-
Posts
8824 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ariss
-
[quote name='malawaszka']przepięknie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :mdleje:[/QUOTE] też tak uważam:loveu: [quote name='eria']zima na[U] ładnych[/U] górskich zdjęciach jest zawsze piękna. Ale patrząc za okno i myśląc ,że za moment mam wyjść ,robi się niedobrze... ;) Ale teraz to tylko kilka kroków :)[/QUOTE] no właśnie jak te kilka kroków potrafi poprawić nastrój:cool3: [quote name='ewka i haker']ta ja i znawca haha ja chce więcej zdjęć tego konia i Gasski[/QUOTE] Gasske mam, konia nie:shake: [quote name='Kokosek']tylko pozazdrościć takich terenów spacerowych i taaaaakiej ilości śniegu[/QUOTE] dziś tylko ogródek był grany, las był ie do przejścia:diabloti: [quote name='Paulina.']melduję, że stale oglądam i zachwycam się zdjęciami ! :loveu: gratuluje przeprowadzki, trzymam kciuki za remonty i firmy :)[/QUOTE] no wreszcie jesteś:loveu: [quote name='Kashdog']Świetne foty :loveu:! Ja zimy nie lubiłam, ale teraz gdy mam psa to nie mam wyjścia :evil_lol: Zazdroszczę domku i że do pracy tak blisko będziesz miała :eviltong:![/QUOTE] zima jest fajna, każda pora roku ma jakiś swój urok:loveu: [quote name='Doginka']Ewa, pisałam dziś do Ciebie na GG, a Ty milczysz:-([/QUOTE] nie miałam czasu na kompa:shake: Trzymam kciuki!!!! Ty wiesz za co:cool3:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
ariss replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
jakie cudowne wieści!!!! i ja trzymam kcikasy- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Przez te śnieżyce, wzięło mnie na wspominki:loveu: Kaho u Doginki pytałaś o tereny spacerowe:cool3: Tu masz drogę na Witów: [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/DSC_1721.jpg[/IMG] [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/DSC_1787-1.jpg[/IMG] i niech mi ktoś powie, że zima nie jest piękna:loveu::loveu::loveu::loveu: a tu szczęśliwa morda:loveu: [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/DSC_1517.jpg[/IMG]
-
[quote name='malawaszka']wow ale piękne gniotki :klacz: to jakaś nowa rasa koni??? :roflt:[/QUOTE] błahahaah...można tak powiedzieć:evil_lol::evil_lol::evil_lol: [quote name='eria'][URL]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/14-2.jpg[/URL] ten z prawej to hucuł ?? tak wygląda podobnie :)[/QUOTE] a że niby ja mam to wiedzieć?:evil_lol: [quote name='ewka i haker'][URL]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/11-4.jpg[/URL] łądny ma pysk mi to na polskiego wygląda[/QUOTE] tu masz znawcę:diabloti: [quote name='kaho']Pikne te kunie:loveu: i coz to za fajne miejsce (jesli mozna spytac):cool3:?[/QUOTE] Pewnie, że można:cool3: to są Kanie, czyli miejscowość pod Warszawą do której się wynosze:loveu:
-
[quote name='AnkaG']Zaprzyjaźniona osoba z dogo postawiła tarota - rozwód będzie trwał 2-3 lata ...[/QUOTE] Ania trzymaj się i nie daj się zwariować. U mnie w rodzinie rozwód trwał szybciutko i mam nadzieje, że Ty też będziesz miała te przykrości zaraz z głowy!!! Jesteśmy z Tobą!!!!
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
ariss replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
ja na początku też miałam straszną walkę, ale cierpliwością, smaczkami i dobrym słowem doszłam do tego, że gasska sobie śpi przy obcinaniu, no ale że u ciebie to by była dłuuuuuuuuuuga droga to może pilniczkiem jej piłuj, po troszku i systematycznie, wtedy nie będziesz musiała obcinać, tylko czy dla Lunki to nie będzie równie nieprzyjemne jak obcinanie:niewiem:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
No, pustkami tu świeci:diabloti::mad: ale wstawię sama dla siebie gniotki:evil_lol: mam nadzieję, że w weekend będzie mroźno, słonecznie i duuuużo śniegu bo w końcu chce porobić jakieś satysfakcjonujące mnie zdjęcia:evil_lol: [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/11-4.jpg[/IMG] [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/14-2.jpg[/IMG] [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/13-2.jpg[/IMG]
-
bardzo się cieszę, że już mała istotka całkiem wyzdrowiała:multi:
-
[quote name='malawaszka']nie dopytuj tylko zaznacz na mapie :lol:[/QUOTE] spryciula:diabloti: ale jeszcze mnie oświeciło, że całe Gorce można przejść:loveu::loveu::loveu:
- 21590 replies
-
[url]http://i602.photobucket.com/albums/tt106/eria1/P1039973.jpg[/url] śloczny zapatrzony nochal!!!
