Jump to content
Dogomania

GameBoy

Members
  • Posts

    10549
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by GameBoy

  1. nie zartujmy tak nawet
  2. nie stresujcie mnie dodatkowo :mad::eviltong:
  3. Martyna wejdz w profil wenus ona pyta o kilka szczeniakow naraz
  4. dziekuje Emilka :loveu:
  5. dobranoc i do zobaczenia :p
  6. dzidzia bo sie zdenerwuje i bedziesz wracala z psem pod pacha :evil_lol:
  7. bedziesz pozniej niz o 13 ale bede czekala :eviltong:
  8. wydaje mi sie, ze nie za malo czasu minelo
  9. Emilka dziekuje :loveu: emka ja tylko uprzedzam, w domu bede jak kazesz :eviltong:
  10. juz wysylam, przygotuj sie na stado kocio - psie :evil_lol:
  11. [quote name='furciaczek']Gdzie Cie znowu wywialo:eviltong:[/quote] na event z roboty TZ;ta
  12. niby mam ale nie znam sytuacji rodzinnej tych ludzi , moze wpisac w tytul, ze nocleg w wawie potrzebny :roll:
  13. Amiga jest chyba z Krakowa :cool3: juz wysylam Pw
  14. nie mam miejsca, jak jechala z Lunka do Wawy proponowalam jej nocleg, teraz nie mam gdzie ja mam 2 pokoje tylko w jednym ja, TZ, trzy psy i trzy koty w drugim kuzynka przykro mi :oops:
  15. udalo ci sie cos z noclegiem zalatwic?
  16. auraa napisz mi prosze dokladnie jakiej opieki bedzie wymagal ten maluszek?
  17. [quote name='furciaczek'] Czemu nie napiszesz do komety??:cool3:[/quote] napisze ci na gg jak wroce do Polski jutro wieczorem :evil_lol:
  18. ja niestety teraz nie pomoge - mieszka u mnie kuzynka na jakies kursy biega :roll:
  19. dzieki za fotki zaraz przesle ludziom zainteresowanym czekam na malucha
  20. emdziolek mam tylko jedna prosbe, zrob te bazarki jak najszybciej, bo malego trzeba bedzie zabezpieczyc na pchly/kleszcze, znowu odrobaczyc i szczepic nie chcialabym pozniej takiej sytuacji jak z onkami Emilka co do karmy to whatever byleby nie pedigree :evil_lol:
  21. przepraszam z pieniedzmi nie pomoge - niestety :oops:
  22. to pakuj malucha i przywoz we wtorek
  23. pytam o foty bo mam chetny dom na "cos w stylu sznupka" moge go chyba wziac ale bazarki i karma beda potrzebne
  24. Emilka ja mam checi i miejsce, nie mam kasy, ani zlotowki bo mam dlugi w lecznicy i nie moge wziac nic co zaraza , stad tez pytanie czy jest zdrowy dzis wydalam jamiczka w poniedzialek przyjedzie ten od aury i nic wiecej nie mam :oops:
×
×
  • Create New...