-
Posts
8824 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ariss
-
piękne wspomnienia:loveu::loveu::loveu:
-
Vesper jest niesamowicie inteligentna, chyba żaden inny pies nie wpadł by na tak genialny pomysł zgubienia "konkurentki":evil_lol::diabloti:ciekawe w jaki sposób pozbędzie się Totka:diabloti:
-
to i ja cierpliwie czekam:razz: Witam Cię tutaj:lol:
-
Pogoda, była marna więc mamy tylko jedną fotkę i to pewnie taką co to Was satysfakcjonować nie będzie:evil_lol: ale za to dziś byłam u 3miesięcznej średniej czarnej suni, która przyjechała z Czech:cool3: Niedługo będzie mogła zacząć wychodzić, to porobimy jakieś foteczki:loveu: Gass [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/3-6.jpg[/IMG]
-
no dobra, ale Gordon nie jest aż tak przerośnięty jak Gass, pamiętasz jak byłam u Ciebie przed poznańska, :roll:teraz co kilka dni przetrymowuje i mam nadzieję, że jakoś będzie wyglądała:roll:
- 21590 replies
-
Koma:loveu: nie poddawaj się tej brodzie:shake::diabloti: ja już czuje, że jeśli tylko dokończysz to będzie pięknieeeeeeeee:loveu:
-
Dziś mam same dobre wieści:cunao: Doszedł do nas wreszcie championat Polski!!!wystawiony 13 w piątek:diabloti:, a jeśli ostatnie dwie wystawy w tym roku pójdą po naszej myśli ,to zapewne Interke będziemy kończyć 13 Cacibem:evil_lol::diabloti:na ale to jeszcze przed nami;) do tego wreszcie cieczka się skończyła:multi::multi::multi::multi: Pojechaliśmy do lasu na rowery, Gasska prze 2h biegał równym tempem, później na psiej polance poganiała niezmordowana z Labem, który nie mógł nadążyć:evil_lol: Myślałam, że zmęczyłam psa, a tu po powrocie do domu ona mi swojego pingwinka(pluszak)przynosiła do tarmoszenia,rzucania i przeciągania przez jakieś 2h:stupid:nie zmrużyła oka do teraz:crazyeye: a jak wkładałam jej piłkę do kosza z zabawkami, to mnie już łapą tryciała:stupid: Jeśli jutro pogoda będzie równie piękna, to postaram się o zdjęcia:lol:
-
musimy dać:diabloti: ja wczoraj wyjęłam siatkę kłaków z gass:evil_lol:
- 21590 replies
-
te ptaszyska byłyby całkiem fajne, gdyby nie ich kupska na około:evil_lol::diabloti:
-
no wreszcie tu się coś dzieje:loveu: oby tak dalej:cool3:
-
[quote name='Viris']To tylko i wyłącznie zasługa Vectry i jej skutecznego szantażu emocjonalnego na mojej osobie. Żadne płacze, groźby czy prośby użytkowników nie miały wpływu na zdjęcie tego bana. Pozdrawiam.[/QUOTE] Sylwia tu raczej dziękuje wszystkim którzy z nią byli, wspierali a także się za nią bezinteresownie wstawili. Bo jak sama napisałaś nic więcej nie mogli. A Vectra ma widać więcej możliwości niż przeciętny użytkownik i dzięki wielkie jej za wsparcie!!!!