-
u nas jest jedzenie śniegu tylko i wyłącznie jak bardzo chce się pić :razz: choć chyba bym wolała, żeby odchodziła konsumpcja zimnego śniegu niż śmierdzącego ludzkiego gooowna:angryy:
-
[quote name='kaho']Ariss, proszę zdradź gdzie:help1: - zdaje się, że czeka mnie tam tydzień 'feriowy' - już się boję :scared:.[/QUOTE] [quote name='zuzolandia'][B][I]przyłaczam sie do prosby :loveu: tez mnie czeka wyjazd :placz:[/I][/B] [B][I]i to z duzymmm psem :eviltong:[/I][/B][/QUOTE] Chyba rok w rok będę to pisała:evil_lol: A więc na spacery polecam Wam drogę pod reglami, jest tam zawsze sporo psiarzy i kawałek terenu na przyjemny spacerek, droga na Witów też jest urokliwa szczególnie jak świeci słoneczko, blisko jest świetna knajpka(gdzie można wejść z każdej wielkości psem- tylko teraz oczywiście zapomniałam nazwy:oops:):loveu: na dłuższą wycieczkę można pójść do doliny Lejowej no i gdzie już trochę więcej ludzi do doliny Chochołowskiej. dwie ostatnie to są zdecydowanie długie wyprawy;) Jest jeszcze kilka cudownych miejsc, które poznałam tylko dlatego, że mieszka tam Gasskowy braciszek, ale nie wiem jak one się nazywają i jak mam wytłumaczyć jak tam dotrzeć:evil_lol: ale jakby komuś bardzo zależało to mogę się dopytać;) [quote name='zuzolandia'][B][I]ano każą :evil_lol: z własnej woli w życiu bym tam nie pojechała ..nie lubie Zakopca :diabloti:[/I][/B][/QUOTE] :angryy::angryy::angryy:
- 21590 replies
-
[quote name='AngelsDream']Może kiedyś Baaj Was odwiedzi, chcecie? :)[/QUOTE] zadajesz głupie pytania:eviltong::diabloti: no ale nie wypada nie odpowiedzieć:diabloti: Pewnie, że ie chcemy żeby nas Baaj odwiedził:diabloti: Chcemy całą Waszą 4:loveu::loveu::loveu::loveu: [quote name='kaho']Pisze sie na obie:cool3:. GRATULACJE :multi::multi::multi:.[/QUOTE] mam już pierwszą klientkę:multi::multi::multi::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
-
[quote name='weszka']Szkoda tylko że taka plucha była co widać na fotach no i te tłumy ludzi - dlatego nie jeżdżę do Zakopca w takie zbiorowo wolne dni ;)[/QUOTE] no jak nie ma tłumów to już jest raj:loveu: ale na szczęście są tam miejsca nie oblegane nawet podczas tych zbiorowych wolnych dni:cool3: i tam są zawsze psiarze :evil_lol:
- 21590 replies
-
[quote name='Od-Nowa'] [B]ariss [/B]- dlatego wiosną zadbasz o towarzystwo dla Gass i po problemie :lol::evil_lol: albo zaprosisz nas na weekend :diabloti::diabloti::diabloti: [/QUOTE] O super!!! Na wiosnę akurat mamy remont:cool3: Mówisz, że znalazłam [B]"TANIĄ"[/B]siłę roboczą:diabloti::diabloti::diabloti::diabloti:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
ariss replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Kocham Twoje kocie zdjęcia!!!! Daj ich więcej!!!!- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='Od-Nowa']no Hakera łapać na zdjęciach to na pewno trudna sprawa... za to Kropka jest wyjątkowo cudną i fotogeniczną sunią wiec powinna mieć zdjęć za dwóch :-)[/QUOTE] dobrze gadasz!!!
-
ale się rozkleiłam przez Ciebie:placz: Od lat zawsze wyjeżdżałam w zimie do zakopca, a w tym roku się nie zapowiada:-( a tak kocham to miejsce:loveu:
- 21590 replies
-
równie niecierpliwie czekam na wyniki!!!! a Vesperaczkowi dużo zdrówka!!!
