Jump to content
Dogomania

GameBoy

Members
  • Posts

    10549
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by GameBoy

  1. masz jakies fotki?
  2. czy maly jest zdrowy?
  3. tez to zauwazylam :eviltong: nie wiem co z psem z wolomina napisalam PW do anouk92 ale chyba jej jeszcze nie bylo do wolomina jezdzi kometa ale ja do niej nie napisze
  4. moze allegro cegielkowe? izabela124 robi takie moze ktoras z Was do niej napisze?
  5. moge wam dac myszke do komputera
  6. Ryba napisalam przeciez, ze one sa do 9 poza Wawa, w poniedzialek w pracy bede sie z nia umawiala na wizyte
  7. mieszkam na kabatach, ul stryjenskich
  8. jakkolwiek to zabrzmi ciesze sie, ze moj tymczas niepotrzebny :eviltong:
  9. moje namiary macie czy mała ma ogloszenia?
  10. dziękuje, wysłałam PW coś masz nie tak z banerkami - tematy sie nie otwierają
  11. Zeby trzymac takie maluchy przy ruchliwej drodze :shake: z drugiej strony moze to jemu na reke :roll:
  12. podaj mi na PW adres na jaki trzeba ją wysłać proszę
  13. jayo lub Marzenuś - skoro jest propozycja trzeba korzystać
  14. juz niewazne, zbiorka ruszyla pytam o zarazanie bo mam jeszcze 1 jamnika na tymczasie ( dwa za TM, przegralam walke o ich zycie)
  15. w poniedzialek moge go wziac ale nie chcialabym wiecej sytuacji, w ktorej ktos mi pisze, "jak bierzesz na tymczas to sama martw sie o kase" do niedzieli mogę być bez netu ale oferta aktualna - gdyby ktos wpadl w stres, ze sie nie odzywam
  16. a niech Was!!! ciotka czy on na 100% nie będzie zarażał? ja nie mam ani pół złotówki na jego leczenie jakby co :oops:
  17. czekam na PW
  18. super!!! proszę tylko dać wcześniej znać :p
  19. dzis wieczorem śmigam w góry, hexularda oczywiście też więc foty będą w poniedziałek
  20. ciotka ja nie mam aparatu... zawsze muszę czekać aż ktoś się zlituje :eviltong:
  21. mail [email][email protected][/email] nick z allegro "NIKITA-BLONDI " WYCZYTALAM ZE SUCZKA MA BYC WYSTERELIZOWANA NIESTETY NIE ZYCZYLABYM SOBIE TEGO GDYZ SUKA MA PRAWO BYC MATKA POCZUC MACIERZYNSTWO BRAK SZCZENIAT W JEJ ZYCIU ZLE WPLYNIE NA PSYCHIKE JEZELI MA TRAFI DO MNIE PROSZE ZAOSZCZEDZIC JEJ TEJ NIEPRZYJEMNOSCI MAM MLODA SUCZKE WCZESNIEJ MIALAM ROWNIEZ SUCZKE I W ZYCIU NIEPOZBAWILABYM ZADNEJ DORODNOSCI TO WYKLUCZONE JEST PIEKNA I SPEWNOSCIA SZCZENIETA ODZIEDZICZA URODE PO NIEJ O STERYLIZACJI NIE MA MOWY _________________________________________ [email][email protected][/email] nick z allegro "mati1800" witam, pisze w sprawie 3 letniej bokserki, chciałem zapytac jak piesek sie ma i czy jest zdrowy bo byłbym chetny przygarnąc ja pod dach a mam tez pieska tej rasy w domu a mam mozliwosc miec 2 i bawiły by sie razem:-) tylko chciałem jeszcze zapytac czy piesek przed adopcją musi zostać wysterylizowany? POZDRAWIAM
  22. ok ja od poniedziałku jestem w Wawie, mala może przyjechać
  23. czy mała do mnie przyjedzie? bukować dla niej miejsce?
×
×
  • Create New...