-
Posts
8824 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ariss
-
[quote name='AngelsDream']Wilcza intuicja. ;)[/quote] chyba niezawodny nos sznaucera:roflt:
-
Sylwia co on sobie znów wymyślił???:angryy:
- 21590 replies
-
[quote name='AngelsDream']Ja wpadam dobranockowo z rozpędu.[/quote] chyba o sobie pomyślałyśmy w tej samej chwili:loveu:
-
Beriet Baaj Galicyjski Wilk & Celar Zymft z EMIRa
ariss replied to AngelsDream's topic in Czechosłowacki wilczak
ja też chcę:mdrmed: -
a czemu nie lubisz? ja miałam 2, jedną łaciątą sucz:mad:gryzła wszystko i wsyzstkich i samca cudownego!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ale 2 lata życia to stanowczo zbyt krótko!!!!!!!!!!! a myszki to chyba podobnie żyją?:roll: [URL="http://i627.photobucket.com/albums/t...a/_CSC3537.jpg"][COLOR=#000000]http://i627.photobucket.com/albums/t...a/_CSC3537.jpg[/COLOR][/URL] to jest fajne:loveu:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
ariss replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[url]http://1.1.1.4/bmi/img17.imageshack.us/img17/6940/dsc0184zm.jpg[/url] z opisem gra idealnie!!!!!!!!!!!!!- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='ewka i haker']Ewa to jest naruszenie praw autorskich bo w tym regulaminie nie ma ze maja prawo cokolwiek zmieniac[/quote] zobaczymy co mi odpiszą;)o ile odpiszą:evil_lol: [quote name='Justa']Ewcia, wstydziłabyś się.. tylko JEDNO zdjęcie Gasski ? :diabloti::placz:[/quote] oj, ale jeszcze ciepłe:eviltong:jak mi bateria nie padnie i pogoda pozwoli to może jeszcze jutro coś pstryknę;) [quote name='Doginka']Ewa, jestem i nie pojechałam i nie jadę i jestem wściekła i płakać mi się chce i mam doooooooła:placz: NIE NAWIDZĘ GO!!! :angryy: Jakby co to jestem na GG;)[/quote] :crazyeye: kurna nie ma Cię:mad: [quote name='malawaszka']oohohoho do sądu ich!!! dostaniesz duuuże odszkodowanie :diabloti: pamiętaj wtedy o nas - bezdomnych sznupkach :loveu: :lol:[/quote] :roflt::roflt::roflt: ja o Was zawsze:loveu:szczególnie o średniaczkach:loveu: mam nadzieje, że nie masz ale jakby co to link do wątku ze średnią bidą!!! Przesyłki wysłałam;)
-
[quote name='eria']wszystkie są mocno wyostrzone :roll:[/quote] Masz rację!!!Wysłałam dziś maila do redakcjiz zapytaniem o te poprawki!!! W regulaminie nie znalazłam nic o tym, że mogą poprawiac zdjęcia tak jak chcą, a czy takie poprawki to nie jest naruszenie praw autorskich???pytam z ciekawości!Szczególnie ze zdjęcia wcale nie wyglądają lepiej:roll:
-
[url]http://1.1.1.1/bmi/i303.photobucket.com/albums/nn144/martyna2196/Kopia1509.jpg[/url] slicznie mu!!!!!!!!!!! zaraz,zaraz!!!Czy sztefan to Twoja nowa przytulanka??? kur...........i znów mi emoty nie działają!!!!!!!!!!czy tylko ja mam takie problemy!!!!!!!!!!!!
