Jump to content
Dogomania

GameBoy

Members
  • Posts

    10549
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by GameBoy

  1. jutro do zdrowego malucha przyjedzie w odwiedziny zainteresowana nim Pani dzwonilo chyba ze 20 osob, wszyscy chca je na podworkowe psy
  2. a gdzie psina jest teraz?mam nadzieje, ze sprawca poniesie konsekwencje
  3. omg ciotka Ty ich tyle mialas, ze nie pamietam a skad chca go przywiezc, moze bedzie latwiej dojsc?
  4. ciotki zrobie krew i jutro beda wyniki ale sama nie poradze sobie z leczeniem oczywiscie za to zaplace ale na dzien dzisiejszy mam 900 zl dlugu ( 200 zl dostalam od darczyncy, ktory chce pozostac anonimowy)
  5. mam 50zl od kako80 i 35 od zuluguli - bardzo bardzo dziekuje za to zrobie badanie krwi
  6. [quote name='halbina']Ciotka halbina sypia w dziwnych godzinach... takich wampirzych... właśnie niedawno wstała i zdążyła zaledwie wyjść ze stadkiem na spacerek... no i wypalić ze dwa papierosy zamiast śniadania... :oops: bop ciotka pali jak smok... :roll: a goście to koledzy z pracy, ale na szczęście wszyscy mają i lubią psy... jak widać z wzajemnością... :loveu:[/quote] ciotka takie funkcjonowanie ma same plusy - wszedzie luzniej i na ulicy jak ide z psami i na poczcie (calodobowka) i w sklepie, tyle, ze ciemniej :eviltong:
  7. biedny mały, Basia przekaż Justynie, że jesteśmy z nią i trzymamy kciuki za malucha
  8. [quote name='Basia1968']znaleźli go na Kopalni w Osieku - chudy ale cały <hura>[/quote] biedna psina, ciagle cos zlego go spotyka mam nadzieje, ze to juz koniec
  9. [quote name='Basia1968']DZIEWCZYNY JEST PAMIREK!!!!!!!!! ZNALEŹLI GO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:multi::multi::placz::placz:[/quote] :multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi: gdzie? jak? kto?
  10. [quote name='zulugula']GameBoy podaj nr konta. Dużo nie mogę, ale zawsze coś.[/quote] dzieki, wyslalam PW krew pobierzemy dzis lub jutro rano najpozniej - wyniki i tak beda jutro
  11. Ryba na moj gust Zgnilek ma babeszje, ja juz to przerabialam kilka razy, ale samo badanie to prawie 100 a pozniej trzeba podawac antybiotyk, kroplowki i oslone na nerki - to ok 350 zl, zalezy jeszcze jakie stadium, nie stac mnie na to:shake:
  12. cale szczescie tutaj jest konkretna oferta pomocy
  13. [quote name='ocelot']co się dzieje z tymi malcami?:shake:[/quote] ciotka z dziwisz sie? urodzone na golej ziemi, zarobaczone bez szczepien, przez 6 tyg biegaly po lesie, lakach i polach one moga miec wszystko
  14. [quote name='zulugula']Marzenka zabierz ją w trybie pilnym do weta. W schronisku w Jastrzębiej szczeniaki mają takie same objawy i już jeden nie żyje... Dziewczyna, która zabrała szczeniaka z tego schronu mówiła, że jej też zdechł i miał wcześniej podobne objawy. To może być ta sama choroba.[/quote] a co bylo tamtym szczeniakom, wiesz moze?
  15. ciotka zrob text, podaj namiary to zrobie wieczorem allegro, alegratke i gumtree jak chcesz
  16. [quote name='an1a']Czkawka :diabloti:[/quote] :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: edycja - opcje zaawansowane
  17. [quote name='ZUZANNA11']Rozumiem. :)[/quote] podwójnie? :eviltong:
  18. [quote name='ZUZANNA11']Mam jeszcze jedno pytanie... Czy to dobry pomyśł aby dopuścić szczeniaka do suki, żeby wypił mleko ?[/quote] szczeniaka z tych 7 do maliny? nie, szczeniaki sa odrobaczone i odpchlone i nie powinny juz miec z nia kontaktu bo z tego co pamietam, ona nie jest odrobaczona
  19. [quote name='ZUZANNA11']Bezpośrednio przed szczepieniem ? Czy kilka dni przed ?[/quote] odrobaczasz szczeniaka i jezeli jest multum robali jak u nich, po 7 dniach powtarzasz pozniej czekasz 7 dni i dopiero szczepisz oczywiscie maluch siedzi caly czas w domu
  20. [quote name='Marzena&Gusti']I znów zwymiotowała:([/quote] Marzena czym Ty ja karmisz?
  21. psa trzeba odrobaczyc drugi raz przed szczepieniem
  22. parvo nie, przy parvo kupa inaczej "pachnie", jest krew w kale a tutaj nie ma maly jest osowialy, robi malo siku, ciemny mocz to raczej od kleszczy
  23. [quote name='furciaczek']Ufff właśnie skończyłam dodawać Pl znaki na podstronę o rasie... jutro zmienię na głównej... padam na morde juz:evil_lol:[/quote] zaglądam ta, zaglądam i czekam :cool3:
  24. Mały pokaż się na pierwszej! wiadomo dlaczego nie przyszli?
  25. joaaa gdzie oglaszalas mała?
×
×
  • Create New...