-
Posts
8824 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ariss
-
Sznaucery w schroniskach - informacje bieżące - ZAJRZYJ i pomóż!!!
ariss replied to malawaszka's topic in Sznaucer
właśnie gdzie go znaleziono? macie może więcej info? mi to też bardziej na średniaka wygląda, albo może coś pomiędzy. -
czemu ją sprzedajesz, jak jemu w niej tak ładnie!!!!!!!!!!!!!! mam na nią ochotę, ale przerobiłabym ją na łańcuszek, myślisz że się da i że będzie dobrze wyglądać?
-
ja znam kilka psów tej rasy;) jeden ma wdzięczne imię KŁOPOT:evil_lol::diabloti: ale właściwie wszystkie są grzeczne:lol: jak ktoś chce to można:diabloti:
-
ja się z nią zgadzam:loveu:, tylko sama przed sobą nie potrafię się do tego przyznać:diabloti:
-
śliczny i nosi moje ukochane półzaciski:loveu: [url]http://img683.imageshack.us/img683/3315/dsc0004nz.jpg[/url] jeszcze nie wiem, co gdzie kiedy i jak, ale postaram się u Was zadomowić:loveu:
-
[quote name='Doginka']A świstak siedzi i zawija te sreberka:roflt: Puszcze se bąka, to napięcie spadnie:roflt:;-) Ewa, ale mam dziś spuchnięte gały:-(:roflt: I wyglądam jak angor:roflt: - Ty wiesz czemu:lol:[/QUOTE] [quote name='smallpati']Ja też wiem :eviltong: Tak długo siedziałaś na internecie i czekałaś co deer napisze, dlatego ci oczy napuchły :diabloti:[/QUOTE] błahahaha, to zupełnie tak jak ja:diabloti: nie mogłam spać cała noc:diabloti:a dziś pewnie będę cały dzień o tym myślała, najgorsze jest to, że jadę na wieś i jeszcze przegapię jej wpis:diabloti: [quote name='Shel']Z ciekawości aż to wszystko przeczytałam :lol:.[/QUOTE] wesoło jest:cool3:
-
Piegi, kliker, schroniskowcy i przyjaciele. Z Warszawskiej do Warszawy. ;)
ariss replied to Bonsai's topic in Foto Blogi
Ola ma bardzo ładną buzię! i bardzo ładne oczy!:lol: -
pokaż fotkę z tym błękitnym muscatem:lol:
-
przez Was ona już nie napisze:placz:
-
[quote name='Justa']Widzisz jak się u mnie wszyscy zadomowili :p Tak myślałam.. ale to jest TWOJE zdanie i ja nie muszę mieć TAKIEGO SAMEGO ! :diabloti:[/QUOTE] [quote name='smallpati']nooo to gratuluje orientacji :P[/QUOTE] musicie być takie złośliwe:roll::diabloti:
-
[quote name='Justa']Od Ciebie? Ja sie wolę uczyć od deer ! :diabloti:[/QUOTE] ciekawe czy uczeń przerośnie mistrza:diabloti:
-
[quote name='Grey']Ariss jak zarośnie piesek , daj znać . Pamiętajcie,żeby bardzo krótko nie strzyc spodnie części ciała , bo pies otrze się o trawę i podrażnienie skóry gotowe .[/QUOTE] już zarosła, jest gotowa to trymowania!
-
[quote name='Justa']Odezwała się ta od profesjonalnych :diabloti:[/QUOTE] powinnyście się uczyć ode mnie:diabloti:
-
[quote name='Justa']Widzisz jak się u mnie wszyscy zadomowili :p Tak myślałam.. ale to jest TWOJE zdanie i ja nie muszę mieć TAKIEGO SAMEGO ! :diabloti:[/QUOTE] kocham Cię:loveu: [quote name='smallpati']nooo to gratuluje orientacji :P[/QUOTE] bystrzak ze mnie:diabloti:
-
myślałam, że trochę więcej tych beznadziejnych fot wstawiłaś, zawiodłaś mnie:obrazic:
-
Myślałam, że ja to pisałam w galerii Moli:crazyeye::mdleje: [quote name='Justa'][B]Ewa[/B] fot jest chyba z milion zaraz przed tym nagadanym ! I masz wszystkie pięknie obejrzeć i skrytykować ich nieprofesjonalizm :diabloti:[/QUOTE] foty widziałam, no cóż nie chciałam nic mówić:roll: Tobie się już nie da pomóc:roflt::loveu::loveu::loveu::loveu:
-
[quote name='smallpati']nudy ? :mad::mad: to ja tu piszę regularnie a ty mi mówisz że powiewa nudą :mad::mad: już tu nie przyjdę :obrazic::diabloti:[/QUOTE] ostatnio bywałaś zbyt rzadko:obrazic: nie wytrzymasz, będziesz musiała zobaczyć co odpisze deer:eviltong::grins: [quote name='Justa']Ach ta moja wiara w ludzi.. :roll: :diabloti:[/QUOTE] może to ja się mylę:lol:
