-
Posts
10549 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by GameBoy
-
ONka i siedmioro szczeniąt. WSZYSTKIE W NOWYCH DOMKACH ! HAPPY END !
GameBoy replied to ZUZANNA11's topic in Już w nowym domu
jutro do zdrowego malucha przyjedzie w odwiedziny zainteresowana nim Pani dzwonilo chyba ze 20 osob, wszyscy chca je na podworkowe psy -
QDŁACZEK do 3xsztuka... ZNÓW RAZEM Z LUZIĄ!!!
GameBoy replied to clockwork's topic in Już w nowym domu
a gdzie psina jest teraz?mam nadzieje, ze sprawca poniesie konsekwencje -
ONka i siedmioro szczeniąt. WSZYSTKIE W NOWYCH DOMKACH ! HAPPY END !
GameBoy replied to ZUZANNA11's topic in Już w nowym domu
ciotki zrobie krew i jutro beda wyniki ale sama nie poradze sobie z leczeniem oczywiscie za to zaplace ale na dzien dzisiejszy mam 900 zl dlugu ( 200 zl dostalam od darczyncy, ktory chce pozostac anonimowy) -
ONka i siedmioro szczeniąt. WSZYSTKIE W NOWYCH DOMKACH ! HAPPY END !
GameBoy replied to ZUZANNA11's topic in Już w nowym domu
mam 50zl od kako80 i 35 od zuluguli - bardzo bardzo dziekuje za to zrobie badanie krwi -
[quote name='halbina']Ciotka halbina sypia w dziwnych godzinach... takich wampirzych... właśnie niedawno wstała i zdążyła zaledwie wyjść ze stadkiem na spacerek... no i wypalić ze dwa papierosy zamiast śniadania... :oops: bop ciotka pali jak smok... :roll: a goście to koledzy z pracy, ale na szczęście wszyscy mają i lubią psy... jak widać z wzajemnością... :loveu:[/quote] ciotka takie funkcjonowanie ma same plusy - wszedzie luzniej i na ulicy jak ide z psami i na poczcie (calodobowka) i w sklepie, tyle, ze ciemniej :eviltong:
-
Akselek już zdrowy , rośnie jak na drożdżach ! MA DOM
GameBoy replied to basia0607's topic in Już w nowym domu
biedny mały, Basia przekaż Justynie, że jesteśmy z nią i trzymamy kciuki za malucha -
QDŁACZEK do 3xsztuka... ZNÓW RAZEM Z LUZIĄ!!!
GameBoy replied to clockwork's topic in Już w nowym domu
[quote name='Basia1968']znaleźli go na Kopalni w Osieku - chudy ale cały <hura>[/quote] biedna psina, ciagle cos zlego go spotyka mam nadzieje, ze to juz koniec -
QDŁACZEK do 3xsztuka... ZNÓW RAZEM Z LUZIĄ!!!
GameBoy replied to clockwork's topic in Już w nowym domu
[quote name='Basia1968']DZIEWCZYNY JEST PAMIREK!!!!!!!!! ZNALEŹLI GO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:multi::multi::placz::placz:[/quote] :multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi: gdzie? jak? kto? -
ONka i siedmioro szczeniąt. WSZYSTKIE W NOWYCH DOMKACH ! HAPPY END !
GameBoy replied to ZUZANNA11's topic in Już w nowym domu
[quote name='zulugula']GameBoy podaj nr konta. Dużo nie mogę, ale zawsze coś.[/quote] dzieki, wyslalam PW krew pobierzemy dzis lub jutro rano najpozniej - wyniki i tak beda jutro -
ONka i siedmioro szczeniąt. WSZYSTKIE W NOWYCH DOMKACH ! HAPPY END !
GameBoy replied to ZUZANNA11's topic in Już w nowym domu
Ryba na moj gust Zgnilek ma babeszje, ja juz to przerabialam kilka razy, ale samo badanie to prawie 100 a pozniej trzeba podawac antybiotyk, kroplowki i oslone na nerki - to ok 350 zl, zalezy jeszcze jakie stadium, nie stac mnie na to:shake: -
ONka i siedmioro szczeniąt. WSZYSTKIE W NOWYCH DOMKACH ! HAPPY END !
