Jump to content
Dogomania

GameBoy

Members
  • Posts

    10549
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by GameBoy

  1. [quote name='auraa']One są cały czas odrobaczane. Ja dostałam w strzykawce troche pasty na poniedziałek. ATobie dziewczyny dały?[/quote] daly, w poniedzialek podam mam tylko nadzieje, ze druga malucha nic nie zlapie
  2. moja zrobila z robakami, boi sie wyjsc z klatki, niesmialo merda do mnie jak cos do niej mowie ale hexy nadal panicznie sie boi kiedy ona byla odrobaczana?
  3. [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=10786979#post10786979[/url]
  4. bedzie dobrze, wytule to sie uspokoi, panicznie boi sie Hexy
  5. no ok, pytam bo bede miala wycieczki w sprawie maluchow i nie chce ludziom kitu wciskac
  6. [quote name='auraa']mój nie sika. Ale tak przerażonego szzeniaka jeszcze nie miałam.[/quote] ze sika to pol biedy gorzej, ze sie drze spi teraz z Emilka na kocyku
  7. ciotki te Wasze tez sa dzikie? ja sie ja bierze na reke to zawodzi, sika pod siebie :roll:
  8. [quote name='auraa']Ciotka! ja nie nadązam .Jaka Emilka? a co z Heksą!!!:-o[/quote] Hexa olewa, ale Emilka siedzi z nia w klatce i sie na nia wkurza
  9. to ja za durna jestem, 26.06 mialy 4 tyg a teraz maja 8? :evil_lol: Emilka bije Wasza sunie
  10. suka z postu nr 1 ta czarna to nei jest jej matka?:oops:
  11. nie wiem ja jej nic nie dawalam ale ciotki mi nasciemnialy - ona miala byc mala docelowo a ta jej mama to jakas taka duzawa :roll: wg zalozycielki watku ona ma 3 mce - jak to z nimi jest?:evil_lol:
  12. na dziendobry zrobila wieeeeelka kupe - witamy
  13. [quote name='auraa']Jest! Idź moim śladem:-o:-o:cool1::evil_lol:[/quote] :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  14. [quote name='auraa']A mój ze strachu prawie nie oddycha. postawiłam mu koszyk w kąciku i tez śpi.[/quote] moja sunia spi z Emilka :loveu:
  15. zabije to mnie TZ - za pol godz wraca, mala na dzien dobry zrobila wielkie zadkie koo na dywanik, teraz spi
  16. mozecie rzucic troche wiecej szczegolow?
  17. super informacje Marzena, jutro ja odwozisz?
  18. Patrycja, zeby byc strona adoptujaca trzeba miec skonczone 18 lat :evil_lol:
  19. mala spi na kolderce, ktora przywiezli ludzie adoptujacy dwie kulki bo lozko psie niuniek pogryzl :evil_lol:
  20. chwilunia, TZ musi sie do domu doturlac :evil_lol: Emilka jest w kazdym razie w romiarze xxxs
  21. [quote name='emilia2280']ja chcé wátek Emilki- spanielki![/quote] ciotka ona taka 'kombinowana" jest :evil_lol:albo sznupkowa albo spanielowa albo jamnikowa :eviltong:
  22. to aparat jakis trzeba skolowac dzis wraca TZ- on nawet nie wie, ze ona zyje
×
×
  • Create New...