-
[quote name='Justa']Jakby tak się już zagłębiać.. To właściwie Gasska nie jest ani Twoim dziełem ani dziełem Darka ino dziełem natury :diabloti: W końcu przypadkowa kombinacje genów nie zależy od nikogo.[/QUOTE] też miałam o tym pisać, ale stwierdziłam, że to może być dla niektórych zbyt trudne:diabloti:
-
gdzie niby te foty co miałam krytykować:hmmmm: już myślałam, że się wyżyję:evil_lol: [quote name='smallpati']polityka międzynarodowa i europejska :)[/QUOTE] polityka:crazyeye: mnie samo to słowo odstrasza:evil_lol: [quote name='Bonsai']O, no to może nawet mamy jakieś wspólne przedmioty - prawo międzynarodowe publiczne, prywatne masz, miałaś, będziesz mieć? :)[/QUOTE] ja u siebie miałam całą masę prawa:roll:
-
Błahahaha, ale się uśmiałam!!! Dzięki deer, że się pojawiłaś:loveu: bo ostatnio powiewało tu nudą:evil_lol: Nigdy w życiu nie powiedziałam, że moje zdjęcia są profesjonalne, ba zawsze twierdze że do ideału im duuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuużo brakuje, ale pojawiaj się częściej, dawaj uwagi, rady chętnie się podszkolę:mdrmed: A wracając do tego, że rzekomo nie pisze prawdy, to na jakiej podstawie tak twierdzisz? Hodowcy udało się wyhodować Gass i za to jestem mu bardzo wdzięczna, oby więcej takich psów, a mi ona się udała, bo ja ją wybrałam ze wszystkich szczeniaków, ja ją wystawiam, strzygę, szkolę i dzięki mnie jest jaka jest. A z Gasskowym hodowcą współpracujemy i on ma takie samo zdanie jak ja, Gdyby nie on to jej by nie było, a gdyby nie ja to niebyła by taka jaka jest. Więc odpitol się pod tym względem od nas:mdrmed:
-
[quote name='smallpati']mam, zawsze mogę cię zaszantażować swoim samobójstwem :diabloti: No tak, nie zawsze "znawcy" są faktycznie znawcami :evil_lol: Ja nei mam nic przeciwko że się za to pieniądze pobiera, ale gdy ma to sens, a nie kiedy zarabianie pieniędzy jest jedynym powodem dla którego się produkuje szczeniaki :roll:[/QUOTE] żeby mi chociaż wyszło na zero:lol: będzie dobrze, ale pewnie że chciałabym żeby zostało na karmę, wystawy, itp. wszystko zależy ile szczeniaków się urodzi;) [quote name='deer_1987']Tylko ze to nie Tobie sie suka udala a hodowcy po dobrych rodzicach. Tobie - czy Twojej suce - sie moga szczeniaki udac[/QUOTE] Dziewczyno osłabiasz mnie przy każdej swojej wypowiedzi:roll: nie w tym sensie udała, że się urodziła u mnie, to chyba dość oczywiste!!! I największy głupek by to zrozumiał!!! Chcesz się odbić za to, że kiedyś Ci powiedziałam, że robisz beznadziejne foty?
-
[quote name='smallpati']Bardzo jestem ciekawa jak kawaler wygląda, nie wytrzymam tego czekania :placz: no ja się nie dziwie że ją kochasz :loveu: Jak śmiałabyś jej nie kochać :mad::evil_lol: ja tak mogę gadać sporo :diabloti: tyle że sensowniej to pewnie masz napisane w papierkach, oceny mówią same przez się :cool3: Bo tak faktycznie jest :shake: ludzie zaliczają 5 wystaw żeby tylko wpis był, najlepiej jeszcze jak na wystawie nie ma konkurencji bo pies/suka szans by nie mieli, a później to już rozmnażanko pełną para, nei ważne z kim, byle by pieniążki były,albo lepiej rozmnażanie z psami bez papierów, tylko po to żeby można na allegro napisać "po rodowodowych rodzicach" :shake: żal...[/QUOTE] wytrzymasz;) nie masz wyjścia:diabloti: powiem Ci że nie wsio tam jest sensowne:evil_lol::diabloti: np. to, że Gass jest za niska w :evil_lol::evil_lol::evil_lol: czasem są takie kwiatki:evil_lol: zarobić na szczeniakach:mdleje:ja to pewnie dołożę do interesu;)
-
