Jump to content
Dogomania

GameBoy

Members
  • Posts

    10549
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by GameBoy

  1. ciotka Ziutka dziekuje za zrzucenie fot musze obrabowac bank i kupic aparat bo to smiech na sali z tymi fotkami jest :oops:
  2. ano mowilam :loveu:, tylko chude ale to jej minie jutro postaram sie o lepsze foty do ogloszen :p
  3. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img98.imageshack.us/img98/5843/emilkast7.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://g.imageshack.us/img98/emilkast7.jpg/1/][IMG]http://img98.imageshack.us/img98/emilkast7.jpg/1/w400.png[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img98.imageshack.us/img98/4654/emilkazpiniahp6.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://g.imageshack.us/img98/emilkazpiniahp6.jpg/1/][IMG]http://img98.imageshack.us/img98/emilkazpiniahp6.jpg/1/w400.png[/IMG][/URL]
  4. [CENTER]Emilka ma 4-5 tyg, ledwo stoi na nozkach.... mam ja juz od kilku dni o czym wiedzialo kilka osob.... Nie zakladalam Emilce watku bo sunia przyjechala do mnie zeby odejsc... stan bardzo ciezki, zainfekowany organizm, niepracujace narzady... ale Emilcia postanowila zyc, patrzyla na mnie tak, ze nie umialam jej odmowic podjecia walki o jej zycie... Dzis Emka jest wesolym szczeniakiem, bawi sie z druga tymczasowiczka Pinia, je, pije... jest jeszcze chuda, dostaje oslone na watrobe ale zyje. Jest przesliczna, wydaje mi sie, ze jest jakims mixem spaniela ale od razu przyznaje, ze male spaniele widzialam tylko na zdjeciach :evil_lol: Emilka szuka domu, gdzie bedzie rozpieczana, miziana i kochana. Takiego na zawsze. Gdyby ktos mogl wspomoc Emilke finansowo, jej ratowanie kosztowalo ponad 500 zl lub pomoc w jakikolwiek sposob bylabym wdzieczna. Prosze tez o pomoc w ogloszeniach. kontakt [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] 519 790 313 [/CENTER]
  5. [quote name='Juszes']Znalazłam na allegro ogłoszenie dot. rodowodowych dalmatyńczyków, za 350zł ;O Jak myślicie prawda to to, czy ściema jakaś. W ogóle możliwe jest nabycie za tak niską cenę psa z rodowodem? [URL]http://allegro.pl/item422722729_dalmatynczyki_dalmatynczyk.html[/URL][/quote] widzialam na allegro 5 mczne dalmaty w rodowodem za 400 zl
  6. gdgt moja Pinia tak nie ma, jest wesola, bawi sie z Emilka, je, pije, tyle, ze miala biegunke
  7. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img204.imageshack.us/img204/4866/piniagu1.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://g.imageshack.us/img204/piniagu1.jpg/1/][IMG]http://img204.imageshack.us/img204/piniagu1.jpg/1/w400.png[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img230.imageshack.us/img230/4194/pinia1rf2.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://g.imageshack.us/img230/pinia1rf2.jpg/1/][IMG]http://img230.imageshack.us/img230/pinia1rf2.jpg/1/w400.png[/IMG][/URL]
  8. Luka oglaszalas gdzies malucha? w jakim on wieku?
  9. a czy ktorys miot bedzie w Wawie?
  10. ja nie wiem jak bylo i sie nie wypowiadam ale draznia mnie kategoryczne wypowiedzi osob, ktore o sprawie wiedza jeszcze mniej niz ja Zuzia czuje sie dobrze, pojechala do DT przed chwila Dorota czy poniedzialek o 15 Ci pasuje zeby odebrac sunie?
  11. moja sunie jutro jedzie do siebie !
  12. ciotka ja nawet nie wiem, ktorego Ty masz:eviltong:
  13. [quote name='ZUZANNA11']Dobrze, że sprawa się tak zakończyła. Teraz będzie jej naprawdę o niebo lepiej niż u dalenki...:angryy:[/quote] a skad wiesz jak jej bylo u dalenki? jestes pewna, ze to tylko wina dalenki?
  14. ja mowilam do Ewy przez tel, zanim ona przyjechala, ze jak mala docelowo i jasna to poprosze bo mam chetnych :p ciotka ja mam chyba z 7 domow jeszcze sprawdzonych czekajacych na maluchy
  15. [quote name='auraa']A co z kupami?[/quote] no pojdzie razem z kupami :evil_lol: ciotka mala dostala zastrzyk jak jej sie poprawi do jutra to pojdzie jak sie nie poprawi to adekwatnie :evil_lol:
  16. moja niunia jest ok zreszta nie wiem czy nie pojdzie jutro do adopcji :evil_lol:
  17. [quote name='zulugula']Czy tylko mi ta strona pzrestała się otwierać? http://fundacja-emir.org/aktualnosci...SKA/krezel.htm nie, mnie tez sie wyswietla, ze nie istnieje
  18. moja fizycznie, procz wody zamiast koo, jest ok gorzej emocjonalnie
  19. ciotka dam Ci znac, jak to bedzie 30 zl to nie ma co robic zamieszania :eviltong:
  20. ciotki u mnie u weta to tylko gotowka ja chce zeby jej cos dali na te kupki bo jej woda leci :roll:
  21. dziewczyny a co z tym tymczasem o ktorym pisala Okta?
  22. mala juz odwazniejsza, merda delikatnie, ladnie je suche kupka nieladna, pojde z nia do weta, zeby cos jej dali na to rozwolnienie bo tylko sie psina meczy Emilka to taka ksiezniczka marudna, ze slow brak :shake::evil_lol:
  23. Dorota odpowiedzialam na Twoje pytania na PW, z tymczasowa opiekunka Zuzi sppotkasz sie na bankowym
  24. Zuzia zostala w klinice ja wlasnie wpadlam do roboty suczka bedzie cieta ok 11 zaplacilam za sterylke 300 zl plus 25 za fartuch Dorota jezeli Zuzia bedzie sie dobrze czula w poniedzialek czy mozesz sama z nia pojsc na kontrole i ew antybiotyk? (oczywiscie nie zakladam innej opcji) ja jej nie wezme drugi raz do mieszkania bo nie chce mi sie opisywac reakcji Hexy na to wszystko za ten antybiotyk i tak trzeba bedzie zaplacic dodatkowo - on nie jest w cenie zabiegu ale to nie jest duzy koszt oebralabys ja z DT w ciagu dnia, tam masz duuuuzo blizej a Aga podjechalaby pozniej podpisac umowe
×
×
  • Create New...