nie mam miejsca, jak jechala z Lunka do Wawy proponowalam jej nocleg, teraz nie mam gdzie
ja mam 2 pokoje tylko
w jednym ja, TZ, trzy psy i trzy koty w drugim kuzynka
przykro mi :oops:
emdziolek mam tylko jedna prosbe, zrob te bazarki jak najszybciej, bo malego trzeba bedzie zabezpieczyc na pchly/kleszcze, znowu odrobaczyc i szczepic
nie chcialabym pozniej takiej sytuacji jak z onkami
Emilka co do karmy to whatever byleby nie pedigree :evil_lol:
Emilka ja mam checi i miejsce, nie mam kasy, ani zlotowki bo mam dlugi w lecznicy i nie moge wziac nic co zaraza , stad tez pytanie czy jest zdrowy
dzis wydalam jamiczka w poniedzialek przyjedzie ten od aury i nic wiecej nie mam :oops: