Jump to content
Dogomania

GameBoy

Members
  • Posts

    10549
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by GameBoy

  1. poczekajmy na spokojnie zobaczymy jak sie bedzie sytuacja klarowala
  2. tez tak uwazam, ale trzeba pamietac, ze to sa dwie suki jednak = dwie sterylki w przyszlosci ;)
  3. [quote name='Neczka']Dokładnie... żadne schizy. Ciekawe, czy jakiś szczeniak się w końcu znalazł...[/quote] nie chce robic afery, moze kobieta/dziewczyna poprostu niefortunnie sie zachowuje ale uwazam, ze trzeba zwrocic na to uwage
  4. ja zrozumialam, ze Ty sie z nia widzialas/les ... rozumiem, ze ktos chce miec psa ale szukanie na chybil trafil po slicznej mordce jest chyba nie na miejscu, przeciez to przyjaciel na kilkanascie lat tym bardziej, ze temu psu potrzeba szczegolnego domu z tego co wyczytalam
  5. jagienka mam dokladnie to samo napisze Wam tyle, ze jak wszystkie kontrole wyjda pomyslnie obie kulki zamieszkaja razem
  6. moze mam schizy ale widzalyscie z iloma osobami na odbior psow umawia sie piotromo?
  7. trzymac emocje na wodzy :evil_lol:
  8. nie masz tam blisko zadnego dogomaniaka? zeby pozyczyc?
  9. [quote name='MartynaP']oj chcialabym ale moj TZ powiedzial:nigdy wiecej!!! :diabloti:[/quote] jak 90% Tz, nie dziwie mu sie... najpierw sa takie akcje a pozniej jeki, ze DT brakuje :shake:
  10. [quote name='MartynaP']oczywiscie jak tylko dostane wplate bede pisala na watku i sie szczeegolowo rozliczala Bardzo serdecznie dziekuje kochane cioteczki :loveu:[/quote] ciotka jak dla mnie nie musisz sie szczegolowo rozliczac, pozyczylas kase, swiecisz oczami a tu jak dostaniesz 15 zl wiecej to bedziesz miala na nastepnego tymczasa
  11. nie chce zapeszyc napisac moge tyle, ze maluchy we wtorek ida na szczepienie a co pozniej bedzie to :siara:
  12. tak, dzwonilam, jest w porzaku, Niuniek grzeczny, fotki beda jutro lub pojutrze
  13. wstrzymajcie sie kochane, nie chce zapeszac ale ogloszenia juz chyba niepotrzebne ;)
  14. [quote name='jagienka42']gdzie jeszcze zrobić ogłoszenia jak podpowiecie to biore się do roboty:lol:[/quote] kochana nie rob, chyba juz nie potrzeba
  15. [CENTER][SIZE=4][B]ciotki prosze nie robcie wiecej ogloszen - sytuacja chyba powoli sie klaruje [/B] [/SIZE][/CENTER]
  16. gumtree warto zrobic i allegro
  17. zuza zmien ten tekst z podpisu przeciez nie na mnie te bazarki :eviltong:
  18. ta obroze Ty mu nalozylas?
  19. wrzucac wrzucac one i tak nie pojda do adopcji wczesniej niz za tydzien wiec jezeli bedzie nadal taki odzew bedzie w czym przebierac
  20. zapomnialam dopisac, ze suczce wilczastej stoja juz uszka :loveu: a tej drugiej to klapnie te raczej na dniach tez stanie :evil_lol: Bunia jest spokojna, powolna, przymilna ale jest tez wieksza panikara... Puska jest rozrabiara, biegajaca niszczarka ale jest tez bardziej pojetna, wie juz, ze sioo robimy na podklad a koo na balkon :oops: jest odwazniejsza, mniejsza, szybsza i lzejsza ogolnie maluchy sa slabo zsocjalizowane, wielu rzeczy sie boja ale mamy czas na nauke
  21. Zuza a ten mix to Twoje domysly czy faktyczny stan rzeczy? sliczny pies
  22. [quote name='ZUZANNA11'][URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=10755261#post10755261[/URL] Pogadam z rodzicami, może pozwolą mi go wziąć na DT...[/quote] myslalam, ze to juz pewne..ide poczytac watek
  23. niby tak ale ludzie chyba mysla, ze to takie puchate kuleczki beda - zabaweczki duzych gabarytow, takie slodkie misiaczki a one beda naprawde duze, sa ruchliwe pozatym na slowo "sterylka" czesc ludzi milknie one takie DONkowate sa a wiadomo jakie to sa popularne psy
  24. odebralam dzis w ich sprawie tyle telefonow, ze az mi ucho odpada ale procz tych, ktorzy maja przyjechac nic kokretnego
  25. mialam wlasnie pierwszy rozsadny telefon, po 20 przyjada ludzie ogladac maluszki
×
×
  • Create New...