tez to zauwazylam :eviltong:
nie wiem co z psem z wolomina
napisalam PW do anouk92 ale chyba jej jeszcze nie bylo
do wolomina jezdzi kometa ale ja do niej nie napisze
w poniedzialek moge go wziac ale nie chcialabym wiecej sytuacji, w ktorej ktos mi pisze, "jak bierzesz na tymczas to sama martw sie o kase"
do niedzieli mogę być bez netu ale oferta aktualna - gdyby ktos wpadl w stres, ze sie nie odzywam
mail [email][email protected][/email]
nick z allegro "NIKITA-BLONDI "
WYCZYTALAM ZE SUCZKA MA BYC WYSTERELIZOWANA NIESTETY NIE ZYCZYLABYM SOBIE TEGO GDYZ SUKA MA PRAWO BYC MATKA POCZUC MACIERZYNSTWO BRAK SZCZENIAT W JEJ ZYCIU ZLE WPLYNIE NA PSYCHIKE JEZELI MA TRAFI DO MNIE PROSZE ZAOSZCZEDZIC JEJ TEJ NIEPRZYJEMNOSCI MAM MLODA SUCZKE WCZESNIEJ MIALAM ROWNIEZ SUCZKE I W ZYCIU NIEPOZBAWILABYM ZADNEJ DORODNOSCI TO WYKLUCZONE JEST PIEKNA I SPEWNOSCIA SZCZENIETA ODZIEDZICZA URODE PO NIEJ O STERYLIZACJI NIE MA MOWY
_________________________________________
[email][email protected][/email]
nick z allegro "mati1800"
witam, pisze w sprawie 3 letniej bokserki, chciałem zapytac jak piesek sie ma i czy jest zdrowy bo byłbym chetny przygarnąc ja pod dach a mam tez pieska tej rasy w domu a mam mozliwosc miec 2 i bawiły by sie razem:-) tylko chciałem jeszcze zapytac czy piesek przed adopcją musi zostać wysterylizowany? POZDRAWIAM