[quote name='BIANKA1']A w nich jest takiego :cool3: Ja ostatniego szczeniaka miesiąc nie mogłam wydac . Tez był piekny :roll:[/quote]
ciotka nie kracz.... :mad:
lunarmermaid - dla mnie taki mix nie jest psem kojcowym, wielki ogrod tez nic nie da, pies sie sam nie "wybiega", zreszta sama to wiesz, tym bardziej szczeniaczek
poki co chce sprobowac oddac je bez koniecznosci przebywania poza domem