Jump to content
Dogomania

GameBoy

Members
  • Posts

    10549
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by GameBoy

  1. malagos wiesz moze cos o suczce o ktora pytalam? ona jest od Was?
  2. dziewczyny czy Nora, terier walijski z gumtree jest od Was?
  3. suka o 9 w piatek bedzie ciachana justynam - przyniosla karme dla Zuzi, serdeczne dziekuje :Rose:
  4. wystaw wystaw bedzie mial branie chociaz mysle, ze wszedzie bedzie mial branie :loveu:
  5. ciotka on wyglada jak krolik angorka :evil_lol:
  6. to jeszcze go naucz, ze Hexy tez sie nie meczy :evil_lol:
  7. i kto to mowi :mdleje::mdleje::mdleje::mdleje: :ylsuper::ylsuper: :evil_lol:
  8. ciotka dalabys rade zalatwic jakies fotki? jestem ciekawa jak ona teraz wyglada.
  9. prawie robi wielka roznice :evil_lol:
  10. [quote name='zulugula']Aż dziwne, że trafił do schronu, zamiast na targ :roll:[/quote] albo allegro:roll:
  11. przesliczny, naprawde wyjatkowo urodziwy maluch
  12. [quote name='mar.gajko']To po malamucie mają:diabloti: Precyzja, inteligencja, działanie stadne:p[/quote] byc moze, nie znam sie na tych rasach :oops: ale nie ukrywam, ze latwo ulec ich urokowi nauczyly sie juz wchodzic na lozko :evil_lol: ale boja sie na nim stanac, leza "przyklejone" :evil_lol: kota nie lubia - uginaja lapy, ogon wzdluz ciala, jedna z prawej, druga z lewej strony zawsze mniejsza rusza pierwsza, Bunia druga strasznie sa smieszne
  13. wczoraj spotkalam, bedac na spacerze z Hexa, jakiegos pana z 12 tyg owczarkiem niemieckim one maja duzo wiecej po tacie niz po mamie ale reaguja ladnie na "fe" i "spokoj" jak sie im dostarcza rozrywki nie walcza ze soba nie warcza na siebie, jedzac z dwukomorowej miski ani kiedy gryzly miesko z ugotowanej kosci pozatym swietnie wspolpracuja razem - jakos tak zaganiaja w kat inne szczeniaki, nie umiem tego wyjasnic ale nie widzialam wczesniej czegos takiego
  14. wiesz co ich poprzednie psy to tez bylo rodzenstwo, ktore odeszlo w odstepie pol roku - wiec ludzie maja doswiadczenie rozmawialam z nimi o wszystkich za i przeciw dosc dlugo, sa zdecydowani beda z nimi pracowac, zgadzaja sie na wszystkie warunki
  15. ciotka oglaszasz go gdzies? czy narazie nie?
  16. ta suka - to matka Niunia? zowu ma maluchy?
  17. [quote name='auraa']Ja mu dałam Ares, a Atosa mam w domu- ratlerka:evil_lol:[/quote] no taaaak :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  18. zadzwon na SM - oni sobie z tym poradza
  19. [quote name='auraa']A jak mu dali na imię?[/quote] no Atos, co wymyslilam, to Ty gapy lapiesz :evil_lol:
  20. [quote name='Ziutka']To pewnie Emilka :evil_lol: :eviltong: Ale i tak ją kocham...nawet jak go nazwała "wieśniaczek"[/quote] to na bank Emilka daleko jest to odwazna :sg168::scared:
  21. [quote name='Ziutka']No to się pytam, kto ??? :-x[/quote] niech sie odezwie ten kto to wymyslil!!! :bad-word::boom: :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
×
×
  • Create New...