Jump to content
Dogomania

GameBoy

Members
  • Posts

    10549
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by GameBoy

  1. :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: obu dziewczynkom stoja juz uszy, sa przesliczne i przeslodkie ale mieszkanie juz plywa :roll:
  2. [quote name='justynam']Dobra, to jesteśmy umówione jutro pomiedzy 20:00 a 20:30 Trzymam kciuki za psiaka do wydania[/quote] dzieki na bank bede
  3. Marzena dzis wtorek - jak tam Lunka?
  4. Justyna jak sie umawiam - zawsze jestem, nie dzwon bo czesto mam wyciszony tel po 20, tylko wpadaj dzis o tej godz odpada bo wydaje psa do adopcji a ludzie gadatliwi takze obawiam sie to bedzie trwalo :roll: ale jutro o po 20 bede w domu
  5. ciotka koldra przy nich nie zdaje egzaminu, tylko materacyki choby najciensze szczeniaki zbyt czesto sikaja pod siebie, materacyk moge uprac, koldre samodzielnie - nie bardzo dziekuje za zainteresowanie
  6. umowie ale chcialam to zrobic wczoraj, przeciez to tez kwestia Dt jest teraz nie wiem kiede damy rade - dam znac
  7. znowu szaleja, w ogole sa bardzo sprawne, ladnie wskakuja i wyskakuja z klatki kennelowej a przeciez jej prog jest na wyskosci ok 20 cm
  8. [quote name='Ziutka']No to super :multi: :cool3:[/quote] ciotka jak ich kupa na lozku nie ruszyla to szczekanie tym bardziej:evil_lol:
  9. szczeka jak cholera nadal i rozrabia... ale oni tyle czekali na psa i sa tak w niego wpatrzeni, ze im wsio rawno :evil_lol:
  10. ciotki sa pierwsze foty Atosek na swoim podworku, jutro dostawie foty z domu bo mi IS krzaczy :shake: niunio wyglada przeslicznie :loveu: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img225.imageshack.us/img225/2901/atosve6.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://g.imageshack.us/g.php?h=225&i=atosve6.jpg][IMG]http://img225.imageshack.us/img225/2901/atosve6.3d4ae2a25f.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img53.imageshack.us/img53/9498/atos2op9.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://g.imageshack.us/g.php?h=53&i=atos2op9.jpg][IMG]http://img53.imageshack.us/img53/9498/atos2op9.949a83c956.jpg[/IMG][/URL]
  11. Rybba miala dac znac i cisza szkoda, bo pozniej moze sie okazac, ze w tym tyg nic z tego nie bedzie
  12. to Spike bedzie chyba za duzy :roll:
  13. dollarek nie pisz posta pod postem rozciagasz watek niepotrzebnie i robi sie niczytelny, jest funkacja edytuj od tego dziewczyny moze skoro Rodzice jednej z Was zgodzili sie na tymczas zabierzcie tego psa z pola bo nie wiem za bardzo na co czekacie
  14. dziewczyny moze wstrzymajcie sie z ogloszeniami poki Ziutka nie zadzwoni:roll:
  15. to tez kawal psa musial byc dziewczyny poszly spac, jest chwila oddechu, sa strasznie jazgotliwe jak wszystkie male onki
  16. kiedy wcale nie sa grube i maja katowanie jak onki :evil_lol: smieszne sa, rozochocily sie juz bardzo :evil_lol: ganiaja jak szalone
  17. zapomnialam dodac: sunia z klapnietym uchem wazy 7400, wilczasta 6700 :cool3:
  18. maluszki sa zaszczepione, czuja sie dobrze :p
  19. [quote name='auraa']No to się nie popisał:cool3:[/quote] wstrzymalam odech jak to uslyszalam od niej... toche sie balam cd ale jest ok :roll:
  20. wywolalyscie Pania sama zadzwonila, foty sa ale ona przeslac nie umie, syn wieczorem to zrobi Niuniek zrobil kupe na lozko najmlodszego syna :roll: ale to nie problem dla niej, mowi, ze to szczeniak to moze mu sie zdarzyc u mnie tez na poczatku lobuzowal ale pozniej przestal, mam nadzieje, ze sie uspokoi
  21. jest mi glupio, ze biore tyle kasy za nie ale kurde nie bede dokladac komus do prezentu, wole to na schroniskowce przeznaczyc :roll:
  22. ano mam, juz im nawet powiedzialam, ze to bedzie po 120 zl za szczeniaka ( mam na to rachunki od weta) ale ich stac, ludzie sa dobrze sytulowani ale wiadomo nie o kase chodzi tylko o to, zeby kochali i dbali dzis specjalny wyslannik jedzie z misja :evil_lol:
×
×
  • Create New...