Jump to content
Dogomania

ariss

Members
  • Posts

    8824
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ariss

  1. [B]Justa[/B], chyba wczoraj coś ustaliłyśmy!!!!!!!!!!!;)
  2. [quote name='malawaszka']podlane, aleś nazwę wydumała :lol: inne to z pamięci wpisuję :p[/QUOTE] nie wpadłam na to, żeby dać mój dogonick:roll::oops: [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/DSC_0391-Kopia.jpg[/IMG]
  3. ostatnio nastała moda na sadzonki;) to i ja zapraszam do kliknięcia na link poniżej: [url]http://untouched.posadzdrzewo.pl/[/url]
  4. jak kiedyś znalazłam psa z wielką rana na na karku, wydzwoniłam wszystkich znajomych i znalazłam kogoś kto psiaka przygarnie, ponieważ z kasą było krucho postanowiłam zawieźć go na paluch żeby tamci weterynarze to obejrzeli i powiedzieli co z tym robić, jakie leki podawać itp...wcale nie chciałam psa zostawiać:shake: a zostałam powyzywana od najgorszych...wcale go tam nawet obejrzeć nie chcieli:crazyeye: Straszne miejsce!!!!!
  5. ja też nie klikne w ten beznadziejny baner!!!!!!!!!!!!!!! w drzewa Wasze chciałam ale cerpliwości mi brak- poprawię się;)
  6. teraz to jest obrzydliwie na zewnątrz!!!!!!!!
  7. Ja Panią Boczulę obserwuje bardzo często podczas pracy z psami, niektóre jej metody mi się podobają inne przerażają. Niektóre słowa wypowiedziane do właścicieli są dosadne i bardzo trafne a na inne oczy mam wielkości pięciozłotówek. Wiem na pewno, że ma wielkie doświadczenie i wiedzę! Czy ja bym się do niej zapisała??? Obecnie mówię WIELKIE NIE, ale nigdy nie mów nigdy;) Najważniejsze że robi się coś z psem i super Weszka że odnajdujesz w tym pasje, a pod czyim okiem będziesz to robiła i jakie metody stosowała to tylko i wyłącznie Twoja sprawa:)
  8. [quote name='weszka'] najlepsze efekty daje właśnie łączenie tych metod i dopasowanie ich do własnych potrzeb, psa, oczekiwań, temperamentu itd.[/QUOTE] :happy1::happy1::happy1:
  9. pomyśle nad imionkami;) z tych co podałaś podoba mi się Indi;)
  10. Sylwia jeszcze raz GRATULUJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:)
  11. [quote name='ewka i haker'][URL]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/DSC_0277-Kopia.jpg[/URL] wzrok powala na kolana:) patrzę na nią i mam kompleksy że mój pies jest taki brzydki[/QUOTE] Gass na tym zdjęciu mi też się podoba;) i co jak fotę popsułam:angryy:
  12. [url]http://1.1.1.5/bmi/img59.imageshack.us/img59/3589/dsc0134u.jpg[/url] sliczne!!! i ptaszki fajowe;) a ja zimy dość nie mam!!! Jest slicznie!!! las przepiekny...choć odśniezania mam po dziurki w nosie!
  13. [quote name='eria'][URL]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/DSC_9867-Kopia-Kopia.jpg[/URL] ja tu zupełnie nie mam co pisać, rozpływam się.......[/QUOTE] dziś mi się wszystkie foty przejarały:angryy: [quote name='Doginka']Śliczny goopecek:loveu: NIKT MNIE NIE KOFFFFFFFFFFFA:-( To moje pierwsze od 11 lat Walentynki bez Walentynki:-(:-(:-([/QUOTE] nie marudaj:eviltong: zakop dołoła!!!!!!!!!!! [quote name='kaho']Qrde, a mnie jak na zlość nie otwierają się żadne zdjęcia:angryy::angryy::angryy: - a tak chciałam się pozachwycać :cool3:.[/QUOTE] e tam, nie pierwsze nie ostatnie foty;) [quote name='AngelsDream']Ale skoki! Wzdych![/QUOTE] mam jeszcze skoki Baaja:cool3: [quote name='ewka i haker'][URL]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/a-3.jpg[/URL] uroczy głupolo[/QUOTE] :lol: [quote name='malawaszka']haha super fotki :klacz:[/QUOTE] [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/DSC_0277-Kopia.jpg[/IMG]
  14. śliczne maleństwo:loveu: hodowla bydła....:diabloti:lepiej byś pojechała do jakiejś hodowli czarnych średniaczków:cool3:
