-
Posts
10549 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by GameBoy
-
Mala Emilka... juz nie szuka, ma swoj domek!!!
GameBoy replied to GameBoy's topic in Już w nowym domu
ciotka Ziutka dziekuje za zrzucenie fot musze obrabowac bank i kupic aparat bo to smiech na sali z tymi fotkami jest :oops: -
Mala Emilka... juz nie szuka, ma swoj domek!!!
GameBoy replied to GameBoy's topic in Już w nowym domu
ano mowilam :loveu:, tylko chude ale to jej minie jutro postaram sie o lepsze foty do ogloszen :p -
Mala Emilka... juz nie szuka, ma swoj domek!!!
GameBoy replied to GameBoy's topic in Już w nowym domu
[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img98.imageshack.us/img98/5843/emilkast7.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://g.imageshack.us/img98/emilkast7.jpg/1/][IMG]http://img98.imageshack.us/img98/emilkast7.jpg/1/w400.png[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img98.imageshack.us/img98/4654/emilkazpiniahp6.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://g.imageshack.us/img98/emilkazpiniahp6.jpg/1/][IMG]http://img98.imageshack.us/img98/emilkazpiniahp6.jpg/1/w400.png[/IMG][/URL] -
[CENTER]Emilka ma 4-5 tyg, ledwo stoi na nozkach.... mam ja juz od kilku dni o czym wiedzialo kilka osob.... Nie zakladalam Emilce watku bo sunia przyjechala do mnie zeby odejsc... stan bardzo ciezki, zainfekowany organizm, niepracujace narzady... ale Emilcia postanowila zyc, patrzyla na mnie tak, ze nie umialam jej odmowic podjecia walki o jej zycie... Dzis Emka jest wesolym szczeniakiem, bawi sie z druga tymczasowiczka Pinia, je, pije... jest jeszcze chuda, dostaje oslone na watrobe ale zyje. Jest przesliczna, wydaje mi sie, ze jest jakims mixem spaniela ale od razu przyznaje, ze male spaniele widzialam tylko na zdjeciach :evil_lol: Emilka szuka domu, gdzie bedzie rozpieczana, miziana i kochana. Takiego na zawsze. Gdyby ktos mogl wspomoc Emilke finansowo, jej ratowanie kosztowalo ponad 500 zl lub pomoc w jakikolwiek sposob bylabym wdzieczna. Prosze tez o pomoc w ogloszeniach. kontakt [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] 519 790 313 [/CENTER]
-
[quote name='Juszes']Znalazłam na allegro ogłoszenie dot. rodowodowych dalmatyńczyków, za 350zł ;O Jak myślicie prawda to to, czy ściema jakaś. W ogóle możliwe jest nabycie za tak niską cenę psa z rodowodem? [URL]http://allegro.pl/item422722729_dalmatynczyki_dalmatynczyk.html[/URL][/quote] widzialam na allegro 5 mczne dalmaty w rodowodem za 400 zl
-
Bezdomna rodzinka- WSZYSCY JUŻ W NOWYCH DOMKACH ! HAPPY END :)
GameBoy replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
gdgt moja Pinia tak nie ma, jest wesola, bawi sie z Emilka, je, pije, tyle, ze miala biegunke -
Bezdomna rodzinka- WSZYSCY JUŻ W NOWYCH DOMKACH ! HAPPY END :)
GameBoy replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img204.imageshack.us/img204/4866/piniagu1.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://g.imageshack.us/img204/piniagu1.jpg/1/][IMG]http://img204.imageshack.us/img204/piniagu1.jpg/1/w400.png[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img230.imageshack.us/img230/4194/pinia1rf2.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://g.imageshack.us/img230/pinia1rf2.jpg/1/][IMG]http://img230.imageshack.us/img230/pinia1rf2.jpg/1/w400.png[/IMG][/URL] -
Luka oglaszalas gdzies malucha? w jakim on wieku?
-
a czy ktorys miot bedzie w Wawie?
