Jump to content
Dogomania

GameBoy

Members
  • Posts

    10549
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by GameBoy

  1. Emilka nie bede sie juz powtarzac :Rose: okazuje sie, ze ta brat Pini, drugiej tymczasowiczki, odszedl z powodu parvo.... teraz obserwuje je obie :roll: slabo mi normalnie :shake:
  2. ja na brodno mam strasznie daleko, wydaje mi sie jednak, ze jest ktos z tamtej strony Wawy
  3. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img237.imageshack.us/img237/3445/obraz320gy5.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://g.imageshack.us/img237/obraz320gy5.jpg/1/][IMG]http://img237.imageshack.us/img237/obraz320gy5.jpg/1/w2048.png[/IMG][/URL]
  4. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img524.imageshack.us/img524/5734/nata7ve8.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://g.imageshack.us/img524/nata7ve8.jpg/1/][IMG]http://img524.imageshack.us/img524/nata7ve8.jpg/1/w320.png[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img143.imageshack.us/img143/9800/nata8qd8.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://g.imageshack.us/img143/nata8qd8.jpg/1/][IMG]http://img143.imageshack.us/img143/nata8qd8.jpg/1/w320.png[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img143.imageshack.us/img143/9800/nata8qd8.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://g.imageshack.us/img143/nata8qd8.jpg/1/][IMG]http://img143.imageshack.us/img143/nata8qd8.jpg/1/w320.png[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img143.imageshack.us/img143/8734/nata11yv4.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://g.imageshack.us/img143/nata11yv4.jpg/1/][IMG]http://img143.imageshack.us/img143/nata11yv4.jpg/1/w640.png[/IMG][/URL]
  5. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img222.imageshack.us/img222/3168/nata2ko3.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://g.imageshack.us/img222/nata2ko3.jpg/1/][IMG]http://img222.imageshack.us/img222/nata2ko3.jpg/1/w320.png[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img147.imageshack.us/img147/1567/nata3dn9.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://g.imageshack.us/img147/nata3dn9.jpg/1/][IMG]http://img147.imageshack.us/img147/nata3dn9.jpg/1/w600.png[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img141.imageshack.us/img141/3681/nata5wx1.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://g.imageshack.us/img141/nata5wx1.jpg/1/][IMG]http://img141.imageshack.us/img141/nata5wx1.jpg/1/w320.png[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img524.imageshack.us/img524/8771/nata6ip0.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://g.imageshack.us/img524/nata6ip0.jpg/1/][IMG]http://img524.imageshack.us/img524/nata6ip0.jpg/1/w600.png[/IMG][/URL]
  6. mam drugi dom chetny - na Woli
  7. dzwonilas tam? w razi czego sie przejade choc to od groma daleko
  8. na zdjeciach nie wyglada na takiego chudego strasznie chyba siwa brodke ma... co z nim teraz sie dzieje???
  9. ciotka wysylam Ci Pw z numerem bo babki zainteresowanej adopcja malucha
  10. a mnie Emilka wymiotuje, mam nadzieje, ze nie zlapala nic od Pini
  11. niestety nadal jestesmy w punkcie wyjscia
  12. no ciotka, tak sie dopominalas fot, teraz podziwiaj :evil_lol:
  13. tyle, ze oni to najczesciej po dach, jak rottki
  14. a przypominam, ze one maja po 7 tyg
  15. biedny maluch... pisalas do bokserow?
  16. z Lomianek jest tak samo daleko jak odemnie mniej wiecej ta sama odleglosc
  17. czyli jeszcze do Rembertowa trzeba po psa jechac?
  18. ciotka u mnie w bloku nawet nie ma piwnicy bo jest garaz podziemny a czy Okta by go ew dowiozla gdzie trzeba?
  19. ciotka zeby nie cieczka Hexy przenocowalabym go a tak nawet tego nie moge :shake:
  20. ona jest taka maciupka, tego na fotkach nie widac.... moze na tym gdzie kolo Hexy lezy, polowa emki wielkosci ucha suki mojej
  21. [quote name='emilia2280']wyjezdzam rano, ale bédé zagládac do mojej chrzesnicy chociaz raz dziennie, a wspierac duchowo- calá dobé.[/quote] ciotka co do Ciebie to mi juz slow brak :loveu:
  22. Patrycja poczekaj do jutra, moze uda mi sie skolowac lepsze fotki pozatym nie chce oglaszac Emilki jak ta zle sie czuje
  23. wieksza niz jamnik? tak pi razy oko
  24. a jakies prognozy co do tego jaki bedzie docelowo? widzialas go Ziutka? bo fotki czesto przeklamuja wielkosc
×
×
  • Create New...