  15. fajnie, że jesteś zadowolona z seminarium! To najważniejsze;)
  16. cieszę się, że doszłaś do siebie i że wsio jest ok!!!!:)
  17. [quote name='eria'][URL]http://i46.tinypic.com/2wgui60.jpg[/URL] doszłam własnie do wniosku,że shar pei też należy do ras ,których bym nawet za dopłatą i pokryciem kosztów utrzymania nie chciała :D w sumie to tak samo jak stojący obok beagle :evil_lol:[/QUOTE] ja jeszcze mopsa bym nie chciała;)
  18. [quote name='Kashdog'][URL]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/DSC_0033.jpg[/URL] Lubi dziewczyna zimę :diabloti: [SIZE=1]Odkurzacz już doszedł :evil_lol:?[/SIZE][/QUOTE] a doszedł w piątek:cool3: Sylwia dla Ciebie jeszcze trochę głupeczka:evil_lol: [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/DSC_0016-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/DSC_0044.jpg[/IMG] [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/a-3.jpg[/IMG]
  19. [quote name='ewka i haker'][URL]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/DSC_9867-Kopia-Kopia.jpg[/URL] jaka ładna klata :D[/QUOTE] też mi się podoba:eviltong: [quote name='AngelsDream']Śniegowe kulki! <3 Uwielbiam ją.[/QUOTE] dziś pobiła rekord śniegowych kulek, ale też szaleństw w największych zaspach:diabloti: [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/DSC_9526.jpg[/IMG] [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/DSC_0033.jpg[/IMG] [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/DSC_9994.jpg[/IMG]
  20. życzymy dużo zdrówka!!!
  21. [quote name='eria'][URL]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/DSC_9844-Kopia-Kopia.jpg[/URL] <padła i leży pod biurkiem>:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:[/QUOTE] :loveu: [quote name='malawaszka'][URL]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/DSC_9844-Kopia-Kopia.jpg[/URL] mnie już brak słów - ona jest taka zajebista, że nierzeczywista aż :lol:[/QUOTE] strasznie miło mi to czytać:loveu: [quote name='Magda25'][URL]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/DSC_9844-Kopia-Kopia.jpg[/URL] - o rany :loveu::crazyeye: A ktoś mi mówił, że ona pozowania i ustawiania nie ma we krwi? Ciekawe kto ?:confused:[/QUOTE] bo ona potrafi zrobić takiego menela, że byś jej nie poznała:evil_lol: [quote name='Justa']ona jest IDEALNA..[/QUOTE] masz tendencję do przesadzania i naginania rzeczywistości:evil_lol:;) [quote name='Doginka']łaskawco, wreszcie uraczyłaś nas fotami - ogromna ich ilość powala, ale ważne, że są i to jakie piękne - Gassi boooooooooossssssssssssska:loveu::loveu::loveu:[/QUOTE] nie mam czasu fot robić:-( i jakieś paskudne choróbsko się do mnie przyczepiło:angryy: ale coś tam jeszcze znajdę:cool3: [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/DSC_9676.jpg[/IMG] [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/DSC_9867-Kopia-Kopia.jpg[/IMG]
  22. Justa, zakop doła, popraw nastrój i usyp górkę pozytywnych emocji!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  23. [quote name='Doginka']Aj tam, chciałam zacytować fotę, bo już myślałam, że najpiękniejsza, a tu się okazuje, że jedna ładniejsza od drugiej:loveu: I co ja teraz mam wybrać:hmmmm: Psy oczywiście naj, naj, naj:loveu: Ale ta fota ma coś w sobie:crazyeye::loveu: [url]http://img130.imageshack.us/img130/7480/dsc0034n.jpg[/url][/QUOTE] mnie też ta zauroczyła:)
  24. ja chętnie dawałabym więcej, ale jestem z tych zapracowanych co czasu nie mają na ciągłe bieganie z aparatem:shake:
  25. to jest fajne:) [url]http://i920.photobucket.com/albums/ad43/hakerewka/KONIE%20STYCZEN%202010/GRZYBOWO/_DSC0212.jpg[/url]
×
×
  • Create New...