zapomnialam dopisac, ze suczce wilczastej stoja juz uszka :loveu: a tej drugiej to klapnie te raczej na dniach tez stanie :evil_lol:
Bunia jest spokojna, powolna, przymilna ale jest tez wieksza panikara... Puska jest rozrabiara, biegajaca niszczarka ale jest tez bardziej pojetna, wie juz, ze sioo robimy na podklad a koo na balkon :oops: jest odwazniejsza, mniejsza, szybsza i lzejsza
ogolnie maluchy sa slabo zsocjalizowane, wielu rzeczy sie boja ale mamy czas na nauke