Jump to content
Dogomania

GameBoy

Members
  • Posts

    10549
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by GameBoy

  1. fajowy co? i te zabki na wierzchu takie slodkie...sliczny jest w poniedzialek bede sie z nim widziala
  2. [quote name='GoskaGoska']Moim zdaniem w ogloszeniu powinno byc zaznaczone info jak jest na prawdę. Ze są w DT , ze na leczenie nie ma kasy a szczeniak jest chory. ZE przyszly własciciel, musi byc przygotwany na leczenie i bedzie proszony o pokrycie choc częsci kosztow dotychczasowych. Oczywscie, ze te pieniądze ktos moze kupic rasowego psa, ale moze znajdzie się ktos kto chce pomoc biedzie , a nie zalezy mu na rasie.[/quote] oba moje domy wiedza jaki jest stan psow, a jest beznadziejny... owszem nie maja zadnych wirusowek ale maja strasze spustoszenia w organizmie spowodowane zapchleniem i zarobaczeniem gdyby nie to, ze kazdy sie tu wypial na mnie i moje problemy z kasa - spowodowane przez te psy, [U]nidgy nei wydalabym ich w tym stanie [/U]bo tak naprawde nie wiadomo jak to sie w przyslosci na nich odbije psy powinny isc zdrowe i zaszczepione a nie tak na dziko niestety sytuacja do tego zmusza mozecie mi napisac, ze nie macie kasy bo to i tamto ALE ja tez jej nie mam a pies mi patrzy w oczy i MUSZE z nim isc do weta zapozyczajac sie a przypominam TO NIE JEST MOJ PRYWATNY PIES
  3. [quote name='GoskaGoska']A co na to nowi wlasciciele? To oni powinny pokryc koszt tych wydatkow i miec swiadomosci, ze bede musieli ponosic wydatki leczenia[/quote] Goska nie zgadzam sie z Toba, ja nie wezme od ludzi po 400 zlotych za szczeniaka, ktorego nadal trzeba bedzie leczyc, ktory ma zapalenie spojowek, skore w beznajdziejmym stanie, anemie, jest odwapniony i nie wiadomo czy te braki w zywieniu nie przeloza sie na przyszlosc... pozatym maluchy sa nieposzczepione bo sie nie nadaja zreszta rece mi opadaja na ta cala akcje pozatym, okrutne ale prawdziwe, to sa kudelki a nie buldozki czy inne yoraski wydaje chorego psa do dalszego leczenia i mam za to brac kase?
  4. to ja tez sie dopisze, skoro i ja je bede goscila :p
  5. ciotki sa foty ale poprosze tekst i namiary na kogo w ogloszeniach
  6. [quote name='an1a']Adopcje adopcjami, ale najpotrzebniejsze są pieniądze na leczenie...[/quote] słuszna uwaga i u mnie i u Marzeny nadal sa potrzebne fundusze
  7. [quote name='zulugula']A dlaczego "[U]nie jest do adopcji[/U] o ile bedzie z nim dobrze..."? Czy nie odwrotnie?[/quote] nie jest do adopcji bo ma dom o ile bedzie zdrowy
  8. [quote name='Cekinka13*']Nazwałam sunię [B]SABA. [/B]Jest już po obiadku, zjadła 1 kg karmy. wanda szostek, jest rewelacyjna!!! Dziękuję!!! :Rose::Rose: :loveu: :loveu: :loveu: Gdzie mieszkasz, kochana? ;)[/quote] cekinka nie dawaj jej tyle jedzenia bo to jej zaszkodzi!!!!
  9. czy ktos moze pomoc [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=114926[/url]
  10. czy ktos moze pomoc? [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=114926[/url]
  11. [quote name='modliszka84']Psiak został wykastrowany juz w środe ;) więc niepotrzebne były nasze obawy. Do odbioru będzie pewnie za ok. tydzień.[/quote] czyli na kiedy umawiac faceta? na nastepna sobote?
  12. dom Franka sprawdzony, to jest ten dom bez internetu o ktorym pisalam juz dawno, Franio nie jest do adopcji o ile bedzie z nim dobrze i bedzie za co go leczyc
  13. [quote name='zwierzus']Ciotka GB jak działa błyskawica :cool3:[/quote] ludzie sami pisza, dzwonia mam nadzieje, ze beda sie nadawali, wiedza o jego stanie zdrowia prosze nie zapominajcie o dlugu malucha - to dla mnie olbrzymie pieniadze a w poniedzialek czeka nas poprawka :shake:
  14. [quote name='ocelot']To super. Został Zgniłek tak? Jakie malce jeszcze zostały, bo się lekko gubię[/quote] Zgniłek nazywa się Frank, dziś jadę sprawdzać dom dla niego
  15. prześliczna!! raz-dwa znajdzie domek!!!
  16. [quote name='modliszka84']lepiej jeszcze nie ;) bo zapeszymy[/quote] fur tak po cichu chyba mozesz
  17. [quote name='olekg18']Czy ja coś zaczynam ,że mam przestać???Poza tym pisze do Lidki .[/quote] oczywiscie, ze zaczyasz i dobrze o tym wiesz w Twoim zdaniu wystepuja przeslanki pozwalajace kreowac takie wnioski jezeli piszesz do Lidki to tym mniej to śmieszne i na poziomie - jakimkolwiek jedyne co powinienes napisac to zyczenia "wszystkiego najlepszego" ale to pewnie nie na Twoja nature
  18. [quote name='modliszka84']jutro zapytam, mysle ze co najmniej do soboty[/quote] facet moze przyjechac kazdego dnia byleby powiedziec mu dwa dni wczesniej jak dasz znac dogramy to do konca
  19. maluchy zostaly odrobaczone pasta przed chwila i dostaly ranigastu odrobine na oslone zoladka - ciekawe czy nadal beda robale
×
×
  • Create New...