-
jeszcze myszy Ci do szczęścia brakuje:evil_lol: e tam zdążysz się przywiązać a myszka już za TM będzie:shake: ja kiedys miałąm chomiki i takie zwerzątka to nie na moje nerwy:shake:
-
[quote name='eria']czemu mi foty dedykujesz to nie wiem :evil_lol::evil_lol: Gasska cud miód orzeszki i nugacik :loveu: A co do konkursu-szkoda troszkę że to nie fotka Twojego psa -miło widzieć jednak własnego w gazecie ;) Ale i tak gratulacje bo zdjęcie jest doskonałe :multi:[/quote] więcej tego błedu nie popełnie:evil_lol::evil_lol::evil_lol::diabloti: e tam swojego nawet nie wysłałam:evil_lol::shake::diabloti:to jest pierwsze i jedyne foto jakie do nich wysłałam;)może w innych konkursach wystartuje gass;) a Magriszon to prawie jak moje:evil_lol::loveu: a i jeszcze zapomniałam dodać że dodali ostrości do tej fotki i moim zdaniem przesadzili:roll:
-
[quote name='Doginka'] Ewa właśnie za godzinkę wyruszam do Zakopanego:multi::p Sorki, że nie odpisałam na GG, ale mi Miśka skasowała :mad: i nawet nie przeczytałam:angryy:[/quote] hhhhhhmmmmmmmmm:hmmmm: ja chyba nic nie pisałam:niewiem:
-
[quote name='Unbelievable']ja mam w ogrodzie 2 albo nawet i 3 kolory wrzosów :cool3:[/quote] ooooo to jaki jest ten 3 kolor:razz:?
-
[quote name='ewka i haker']PS.dlaczego mój pies jest taki brzydki[/quote] nie dramatyzuj:eviltong: [quote name='eria']obejrzałam dziendobersona i dobranocnika na dzień dobry :evil_lol::evil_lol: no co ja mam gadać no - wstaw czasem co brzydkiego a nie same doskonałe foty :evil_lol:[/quote] daj mi chwilkę;) [quote name='Magda25']no wiesz co? ....:obrazic:[/quote] [quote name='mineralna_']Ja też odwiedzam tylko nie komentuję... :evil_lol: Bo jak widzę takie cudne fotki i ślicznego psa to mnie zatyka :diabloti::loveu::loveu:[/quote] :oops::oops::oops: [quote name='Od-Nowa']dzieńdoberson bosski :evil_lol::loveu:[/quote] :p [quote name='ewka i haker']Ewa wracaj tu!!!! gratki dostania sie do konkursu:)głosujemy:)[/quote] a dziękuję:lol: chętnych do głosowania zapraszam:p [URL="http://pies.pl/konkurs_foto_s.html"]Pies.pl[/URL] a teraz Eria brzytkie foty dla Ciebie:p [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/DSC_5263-Kopia.jpg[/IMG] [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/DSC_52972-Kopia.jpg[/IMG]
-
:-ou mnie te wrzosy mają zupełnie inny kolor:-oto to są jakieś różne odmiany??? Oj grzybki dobra rzecz;) popatrz na to tak: wstajecie rano, zbieracie kilka wiader, wracacie o rozsądnej porze, obieracie,marynujecie, suszycie,szykujecie....i jest już noc:roflt:
-
[url]http://i25.tinypic.com/14cv3mc.jpg[/url] wystawowa gromada:roflt::roflt::roflt: błahahaah, jednak sznup odpicowany a sznup mokry to duża różnica:evil_lol:
- 21590 replies
-
[url]http://1.1.1.2/bmi/i602.photobucket.com/albums/tt106/eria1/P8266254.jpg[/url] aaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Anula pokazuj nam tego przystojniaka!!!:) znów mi nie działają emoty!!!
-
a ja Cię pochwale!!!!!!!!! sznupaski wychodzą Ci mioooooooooooodzio:loveu:
- 21590 replies
-
[quote name='weszka']Czyżby Gass tak jak Dirki uważała że latanie za pustym talerzem to jakaś głupota ;) ?[/quote] kiedyś Ci mówiłam, że one bardzo podobne:diabloti:obie zostały stworzone do wyższych celów:evil_lol:
-
foteczki piekne, a frisbowanie i mi sie bardzo spodobało(Tania- nakręcisz nas wszystkie:evil_lol:)no ale z Gass to ja nie mam co marzyć, może kolejne 4 łapy będą miały latajacą korbe:evil_lol:
-
seterek śliczniusi:loveu:ale gdzie sznaucery:mad::eviltong:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
ariss replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[url]http://img188.imageshack.us/img188/9584/dsc0087ta.jpg[/url] :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[url]http://i303.photobucket.com/albums/nn144/martyna2196/KopiaDSC_5425.jpg[/url] do pyska mu:loveu:
-
[quote name='Junka']Byłam na Polach w sobotę i niedziele na DCDC :)[/quote] e to nie, bo ja te psiaki widziałam w poniedziałek lub wtorek(już nie pamiętam)
-
[quote name='ewka i haker']moje nogi sa grube[/quote] taaaaaaaaaaa....jak dwa balerony...