Jump to content
Dogomania

GameBoy

Members
  • Posts

    10549
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by GameBoy

  1. chyba, ze nie tylko Ty robilas :eviltong: bo ciagle dzwonia! :evil_lol:
  2. jaki on jest wzrostowo? czy moglby byc ew dowieziony do Wawy? pokaze go dzis
  3. [CENTER][SIZE=6][B]bardzo prosze o sciagniecie maluchow z gumtree!!![/B][/SIZE] :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: [/CENTER]
  4. Aga ja tez pracuje ale ktos musi isc z Zuzka na sterylke i pozniej na kontrole w godzinach kiedy jest chirurg, wiec nie odemnie jest to zalezne bede musiala wziac dwa razy wolne..... zobaczymy co powie Dorota na odbior Zuzki, jakie godziny jej pasuja ja wolalabym dzien bo i tak musze isc z nia do lekarza, nie chce mi sie pozniej krecic po Wawie kilka razy w tej samej sprawie najwyzej sama umowisz sie z Dorota w kwestii umowy
  5. tez mam taka chora mala ale juz wiem, ze bedzie zdrowa
  6. Marzena wez od adoptujacych zwrot kosztow weta, wez od niego rachunek wiadomo jak to jest bardzo duzo to nei zwroca ale 30 zl to chyba nie jest szal
  7. Marzena jak tam? wizyta odbyla sie?
  8. przepraszam, ale nie bardzo mam czas na czytanie calego watku mozecie mi napisac o psiaku cos wiecej? ile on ma w klebie? jak sie zachwuje jak zostaje sam? dziekuje
  9. Dorota powiedz mi czy moglabys odebrac Zuzke w dzien z Kabat? ona bedzie jutro ciachana ale w poniedzialek musze z nia isc na kontrole, wtedy suka zostalaby u mnie juz i moglabys ja odebrac odemnie Ryba jak i kiedy chcesz podpisac umowe z Dorota?
  10. co wy z tymi myszami, az ciarki przechodza :shake:
  11. no wlasnie dlatego pytalam da sie tam u Was na miejscu? czy oni maja sami?
  12. dobranoc Pani Marzeno :evil_lol:
  13. mysle, ze tak w dziale inne zwierzeta moze zaloz watek
  14. super, ze Borys znalazl takiego czlowieka p.Tomku pozdrawiam serdecznie
  15. mam dom zainteresowany Nora tu w Wawie ludzie byli u mnie ogladac szczeniaka i pogadac, ale byli przed urlopem i mala znalazla dom zanim wrocili Nore znalezli na gumtree isc do nich na przedadopcyjna? wydacie ja do Wawy jakby co? bylby mozliwy dowoz?
  16. :mdleje::mdleje::mdleje::mdleje::mdleje::mdleje:
  17. oooo jak fajnie a mozesz mi cos wiecej o niej napisac? gdzie przebywa? jaka jest? czy jest ciachnieta? umie chodzic na smyczy?
  18. moge ale tylko w kennel ciotka w domu ciagle roboty - Oskarek sie zadusi od pylkow:evil_lol: a w takie warunki sie nie nadajesz, noce za zimne, szkoda Cie
  19. Moherek jest w Warszawie choc jak nazwa wskazuje winien byc w Toruniu :evil_lol:
  20. jeden chory i leczony, 3 do jutra tylko - robie za hotel na jedna noc
  21. nie na takie rzeczy juz coniektorzy zbierali :eviltong:
  22. [quote name='auraa']Gdzie? :crazyeye:co? :crazyeye:Jak?:crazyeye:[/quote] ano zwyczajnie :eviltong: jak sie uda jutro jednym zaloze watek
  23. ja sie nudze? ja mam 4 glizdy :evil_lol:
  24. dziewczyny pojechaly do siebie czarna nazywa sie Berta, wilczasta Korsa zdjecia beda w weekend
×
×
  • Create New...