Jump to content
Dogomania

GameBoy

Members
  • Posts

    10549
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by GameBoy

  1. jak one nie pojda szybko do adopcji, to zginiemy zalani i zakoopani robia niesamowite ilosci :evil_lol:
  2. mnie tam ona przypomina Batmana, ktory byl kiedys u Marzeny, tylko kolor inny blisko do Cc to ma chyba z faktu bliskosci dwoch fotek zreszta moja suka to kundel wiec jej wszedzie blisko :D
  3. dzieki ciotka paski byly sprzedane 3, obroze 2 i dwa ciuszki - cos tam powinno byc
  4. śliczna jest, jamnilowy pychol :loveu:
  5. ciotka nie zrozumialysmy sie zupelnie, nie o to mi chodzilo musialam odwolac druga oferte na allegro czy ci ludzie nie umieja czytac??? boje sie, ze mi przez to zdejma aukcje a to koszt 20 zl:shake:
  6. [quote name='BIANKA1']A w nich jest takiego :cool3: Ja ostatniego szczeniaka miesiąc nie mogłam wydac . Tez był piekny :roll:[/quote] ciotka nie kracz.... :mad: lunarmermaid - dla mnie taki mix nie jest psem kojcowym, wielki ogrod tez nic nie da, pies sie sam nie "wybiega", zreszta sama to wiesz, tym bardziej szczeniaczek poki co chce sprobowac oddac je bez koniecznosci przebywania poza domem
  7. [quote name='BIANKA1']Szkoda , że nie jestem w domu , bo bym jakis bazarek zrobiła . A tutaj gdzie jestem nawet poczty nie ma :angryy:[/quote] zazdroszcze ciotka, nawet tego braku poczty dzwonia ludzie od rana, chyba ze dwie osoby chcialy obie naraz :shake:
  8. mnie na to nie stac, za duzo mam szczeniat miesiecznie zeby ludziom robic takie prezenty nie bede tu na dogo przeciez zbierac na ich szczepienia bo to nie sa znajdy, chociaz kto wie co z nimi by bylo gdybym ich nie zabrala
  9. odezwal sie jakis chetny facet, ten ktoremu odwolalam aukcje dostalam tez sms o tresci " jestem zainteresowna - prosze o kontakt" ale nie zamierzam oddzwaniac bo nie mam kasy pisze tez oficjalnie, ze adopcja bedzie platna = zwrot kosztow od weta = 2x vetminth + szczeniepienie + frontline + 20 zl wziela ich wczesniejsza opiekunka ( nie bardzo wiem za co)
  10. Bianka pisanie w tresci aukcji zeby nie licytowac jest niezgodne z zasadami allegro, bo serwis nie zarabia na sprzedazy...moga mi zablokowac konto
  11. no ok ale tam chyba za bazarki cos bedzie juz?
  12. kurcze ktos zalicytowal na allegro i musialam odwolac jego oferte mam nadzieje, ze nie podkabluje mnie do allegro ze zlosci :shake:
  13. tak, tak wlasnie pisze i nie zamierzam ciagnac tego watku
  14. powiadam i nie zamierzam ciagnac tego watku
  15. ok dzieki wlasnie przed chwila bylam na gumtree i ogloszenie wyskoczylo czyjes zanim zdazylam sie zalogowac :evil_lol:
  16. miejmy nadzieje, ze dobrze trafily....
  17. dziekuje :loveu: dostalam tez na maila - linki juz aktywowalam
  18. postaram sie umowic zabieg najszybciej jak sie da jezeli to bedzie u mnie, czekam tylko na info od Ryby
  19. tylko allegro z mojej strony nigdzie wiecej, jezeli ktos zrobi gdzies ogloszenie bardzo prosze o link
  20. [quote name='jagienka42']jeżeli potrzebujecie pomocy w ogłoszeniach jestem do dyspozycji:lol:[/quote] [quote name='DuDziaczek']Melduje się na wątku :lol: GameBoy czekam na lepsze foteczki i lecimy z ogloszeniami ;)[/quote] jezeli mozecie powrzucajcie je gdzie sie da plzzzz
  21. Patrycja ja nie wiem czy beda lepsze fotki jezeli bede miala jakiegos goscia z aparatem to tak, na allegro sa te foty musza wystarczyc
  22. matka - krotkowlosa one sa mocno puchate i beda poldlugowlose na bank o ile nie dlugowlose
×
×
  • Create New...