-
Bezdomna rodzinka- WSZYSCY JUŻ W NOWYCH DOMKACH ! HAPPY END :)
GameBoy replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
moja sunie jutro jedzie do siebie ! -
Bezdomna rodzinka- WSZYSCY JUŻ W NOWYCH DOMKACH ! HAPPY END :)
GameBoy replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
ciotka ja nawet nie wiem, ktorego Ty masz:eviltong: -
Bezdomna rodzinka- WSZYSCY JUŻ W NOWYCH DOMKACH ! HAPPY END :)
GameBoy replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
ja mowilam do Ewy przez tel, zanim ona przyjechala, ze jak mala docelowo i jasna to poprosze bo mam chetnych :p ciotka ja mam chyba z 7 domow jeszcze sprawdzonych czekajacych na maluchy -
Bezdomna rodzinka- WSZYSCY JUŻ W NOWYCH DOMKACH ! HAPPY END :)
GameBoy replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
[quote name='auraa']A co z kupami?[/quote] no pojdzie razem z kupami :evil_lol: ciotka mala dostala zastrzyk jak jej sie poprawi do jutra to pojdzie jak sie nie poprawi to adekwatnie :evil_lol: -
Bezdomna rodzinka- WSZYSCY JUŻ W NOWYCH DOMKACH ! HAPPY END :)
GameBoy replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
moja niunia jest ok zreszta nie wiem czy nie pojdzie jutro do adopcji :evil_lol: -
Wielka akcja Krężel k/Chynowa-KOSZMAR PSOW POWRACA
GameBoy replied to emilia2280's topic in Schroniska
[quote name='zulugula']Czy tylko mi ta strona pzrestała się otwierać? http://fundacja-emir.org/aktualnosci...SKA/krezel.htm nie, mnie tez sie wyswietla, ze nie istnieje -
Bezdomna rodzinka- WSZYSCY JUŻ W NOWYCH DOMKACH ! HAPPY END :)
GameBoy replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
moja fizycznie, procz wody zamiast koo, jest ok gorzej emocjonalnie -
Bezdomna rodzinka- WSZYSCY JUŻ W NOWYCH DOMKACH ! HAPPY END :)
GameBoy replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
ciotka dam Ci znac, jak to bedzie 30 zl to nie ma co robic zamieszania :eviltong: -
Bezdomna rodzinka- WSZYSCY JUŻ W NOWYCH DOMKACH ! HAPPY END :)
GameBoy replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
ciotki u mnie u weta to tylko gotowka ja chce zeby jej cos dali na te kupki bo jej woda leci :roll: -
Lala - stareńka pekinka MA DOM - zostaje na zawsze u Madzi :)
GameBoy replied to Mysia_'s topic in Już w nowym domu
dziewczyny a co z tym tymczasem o ktorym pisala Okta? -
Bezdomna rodzinka- WSZYSCY JUŻ W NOWYCH DOMKACH ! HAPPY END :)
GameBoy replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
mala juz odwazniejsza, merda delikatnie, ladnie je suche kupka nieladna, pojde z nia do weta, zeby cos jej dali na to rozwolnienie bo tylko sie psina meczy Emilka to taka ksiezniczka marudna, ze slow brak :shake::evil_lol: -
Zuzia zostala w klinice ja wlasnie wpadlam do roboty suczka bedzie cieta ok 11 zaplacilam za sterylke 300 zl plus 25 za fartuch Dorota jezeli Zuzia bedzie sie dobrze czula w poniedzialek czy mozesz sama z nia pojsc na kontrole i ew antybiotyk? (oczywiscie nie zakladam innej opcji) ja jej nie wezme drugi raz do mieszkania bo nie chce mi sie opisywac reakcji Hexy na to wszystko za ten antybiotyk i tak trzeba bedzie zaplacic dodatkowo - on nie jest w cenie zabiegu ale to nie jest duzy koszt oebralabys ja z DT w ciagu dnia, tam masz duuuuzo blizej a Aga podjechalaby pozniej podpisac umowe