Jump to content
Dogomania

GameBoy

Members
  • Posts

    10549
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by GameBoy

  1. Lulka spokojnie, jest taki ktos na dogo, ja znalazlam od razu bez problemu
  2. [quote name='majku33krakow']wiesz juz co viola mowiła bo była u mnie[/quote] wiem, ale viola sama napisze
  3. Ryba moze sie myle, ale z osob, ktore wkleilas, nikt nie jezdzi na takie trasy, mysle, ze mapa dogo i ta opcja pomoc w transporcie obejmuje glownie jazde po wojewodztwie :roll:
  4. [quote name='Marzena&Gusti']Luna nadal bez domu-nie przyjechali:([/quote] a zadzwonili chociaz? widze, ze po moim poscie watek sie skutecznie przyblokowal :shake:
  5. [quote name='Inulka']zagladam tu od wczoraj :)[/quote] jestes zainteresowana Zuzia?
  6. dalej bedzie jeszcze lepiej.... :evil_lol:
  7. Majku proste pytanie - ZGADZASZ SIE NA WIZYTE PRZEDADOPCYJNA?
  8. [quote name='Ask@']No szczerze to myślę że główki to będą im jeszcze rosnąć. Na razie to szczeniaczki jeszcze są :) Uza jest duża ale np na osiedlu jest suka Cytra 8 latek i dużo dużo większa od mojej niuni . A Xenia chyba 15 msc i jest mniejsza od Uzy ale główke to ma większą[/quote] ciekawa jestem jak beda wygladaly dziewczyny w wieku 3 lat :p
  9. [quote name='majku33krakow']to suczka jest tu wazna czy wasze domysły nie prawdziwe czy co?chyba Zuzia jest tu najwazniejsza,ja ewe nie bajeruje,prosze mnie nie obrazac.[/quote] wlasnie dlatego, ze suczka jest najwazniejsza mamy tyle watpliwosci zgadzasz sie na wizyte przedadopcyjna?
  10. [quote name='Ask@']Tak jest z niej kawał baby :) Ale jak dla mnie to dobrze im większe tym lepsze a i tak przy wcześniejszym psie to malutka jest. W kłębie 61 cm[/quote] moja kundlica tez taka masywna jest ale nie az tak ale glowe Uza tez ma baaardzo duza w klebie 68 cm:shake:
  11. znacie kogos kto moze pomoc? [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=114926[/url]
  12. [quote name='majku33krakow']miałem dostac suczke jako kredyt zaufania[/quote] a co to depozyt rzeczowy jest?? zeby badac Twoje zaangazowanie?
  13. Aska jaka ona duuuuuza:loveu:,a przeciez mlodsza od mojej :loveu:
  14. zulugula czy to Ty masz glos decyzyjny w kwestii wydania psa do adopcji? czy musisz jeszcze sie konsultowac z kims? ufasz majkowi na tyle, zeby mu wydac psa? czy tam ktos byl na wizycie przedadopcyjnej? moze warto sprawdzic ten dom, jak myslisz?
  15. [quote name='MaJa 75']Majki jakie Ty masz obywatelstwo ?[/quote] Maja przestan takie pytania sa nie na miejscu zapytalam w wiek w kwestii pelnoletnosci
  16. [quote name='majku33krakow']ja suczke chce spowrotem na stałe masz meila odemnie[/quote] majku ile Ty masz lat? te 33 to wiek?
  17. [quote name='zulugula']GameBoy powodem rezygnacji były nóżki - krótkie. Pies ma chodzić po schodach. Mariusz powiedział, że bedzie ja nasił na rekach i nie będzie dla niej chorował (bo takie pyt. też padło)... ;) Jak tu psa nie oddać, jak ktos ma takie dobre checi ;)[/quote] :crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye: śmiac sie czy płakać?
  18. rozumiem, pamietam bo Ania mowila, ze szczeniakami z Elblaga bedziemy sie wymienialy mozesz napisac o co chodzi z tym Mariuszem? ja po takich tekstach nie dalabym mu psa - nawet na 5 minut
  19. [quote name='DIF']Tak! Szwy ok, sunia również! :loveu:[/quote] to super informacja, teraz tylko domek pozostal!!
  20. [quote name='zulugula']Mariusz się jednak zdecydował :multi:[/quote] chcesz mu oddac psa? :crazyeye: mozecie napisac o co tu chodzi:roll:
  21. dziewczyny spokojnie, czlowieku odezwij sie przeciez przez net nikt ci nic nie zrobi ludzie popelniaja bledy ale miara czlowieczenstwa i dojrzalosci jest umiec sie do nich przyznac i sprobowac wytlumaczyc, jakos to naprawic
  22. zulugula ile maly ma czasu? jezeli chodzi o DT u Ciebie
  23. czyli ze szwami jest ok? sciegnela tylko kolnierz....
  24. [quote name='hop!']Napisałam do pani ze Szczecina parę zdań i przesłałam kilka fotek Brego. ;) Dostałam odpowiedź: [COLOR=Blue]"[/COLOR][FONT=Arial][SIZE=2][COLOR=#0000ff]Już się nie mogę doczekać kiedy będzie u mnie Bregusek.I czekam na wiadomości".[/COLOR][/SIZE][/FONT][/quote] tylko sie cieszyc :loveu:
×
×
  • Create New...