków też kilka ma... Ale już się z niej tak nie sypie-jutro ostatni raz ją wyczesze- wolę to robić na raty,żeby nie podrażnić skóry...[/quote] ja je wykapalam, wlozylam w reczniki i polozylam na termoforze, one spaly z my z tz wyczesywalismy je poszlo raz-dwa
  8. [quote name='DIF']To podnoś :cool3:!!! I za to Cię kocham! :loveu::buzi:[/quote] to mam farta bo poki co inaczej nie mam jak pomoc :oops:
  9. [quote name='halbina'][URL]http://deser.gazeta.pl/deser/1,83453,5460304,Zlosliwy_kot_przed_telewizorem__odcinek_III.html[/URL][/quote] idealnie jak GB, nic dodac nic ujac
  10. [quote name='vena&vivi']GameBoy Ty masz serducho :) jak mówiłam wysłałam tabletki :)[/quote] dziekuje :loveu: sama nie wiem co robic, Marzeny pies tez mial kleszcza, tzn suka ale nic jej nie jest, ja zawsze w takich sytuacjach badalam krew ale teraz to niemozliwe niestety
  11. wykąpałam moje maluchy i grzebieniem na wszy wyczesalam brud jeden maly - ten czarno - rudy, ten ospaly,mial kleszcza pod pacha, wyjelam go jutro odbieram od weta po jakies cos na podrazniona skore i ten caly syf musze pokazac malucha od kleszcza i tego jego susiaka dzis powiedzial mi, ze szczepic najwczesniej za tydzien az sie strupki zagoja i pieski dojda do siebie istnieje ryzyko, ze maluchy sa chore, szczepienie tylko uaktywni wirusa
  12. DIF jezeli chodzi o kase mam taki dlug, ze 5 razy bys ja ciachanela, przykro mi finansowo nie pomoge, moge tylko podnosic watek
  13. [quote name='Rybka_39']O widzę, że Hexia to drobna dziewczynka!:loveu::loveu::diabloti:[/quote] oczywiscie ze tak :eviltong:
  14. Zuza moze niech Aga wybada z Pania a jak Pani bedzie miala pytania stricte o zachowanie suni niech zadzwoni do Ciebie
  15. [quote name='furciaczek']Swietne, dzieki:loveu: [URL="http://www.adopcjecc.pl"]www.adopcjecc.pl[/URL] wrzucilam narazie pierwsza niedokonczona stronke, bez linkow i na szybko... wieczorem zrobie porzadnie:p[/quote] rob, rob bede loookac wieczorem po raz drugi :p
  16. supergoga czy ona zalawia sie jeszcze w mieszkaniu?
  17. zulugula dzieki za informacje, wg mnie teraz one u mnie siusiaja za malo jak na szczeniory ale moze po dwoch ostatnich razach jestem przewrazliwiona tak czy siak trzeba bedzie je drugi raz odrobaczyc bo koo nadal z robalami i mnostwem jaj koko80 - dziekuje za chec pomocy, wyslalam na Pw numer konta, nie mam pojecia ile porzeba bedzie pienieniedzy - to zlezy co mu jest ja niestety nie mam zlamanego grosza, kto sliedzi moje watki wie dlaczego
  18. czy ktos moglby mnie wspomoc finansowo w kwestii wyprawy do weta? jeden maluch ma ropny wyciek z susiaka - zauwazylysmy to z kasia_r uwazam, ze powinien go obejrzec wet
  19. [quote name='kasia_r']no trudno, zostajesz pilotem :roll:[/quote] naprawde az tak sie poswiecisz? :mdleje:
×
×
  • Create New...