-
[quote name='eria']firma już jest, ale bez lokalu póki co , ale kiedyś,kiedyś napewnoo..... :)[/QUOTE] oby jak najszybciej:kciuki: [quote name='ewka i haker']super domek:)ladnie tam musi byc.gass ze sniegiem super!!![/QUOTE] jak śnieg spadł to ładnie:loveu: a jak tak buro to wszędzie brzydko;) [quote name='kaho']Życzę powodzenia!!!:lol: A sklepik z czym?[/QUOTE] są dwie opcje: 1. Psie gadżety, karma itp... 2. Ciuchy sprowadzana z zagranicy zobaczymy, jak to się ułoży [quote name='Doginka']Witaj Kochana:loveu: Wł4aśnie wróciliśmy ze Słowacji:razz: Stęskniłam się za dogociółkami, a w szczególności za Tobą :loveu: Mam mnustwo fot i pierwszy raz byłam w górach z psami:multi::multi::multi:Byłam na samym szczycie Tatrzańkiej Łomnicy:p Było zimno straszniście, ale przeżyliśmy i pierwsze kroki (klikanie) robię u Ciebie. Podziwiałam domek i foteczki Gassirkowe:loveu::loveu::loveu: Mam nadzieję, że mnie zaprosisz do domeczku;) A teraz idę spać, bo padam z nóg:diabloti: Dobranoc;)[/QUOTE] Witaj:loveu: Fajnie że już wróciłaś:multi: Pewnie, że Cię zaproszę:loveu: A wypad w góry strasznie zazdroszczę:diabloti: [quote name='Od-Nowa']tak tak! bardzo dobrze! jeszcze tylko czekam na tą filię we Wrocławiu bo za to co teraz zarabiam w żaden sposób się nie da wyżyć[/QUOTE] hiihihih...., niech no się tylko wzbogacę:evil_lol: [quote name='weszka']No proszę jakie zmiany - jeszcze grooming i sklepik. Że też wszystkie takie fajne rzeczy są w Warszawce i mnie omijają :([/QUOTE] bardzo się cieszę, bo wczoraj p.Supronowicz pochwaliła moją pracę:multi: Jest to dla mnie duże wyróżnienie, bo jak wiadomo nie robię tego profesjonalnie, nie pokończyłam kursów, wszystko to co się nauczyłam zawdzięczam wspaniałym ludziom którzy potrafili mi doradzić, pokazać jak to ma wyglądać i za to Wam wszystkim WIELKIE DZIĘKI:loveu: Weszka nie smuć się!!! Kraków jest przepiękny:loveu: zdecydowanie mogłabym tam mieszkać:loveu:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
ariss replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Wasiu Ty wiesz co ja o tym wszystkim myślę!!!! Odwalasz kawał dobrej roboty!!!!!!- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='eria']hihi ja też nie muszę dojeżdżać od dziś :) jak to fajnie przejść przez plac i być w pracy ! ale to i tak bez porównania z mieszkaniem w domku i firmą własną obok.[/QUOTE] e tam gadasz, na Twoją firma przyjdzie jeszcze czas- zobaczysz;) a oprócz tej firmy, w tym małym domku będzie jeszcze grooming i jak dobrze pójdzie sklep internetowy:cool3: pierwszy klient przyjechał już do nas przed nowym rokiem, oby tak dalej:loveu:
-
i jak samopoczucie w nowej robocie Ci mija???
-
zazdroszczę tej ekipy spacerowej:loveu: w Warszawie też taką mam, ale tam gdzie się wyprowadzamy to wszystko co spotkaliśmy na spacerze najchętniej by odgryzło Gassce głowę:roll:
-
[quote name='malawaszka']ale rewelacja!!!!!! a to już z TZ się wyprowadzasz czy z rodzicami? hihih sto pytań do, ale baaardzo sie cieszę bo nie ma nic fajniejszego niż ucieczka z blokowiska :laola:[/QUOTE] pewnie całą familią, przynajmniej na razie. Remont pochłonie większość oszczędności więc tak będzie ekonomicznie;) a co czas pokaże zobaczymy, na razie remontujemy 1 mieszkanie pod wynajem i już mam dość:evil_lol: [quote name='Od-Nowa']ależ los się do Ciebie uśmiecha! :-) gratuluję serdecznie :-)[/QUOTE] nie wiem czy się uśmiecha, my ten dom mamy już od bardzo dawna;) tylko go wynajmowaliśmy, zastrzyk gotówki wtedy był całkiem przyjemny, teraz będzie go mniej:roll: [quote name='weszka']Gratuluję domku! Super sprawa! I jeszcze robotę będziesz miała pod nosem. No nie powiem że nie zazdraszczam ;) No i będą maluchy!!! Ależ wieści wspaniałe z nowym rokiem :)[/QUOTE] Pewnie domek jest świetny, najbardziej docenię to na wiosnę jak zamiast siedzieć w domu usiądę sobie z laptopikiem na ogrodzie...tego już się nie mogę doczekać:loveu: [quote name='Unbelievable']Bardzo sympatyczny ten domek :loveu:[/QUOTE] :loveu::loveu::loveu::loveu: [quote name='kaho']Również gratuluję domku:sweetCyb:. Świetnie, że nie będziecie musieli co rano dojeżdżać do pracy:bigcool::razz:.[/QUOTE] teraz też nie musimy:diabloti: [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/DSC_7572-Kopia.jpg[/IMG] [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/DSC_7584.jpg[/IMG]