Jump to content
Dogomania

GameBoy

Members
  • Posts

    10549
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by GameBoy

  1. GameBoy

    zeby yorkie

    [quote name='atta']haj mam pytanie mam psa rasy teacup yorkie terrier i chodzi o jego zeby ,otoz na dolnej szczece tam gdzie ma najwieksze kly z boku urosly mu nastepne kly i wyglada jagby mial 4 kly ,czy to normalne i tak powinno byc ,czy powinnam wyrwac mu pierwsze stare kly a zostawic nowe ?? proszeee doradzcie .... dzieki[/quote] nie ma takiej rasy psa to po pierwsze dwa pewnie nie wypadly mleczaki i urosly zeby stale - stad 4 kly
  2. ciotka wszystko wiedza, nawet kase za szczepienie i odrobaczenie zostawlil dom super. zakochani w psiakach, Emka bedzie miala jak w puchu mieli suke ostatnio 14 lat, pierwszy raz Pan jak przyjechal przywiozl album z fotkami ich ostatniej suni i dzialki gdzie sunia bedzie wyjezdzala :crazyeye: a z Emilki na Emme niedaleko, zreszta bardziej po "Twojemu"
  3. niedobrze, oby to nie bylo parvo...
  4. oj ciotka a Zuzia uchichana? taka sama tyle, ze wieksza ale jego fotka jest sprzed 2 tyg szkoda, ze nie ma fotek reszty dzieciakow
  5. na stronie 118 jest fotka na dole, strone wczesniej
  6. wystarczylo jedno :evil_lol:
  7. śliczna, dlaczego nikt nie podziwial Zgnilka??? :mad:
  8. Emilka pojechala do siebie!!! bedzie mieszkala na Bemowie, Panstwo w wieku moich rodzicow i corka w moim wieku Pan juz nie pracuje, jest na emeryturze, Emilka wcale nie bedzie sama bedzie sie nazywala Emma:loveu:
  9. a jak, zglos modowi niech nas pobanuje :evil_lol: a tak na powaznie to Emilka chyba jedzie do siebie :placz:
  10. luka rozumiem, ze opcja DT u mnie nie interesuje Was?
  11. dobra wieczorem naniose poprawki :eviltong:
  12. ciotka jak uwazasz, ja moge szukac dalej jezeli ona taka zywa to rzeczywiscie bedzie jej lepiej w domu czy ma jeszcze jakies szczegolne upodobania? napisz prosze a ja puszcze jeszcze raz i powybieram numery
  13. ja mialam ale juz nie mam - tzn numeru luka podeslij mi plz te dane
  14. ok cos sie poradzi :eviltong:
  15. najgorzej, ze to daleko ma ktos adres do niej?
  16. Emilko postaram sie na jutro zalatwic kuriera
  17. to jak nie ma nikogo to ja chyba pojade
  18. [LEFT]jak dla mnie chocby dzis Sylwia jestes zdecydowana na 100%, bo jesli tak to moga oba przyjechac do mnie i odemnie odbierzesz [/LEFT]
  19. wzruszajace, piekne i prawdziwe
  20. ciotka pisalam, zmien tytul prosze, wpisz, ze szukamy kogos z Brodna do wizyty przedadop. jezeli nikt sie nie znajdzie pojade ja
  21. to prawda mowilam od poczatku, ze Zuzka jest szczekaczka jak wychodzilam z nia po sterylce to ledwo szla ale na spotkanego psa naszczekala psa widzial wczoraj wet, wczoraj jeszcze goraczki nie miala, pewnie dzialal lek podany po zabiegu ciesze sie, ze mala jest juz u Was
  22. u Lezanskiego bylam z poprzednia suka, postawil zla diagnoze, niestety :roll:
  23. [quote name='ludwa']Mały był na Gagarina. A o surowicy informowałyśmy, przecież stałam obok Kinii jak informowała i wczoraj też jak dzwoniła do Ciebie, to sama twierdziłaś, że na parwo to nie wygląda, bo nawet koo nie ma specyficznego zapachu parwo...:cool3:[/quote] ja mowie o pierwszym telefonie zadzwonila kinia i powiedziala, ze ma szczeniaka i czy wezme wtedy slowo surowica nie padlo, bo gdyby padlo, Natka nie mieszkalaby razem z Emilka w jednej klatce teraz to juz nie wazne ale na przyszlosc prosze klarownie mowic, ze jest podejrzenie parvo czy innego dziadostwa:eviltong:
  24. jak wydam co mam w domu ( 2 szt) i kolejce ( 6 sztuk) wezme 2 szczeniaki od Was
×
×
  • Create New...