dziewczyny ugadalam sie z an1a, ze ja wezme psa z soho od was tego malucha bialego na DT, SylwiaK wezmie suczke a Ania wezmie psiaka od jayo :roll:
mam nadzieje, ze Wam pasuje... tyle, ze maly z transportem :oops:
Dorota odebrala juz Zuzie i od razu pojechala z nia do weterynarza - bo dzis termin kontroli
po zabiegu czula sie dobrze jezeli chodzi o rane, byla nieco przestraszona i wycofana bardziej, po powrocie do domu sporo wymiotowala ale szybko doszla o siebie
ciotka przestan, maly juz szczesliwy za TM
dziewczyny mam jedna prosbe, przez tel, pytajac o DT nikt mi nie powiedzial, ze maluchy sa po surowicy, prosze nie robcie tak wiecej
wezme malucha ale chce wiedziec, ze taka sytuacja miala miejsce
[quote name='modliszka84']niestety taki jest regulamin allegro, że aukcje cegiełkowe mogą być wystawiane tylko z kont należących do organizacji/fundacji
inne są usuwane, jeśli ktos "zyczliwy" doniesie pracownikowi allegro lub jeśli ten sam je znajdzie.
Isadora uważaja żeby Tobie jeszcze konta nie zawiesili...[/quote]
zaskakujace jest to, ze drugiej (na bulle) nie usuneli, czyli chyba jednak ktos doniosl
idusiek, GameBoy nie GameBody :evil_lol:
ludzie ida do weta dzis z mala i powiedza mu, ze biegunka utrzymuje sie od kilku dni
krwi w niej nie ma robali tez nie
[quote name='DuDziaczek']Tylko? Ciotka to ja nie wiem nie pamietam jakie sa takie strony :evil_lol:
Aha porobie jutro bo dzis dogo tylko na chwilke jestem jutro zaczyna sie szkola :angryy:[/quote]
zapomnialam bo mnie to nie dotyczy :evil_lol:
dzieki
Ty mi tu kijem nie merdaj!!! martwie sie o Emilke ale wydaje mi sie, ze gdyby cos zalapala to po wczorajszym szczepieniu ok 13 juz bylaby chora :shake:
Emilka daj adres na PW w spr ciasta