[quote name='Justa']Dlatego ma na świat wydawać swoje kopie :loveu:[/QUOTE] [FONT="]ulepszone kopie[/FONT]:diabloti: [quote name='smallpati']na czym cała polska kynologia zyska :loveu:[/QUOTE] zobaczymy;) [quote name='Justa']Niestety psów w Polsce którymi możnaby pokryć fajną sukę nie ma :shake: Wogóle sytuacja z czarnymi średniakami w Polsce wygląda nieco dramatycznie.. Więc ja liczę na to, że Ewcia stworzy piękną linię :loveu: i że się podzieli ! :diabloti:[/QUOTE] [FONT="]Dla mnie to nie tylko w Polsce sytuacja wygląda dramatycznie[/FONT]:diabloti: [FONT="]choć u nas to rzeczywiście bida z nędzą[/FONT]:roll: [FONT="]chyba że wymagamy zbyt wiele[/FONT]:eviltong: [FONT="]jeden reproduktor z wyższej półki to może za dużo[/FONT]:roll: [quote name='smallpati']U nas w PL. to ogólnie jest stosunkowo niewiele psów które mają faktycznie świetne pochodzenie i ogólnie dobry eksterier :roll: Niby tytułowane psy mamy, ale większość zdobytych wygląda tak że pies nie miał praktycznie konkurencji, ale nawet nie o te tytuły chodzi, ludzie robią hodowlanki suką tylko po to żeby na nich zarobić, więc nie można tu mówić o genialnych szczeniakach, bo suki się dopuszcza tylko dla zysku i to zaraz kiedy osiągną status. A rodowód to nie wszystko, mało jest prawdziwych hobbistów Dlatego mnie tak bardzo cieszy jak dla takiego cuda jak Gass jest starannie planowany i dobierany partner, żeby szczeniaki po rodzicach były najlepsze :loveu:[/QUOTE] [FONT="]Jak poszłam wpisywać Gass uprawnienia, to kobita pyta mnie w ZKwP czy suka spełnia warunki, dałam jej segregator z kartami ocen i championatami, babka zrobiła [/FONT]:mdleje: [FONT="]po czym powiedziała, że nie przypomina sobie kiedy ostatnio ktoś tak utytułowanemu psu wpisywał hodowlankę, wszyscy robią to od razu jak tylko mogą. [/FONT] [FONT="]a co do reproduktora to mi się on bardzo podoba[/FONT]:loveu: [FONT="] [/FONT] [quote name='kaho']Przyjdziemy Wam sekundowac;) my nie startujemy bo Holly bedzie odrastac (dzis jest trymowana:evil_lol:).[/QUOTE] [FONT="]no właśnie słyszałam, że u Sylwii dziś imprezka[/FONT]:diabloti:
-
[CENTER][B]UWAGA PISZE JESZCZE RAZ BO ZROBIŁ SIĘ SHIT[/B] [/CENTER] [quote name='Justa']Proszę Cię.. to już Galina zdążyła zacieczkować się :mdleje: Gassirka chyba nie chce żebym Was w wakacje odwiedzała :placz: a w Warszawie mnie nie będzie na wystawie :placz:[/QUOTE] [FONT="]ona po prostu chce, żeby remont się skończył[/FONT]:diabloti: [FONT="]ja też nie wiem czy będę[/FONT];) [FONT="]coś czuje że wtedy będzie krycie[/FONT]:diabloti: [quote name='smallpati']Ona w ogóle ma taką śmieszną budowę, niby jest niska, ale przy tym masywna, przeciwieństwo Gass :p ładna dziewczynka jest z Kugulca, ale dla mnie i tak ideałem jest ten twój pokemon :diabloti: A już myślałam że się zapomnisz i zdradzisz nam wcześniej :diabloti::evil_lol: A zapowiada się coś, że będzie cieczka? czy Gass protest w tym roku robi, bo się przeraziła macierzyństwem :eviltong:[/QUOTE] [FONT="]mój kociub ma to co powinien mieć ładny sznaucer[/FONT]:diabloti: [FONT="]zamiast głowy wiadro[/FONT]:evil_lol: [FONT="]Gass jest bardzo mocna jak na sukę[/FONT];) [FONT="]z resztą kilka razy się zdarzyło, że szukali jej jajek między nogami[/FONT]:roll: [FONT="]w ogóle udał mi się dziewczynka[/FONT]:loveu: [FONT="]kocham ją strasznie[/FONT]:loveu: [quote name='Justa']Ale Gasska raczej do tych co je wiatr porwie nie należy :lol: I bardzo dobrze ! :p[/QUOTE] [FONT="]no zdecydowanie nie:diabloti:[/FONT] [quote name='smallpati']i dobrze Dla mnie ona ma taką idealnie dopasowaną budowę do wzrostu, jest fajnie kątowana, jej masa idealnie pasuje do wzrostu, nie jest więc ani za wysoka do masy, ani za gruba/ chuda do wzrostu[/QUOTE] [FONT="]mów dalej[/FONT]:diabloti:
-
[FONT="]do wywalenia[/FONT][FONT="]:roll: [/FONT]