GameBoy replied to ZUZANNA11's topic in Już w nowym domu
[quote name='ocelot']co się dzieje z tymi malcami?:shake:[/quote] ciotka z dziwisz sie? urodzone na golej ziemi, zarobaczone bez szczepien, przez 6 tyg biegaly po lesie, lakach i polach one moga miec wszystko -
ONka i siedmioro szczeniąt. WSZYSTKIE W NOWYCH DOMKACH ! HAPPY END !
GameBoy replied to ZUZANNA11's topic in Już w nowym domu
[quote name='zulugula']Marzenka zabierz ją w trybie pilnym do weta. W schronisku w Jastrzębiej szczeniaki mają takie same objawy i już jeden nie żyje... Dziewczyna, która zabrała szczeniaka z tego schronu mówiła, że jej też zdechł i miał wcześniej podobne objawy. To może być ta sama choroba.[/quote] a co bylo tamtym szczeniakom, wiesz moze? -
Wwa/Siedlce - suczka w t.leonbereger MA DOM :))
GameBoy replied to joaaa's topic in Już w nowym domu
ciotka zrob text, podaj namiary to zrobie wieczorem allegro, alegratke i gumtree jak chcesz -
ONka i siedmioro szczeniąt. WSZYSTKIE W NOWYCH DOMKACH ! HAPPY END !
GameBoy replied to ZUZANNA11's topic in Już w nowym domu
[quote name='an1a']Czkawka :diabloti:[/quote] :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: edycja - opcje zaawansowane -
ONka i siedmioro szczeniąt. WSZYSTKIE W NOWYCH DOMKACH ! HAPPY END !
GameBoy replied to ZUZANNA11's topic in Już w nowym domu
[quote name='ZUZANNA11']Rozumiem. :)[/quote] podwójnie? :eviltong: -
ONka i siedmioro szczeniąt. WSZYSTKIE W NOWYCH DOMKACH ! HAPPY END !
GameBoy replied to ZUZANNA11's topic in Już w nowym domu
[quote name='ZUZANNA11']Mam jeszcze jedno pytanie... Czy to dobry pomyśł aby dopuścić szczeniaka do suki, żeby wypił mleko ?[/quote] szczeniaka z tych 7 do maliny? nie, szczeniaki sa odrobaczone i odpchlone i nie powinny juz miec z nia kontaktu bo z tego co pamietam, ona nie jest odrobaczona -
ONka i siedmioro szczeniąt. WSZYSTKIE W NOWYCH DOMKACH ! HAPPY END !
GameBoy replied to ZUZANNA11's topic in Już w nowym domu
[quote name='ZUZANNA11']Bezpośrednio przed szczepieniem ? Czy kilka dni przed ?[/quote] odrobaczasz szczeniaka i jezeli jest multum robali jak u nich, po 7 dniach powtarzasz pozniej czekasz 7 dni i dopiero szczepisz oczywiscie maluch siedzi caly czas w domu -
ONka i siedmioro szczeniąt. WSZYSTKIE W NOWYCH DOMKACH ! HAPPY END !
GameBoy replied to ZUZANNA11's topic in Już w nowym domu
[quote name='Marzena&Gusti']I znów zwymiotowała:([/quote] Marzena czym Ty ja karmisz? -
ONka i siedmioro szczeniąt. WSZYSTKIE W NOWYCH DOMKACH ! HAPPY END !
GameBoy replied to ZUZANNA11's topic in Już w nowym domu
psa trzeba odrobaczyc drugi raz przed szczepieniem -
ONka i siedmioro szczeniąt. WSZYSTKIE W NOWYCH DOMKACH ! HAPPY END !
GameBoy replied to ZUZANNA11's topic in Już w nowym domu
parvo nie, przy parvo kupa inaczej "pachnie", jest krew w kale a tutaj nie ma maly jest osowialy, robi malo siku, ciemny mocz to raczej od kleszczy -
[quote name='furciaczek']Ufff właśnie skończyłam dodawać Pl znaki na podstronę o rasie... jutro zmienię na głównej... padam na morde juz:evil_lol:[/quote] zaglądam ta, zaglądam i czekam :cool3:
-
Wwa/Siedlce - suczka w t.leonbereger MA DOM :))
GameBoy replied to joaaa's topic in Już w nowym domu
joaaa gdzie oglaszalas mała?