Jump to content
Dogomania

GameBoy

Members
  • Posts

    10549
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by GameBoy

  1. dziewczyny ugadalam sie z an1a, ze ja wezme psa z soho od was tego malucha bialego na DT, SylwiaK wezmie suczke a Ania wezmie psiaka od jayo :roll: mam nadzieje, ze Wam pasuje... tyle, ze maly z transportem :oops:
  2. [quote name='ocelot']a ja czekam na relację nardzo niecierpliwie zresztą.[/quote] musimy poczekac az wroca
  3. Dorota odebrala juz Zuzie i od razu pojechala z nia do weterynarza - bo dzis termin kontroli po zabiegu czula sie dobrze jezeli chodzi o rane, byla nieco przestraszona i wycofana bardziej, po powrocie do domu sporo wymiotowala ale szybko doszla o siebie
  4. ciotka przestan, maly juz szczesliwy za TM dziewczyny mam jedna prosbe, przez tel, pytajac o DT nikt mi nie powiedzial, ze maluchy sa po surowicy, prosze nie robcie tak wiecej wezme malucha ale chce wiedziec, ze taka sytuacja miala miejsce
  5. tylko zeby Ci konta nie zawiesili
  6. [quote name='modliszka84']niestety taki jest regulamin allegro, że aukcje cegiełkowe mogą być wystawiane tylko z kont należących do organizacji/fundacji inne są usuwane, jeśli ktos "zyczliwy" doniesie pracownikowi allegro lub jeśli ten sam je znajdzie. Isadora uważaja żeby Tobie jeszcze konta nie zawiesili...[/quote] zaskakujace jest to, ze drugiej (na bulle) nie usuneli, czyli chyba jednak ktos doniosl
  7. idusiek, GameBoy nie GameBody :evil_lol: ludzie ida do weta dzis z mala i powiedza mu, ze biegunka utrzymuje sie od kilku dni krwi w niej nie ma robali tez nie
  8. Dudziaczek nei rob juz ogloszen Emilko podaj adres!!! nie wiem gdzie wyslac ciasto, nie mam jak zamowic kuriera, chce wyslac swieze!
  9. Natka dobrze ale dalej ma rozwolnienie, wieczorem idzie do weta
  10. [quote name='an1a']ja też się dopiszę, mam wolny dt ;)[/quote] wiedzialam, ze nei wytrzymasz ciotka :evil_lol:
  11. tak, oni sa nakierunkowani na psa z tymczasu
  12. Nata biegunke ma Idusiek, bo tam wyzej napisalas, ze nie ma
  13. gdzie cukier jest oglaszany?
  14. cale szczescie, podwojne w dodatku :multi:
  15. [quote name='idusiek'] Rozumiem, że pewnie odmówią dalszych rozmów?:roll:[/quote] totalnie nie rozumiem o co chodzi w tym zdaniu
  16. [quote name='DuDziaczek']Tylko? Ciotka to ja nie wiem nie pamietam jakie sa takie strony :evil_lol: Aha porobie jutro bo dzis dogo tylko na chwilke jestem jutro zaczyna sie szkola :angryy:[/quote] zapomnialam bo mnie to nie dotyczy :evil_lol: dzieki
  17. Brodno to na polnocy Wawy jest
  18. ok w takim razie opcja brodno wskakuje na pierwszy plan luka napisz moze w tytule, ze szukamy kogos z Pragi, Brodna
  19. babka przez weekend nie sprawdza poczty pozatym mowilam o jakiego psa im chodzi - sprawdzonego w DT, oni mysleli, ze suka jest poza schronem
  20. bylabym bardzo wdzieczna ;)
  21. ano oby byly dobre - tu przedadopcyjna moge zrobic bez problemu, nawet teraz jak laze na zastrzyki
  22. Ty mi tu kijem nie merdaj!!! martwie sie o Emilke ale wydaje mi sie, ze gdyby cos zalapala to po wczorajszym szczepieniu ok 13 juz bylaby chora :shake: Emilka daj adres na PW w spr ciasta
  23. dalam trzeci numer i to blisko mnie
  24. bede pamietala bede potrzebowalabym tylko lepszych fot, gdyby sie dalo i najlepiej na poczte
  25. Ziutka bardzo dziekuje, Patrycja porob ogloszenia prosze ale tylko tam gdzie pozniej da sie skasowac :eviltong:
×
×
  • Create New...