Jump to content
Dogomania

GameBoy

Members
  • Posts

    10549
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by GameBoy

  1. moj dlug wynosil 742 zl - tak dokladnie owszem w pewnym momencie zostal splacony do 300 bo mialam noz na gardle ale pieniedzmi innych psow, pisalam to juz kilka razy... dostalam 150 Angiel :) bazarek 40 Emilia 2280 bazarek 25 GoskaGoska za bazarek 40 zulugula 20 waldi 481 100 reno2001
  2. bylam z nim u weta, dostalam szampon do mycia na sucho leczniczy łagodzacy swedzenie, grzbiet ma polany czyms na lupiez mial tez czyszczone uszy i dostal krople w oczy jest strasznie zazdrosny o suczke od emdziolek:cool1:
  3. tak sunia jest u mnie
  4. ten maluch na bank bedzie wiekszy
  5. wydaje mi sie, ze on bedzie mocno ON-kowaty, nie bedzie maly na bank
  6. Neigh jutro jade po ksiazeczke Teoska ale podaj mi jeszcze raz adres swoj plz bo mam jakiegos kretynskiego kompa, ktory nawet polskich znakow nie ma
  7. dlatego trzeba z tym allegro ruszyc koniecznie przeciez tu na dogo tez nie mamy studni obfitosci - niestety :shake:
  8. ciotka nie tylko pomoc tez merytoryczna sie przyda, w temacie jak ulzyc maluchowi domowym sposobem on sie koszmarnie drapie, boje sie, ze ranek na ciele sobie narobi
  9. domyslam sie dlatego wlasnie pisalam, ze sie zachowuje jak przyslowiowy "azorek" w kapieli darl sie tak, ze chyba cale osiedle slyszalo jak byl mokry wygladal strasznie, jak wylnialy kurczak, on jest taki dosc puchaty to ubytkow siersci na pierwszy rzut oka nie widac biedunio maly dobrze ciotka, ze go zabralas bo nie wiem co by z nim bylo robale straszne z niego zychodza i robi takie kwasne, strasznie smierdzace koo
  10. jest super przyjacielski i towarzyski tylko glosny ma zapedy niszczycielskie caly czas prawie szczeka, a to na kota a to na sasiadow itd drapie sie i gryzie mocno, pokaze go jutro wetowi moze cos poradzi nie rozumiem dlaczego maly nie ma ksiazeczki powinien miec wpisane odrobaczenia i to lecznie a ja dostalam to na kartce
  11. dziekuje bardzo mam malca z nuzyca, znowu cyrk z wetem od nowa :oops:
  12. zmien prosze tytul ja nie mam aparatu zeby zrobic foty
  13. jeden maluch juz jest - czekamy na suczynke pomozcie plz podrzucac bazarek z podpisu
  14. ciotka napisalas do Izy o allegro cegielkowe? jemu bedzie potrzeba sporo, zeby dojsc do formy, lek trzeba podac jeszcze 3 razy, odrobaczyc, zaszczepic itd z niego jest taki "Azorek" podworkowy, siedzi na balkonie i szczeka :evil_lol: auraa zmien moze tytul... moze cos w stylu "szczeniak z nuzyca ma DT w Wawie, prosimy o pomoc finansowa/szukanie DS/allegro cegielkowe"
  15. dostalby na bank maly jest w fatalnym stanie, nawet nie chce mi sie wyobrazac jak wygladal gdy trafil do kliniki auraa doszla Twoja wplata na malucha :p
  16. Maluch dojechal - Justyna wielkie dzieki :Rose: bida z nedza straszna :shake: chudy, wylysialy, lupiez az sie sypie, kosci na wierzchu ale bardzo wesolutki jest juz jest wykapany, smierdzi nadal zrobil przeolbrzymia kupe, tak smierdzaca, ze szok, oczywiscie z robalami:roll: nasikal Hexie na lozko, zjadal kuleczki i teraz spi
  17. psiaka jeszcze nie ma ale chyba juz juz ;)
  18. ta jest chyba wieksza, wiec to jednak okazja jest
  19. piekne to zdjecie mailny, az dziw, ze ona nadal nie ma domu!
  20. halo halo gdzie sa ciotki????
  21. a czy ktos moglby sie wypowiedziec co do ceny? ja sie na tym totalnie nie znam :oops:
  22. ja pamietam, czekam czy znacie kogos z autem z wawy dyspozycyjnego? chcialabym podjechac i kupic klatke kennelowa 5 uzywana oczywiscie za 100 to chyba niezla cena co? co prawda nie stac mnie na nia ale jakos moze kase wytrzasne, mecze sie przy duzej ilosci szczeniat jak sie rozbiegaja...:oops:
  23. a dziekowac, dziekowac :eviltong:
  24. zulugula boski avat! fajnie, ze dziewczynki znajduja domki :p
×
×
  • Create New...