- 21590 replies
-
[quote name='weszka']Ufff bo już mnie ariss nastraszyłaś, że marako planuje zostać pseudo ;)[/QUOTE] no musiałam spytać, przecież wiesz że ja w tych sprawach:stupid:
-
[quote name='marako']Wystawiłam 3 razy, czyli minimum i to dawno temu. Bez żadnego przygotowania, z marszu. To mój pierwszy pies w życiu, 0 doświadczenia miałam z czymkolwiek, więc popełniłam sporo błędów. Testy i prześwietlnie na dysplazję (A) dopiero całkiem niedawno. Przez 2 lata budowałam dom w dosłownym sensie - wszystkie weekendy i wieczory, więc inne sprawy zeszły na dalszy tor. Niunia ma niezłych rodziców, dziadków i pradziadków i może te cechy wyszłyby u dzieciaków, gdyby ojciec był odpowiednio dobrany. Dlatego waham się jeszcze, bo do sprawy hodowli nie podchodzę lekko.[/QUOTE] :mdleje::mdleje::mdleje: to się nazywa wyczerpująca odpowiedz. Weszka na pewno Ci coś doradzi:cool3:
-
Milka a ja bym tego husky próbowała uchwycić trochę od dołu, mogło by wyjść całkiem fajnie.
-
Ja siebie też:roflt::roflt::roflt:
- 21590 replies
-
Beriet Baaj Galicyjski Wilk & Celar Zymft z EMIRa
ariss replied to AngelsDream's topic in Czechosłowacki wilczak
[quote name='AngelsDream']No a co miał robić? Biegał. ^^[/QUOTE] ja myslałam, że jak to dziki wilk wypuszczony z klatki zjadł kilku przechodniów, zastraszył pół stolicy i goniąc staruszkę przystał na chwilę, żeby dać jej fory:diabloti: -
a nie post pod postem bo Cię ubiegłam...hiihhihi
-
indyk jest obrzydliwy...bleeeeeeeee(oczywiście z wyglądu):diabloti:
-
Beriet Baaj Galicyjski Wilk & Celar Zymft z EMIRa
ariss replied to AngelsDream's topic in Czechosłowacki wilczak
Lokomotywa jest debeściarska:diabloti::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: -
śmieszna jest niesamowicie, ale zdecydowanie już bardziej wolałabym kota:diabloti:
-
[quote name='marako'][FONT=Times New Roman][SIZE=3]W[/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=3]. Jeśli mogłabyś mi z racji swojego doświadczenia z wystawami i w ogóle ze sznaucerami coś doradzić, chętnie podpytam i napiszę więcej na priv.[/SIZE][/FONT][/QUOTE] to Ty nie wystawiasz swojej sznaucerki??? [quote name='weszka'] Dziś święto! Żadnych zniszczeń nie poczyniono :multi:[/QUOTE] i oby tylko takie wiadomości były:multi:
-
Dalej nie wiem co się wydarzyło i czemu, ale fajnie że skończyło się to w taki sposób:multi:
- 21590 replies
-
cudna jest:loveu:i oby więcej takich fot:cool3: ale ja jeszcze chętnie tą brodę zobaczę:diabloti:
-
[quote name='ewka i haker']życzę końca cieczki:)[/QUOTE] :loveu: [quote name='Od-Nowa']ale to ten braciszek z Zakopca?? czy coś pomieszałam :lol:[/QUOTE] tak!!!!!!!!!!Dokładnie ten:loveu:
-
[quote name='ewka i haker']Boże weźcie przestańcie bo to mi przypomina podstawówkę :roll: najlepiej zbanować wszystkich i tyle będzie taki porządek że szok:cool1: a jak już dajecie te bany to może by dawać tym co na nie zasługują? więc jeśli jedna osoba dostała za własne zdanie(ok może powiedziane nie tymi słowami co trzeba) to inne ,,dzieciaczki neostrady"też powinny dostać które piszą wszędzie bzdury:cool3::roll: dość OFFa bo nie chce tu u Ewy śmiecić ostatnie zdjęcie bardzo mi się podoba:loveu::loveu:[/QUOTE] z tą podstawówką masz 100% rację, Doginka powinna sama załatwić sprawę, tylko że nie może :roll: dzięki, teraz modle się żeby gass skończyła cieczkować bo w weekend przyjeżdza jej ukochany starszy braciszek i tak mogły by poszaleć:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: i fotki by były:cool3: