-
Posts
10549 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by GameBoy
-
ONka i siedmioro szczeniąt. WSZYSTKIE W NOWYCH DOMKACH ! HAPPY END !
GameBoy replied to ZUZANNA11's topic in Już w nowym domu
zrobie sama badania czy ktos moze pomoc finansowo jak mały bedzie chory?? to beda naprawde duze pieniadze -
ONka i siedmioro szczeniąt. WSZYSTKIE W NOWYCH DOMKACH ! HAPPY END !
GameBoy replied to ZUZANNA11's topic in Już w nowym domu
[quote name='an1a']Nie straszcie... Swoją zobaczę dopiero za kilka godzin, ale rano było wszystko w porządku..[/quote] ale moj od poczatku byl nie taki jak trzeba, znaczenie roznil sie od drugiego szczeniorka zachowaniem -
QDŁACZEK do 3xsztuka... ZNÓW RAZEM Z LUZIĄ!!!
GameBoy replied to clockwork's topic in Już w nowym domu
dziewczyny wiadomo cos nowego ? -
ONka i siedmioro szczeniąt. WSZYSTKIE W NOWYCH DOMKACH ! HAPPY END !
GameBoy replied to ZUZANNA11's topic in Już w nowym domu
[quote name='Marzena&Gusti']Lunka dziś wymiotowała i ma rozwolnienie:([/quote] moj maluch tez wymiotuje, cos jest nie tak :shake: -
QDŁACZEK do 3xsztuka... ZNÓW RAZEM Z LUZIĄ!!!
GameBoy replied to clockwork's topic in Już w nowym domu
kurcze myslalam, ze mi sie przywidzialo dziewczyny, trzymajcie sie, bedzie dobrze, musimy wierzyc -
poczekamy poczekamy
-
ONka i siedmioro szczeniąt. WSZYSTKIE W NOWYCH DOMKACH ! HAPPY END !
GameBoy replied to ZUZANNA11's topic in Już w nowym domu
[quote name='Marzena&Gusti']Lunka z każdym dniem czuje się lepiej:lol: Robale są:roll: strupków też kilka ma... Ale już się z niej tak nie sypie-jutro ostatni raz ją wyczesze- wolę to robić na raty,żeby nie podrażnić skóry...[/quote] ja je wykapalam, wlozylam w reczniki i polozylam na termoforze, one spaly z my z tz wyczesywalismy je poszlo raz-dwa -
ONka i siedmioro szczeniąt. WSZYSTKIE W NOWYCH DOMKACH ! HAPPY END !
GameBoy replied to ZUZANNA11's topic in Już w nowym domu
[quote name='vena&vivi']GameBoy Ty masz serducho :) jak mówiłam wysłałam tabletki :)[/quote] dziekuje :loveu: sama nie wiem co robic, Marzeny pies tez mial kleszcza, tzn suka ale nic jej nie jest, ja zawsze w takich sytuacjach badalam krew ale teraz to niemozliwe niestety -
ONka i siedmioro szczeniąt. WSZYSTKIE W NOWYCH DOMKACH ! HAPPY END !
GameBoy replied to ZUZANNA11's topic in Już w nowym domu
wykąpałam moje maluchy i grzebieniem na wszy wyczesalam brud jeden maly - ten czarno - rudy, ten ospaly,mial kleszcza pod pacha, wyjelam go jutro odbieram od weta po jakies cos na podrazniona skore i ten caly syf musze pokazac malucha od kleszcza i tego jego susiaka dzis powiedzial mi, ze szczepic najwczesniej za tydzien az sie strupki zagoja i pieski dojda do siebie istnieje ryzyko, ze maluchy sa chore, szczepienie tylko uaktywni wirusa -
Anha 4 m-czna rozpacz-po ciężkiej chorobie za Tęczowym Mostem
GameBoy replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
ziele to DT czy DS? -
[quote name='Rybka_39']O widzę, że Hexia to drobna dziewczynka!:loveu::loveu::diabloti:[/quote] oczywiscie ze tak :eviltong:
-
ONka i siedmioro szczeniąt. WSZYSTKIE W NOWYCH DOMKACH ! HAPPY END !
GameBoy replied to ZUZANNA11's topic in Już w nowym domu
Zuza moze niech Aga wybada z Pania a jak Pani bedzie miala pytania stricte o zachowanie suni niech zadzwoni do Ciebie -
[quote name='furciaczek']Swietne, dzieki:loveu: [URL="http://www.adopcjecc.pl"]www.adopcjecc.pl[/URL] wrzucilam narazie pierwsza niedokonczona stronke, bez linkow i na szybko... wieczorem zrobie porzadnie:p[/quote] rob, rob bede loookac wieczorem po raz drugi :p
-
Anha 4 m-czna rozpacz-po ciężkiej chorobie za Tęczowym Mostem
GameBoy replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
supergoga czy ona zalawia sie jeszcze w mieszkaniu? -
ONka i siedmioro szczeniąt. WSZYSTKIE W NOWYCH DOMKACH ! HAPPY END !
GameBoy replied to ZUZANNA11's topic in Już w nowym domu
zulugula dzieki za informacje, wg mnie teraz one u mnie siusiaja za malo jak na szczeniory ale moze po dwoch ostatnich razach jestem przewrazliwiona tak czy siak trzeba bedzie je drugi raz odrobaczyc bo koo nadal z robalami i mnostwem jaj koko80 - dziekuje za chec pomocy, wyslalam na Pw numer konta, nie mam pojecia ile porzeba bedzie pienieniedzy - to zlezy co mu jest ja niestety nie mam zlamanego grosza, kto sliedzi moje watki wie dlaczego -
ONka i siedmioro szczeniąt. WSZYSTKIE W NOWYCH DOMKACH ! HAPPY END !
GameBoy replied to ZUZANNA11's topic in Już w nowym domu
czy ktos moglby mnie wspomoc finansowo w kwestii wyprawy do weta? jeden maluch ma ropny wyciek z susiaka - zauwazylysmy to z kasia_r uwazam, ze powinien go obejrzec wet