Jump to content
Dogomania

ariss

Members
  • Posts

    8824
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ariss

  1. weszka, śliczne foty:loveu: Twoja ulubiona jest urocza:loveu: ale mi chyba najbardziej podobają się te gdzie dziewczynki są wszystkie razem:loveu::loveu::loveu: może dlatego, że na moich fotach wciąż tylko jedna brodata morda:roll: a powiedz mi jak Dirkulec reaguje na różową piłkę, na którą się od jakiegoś czasu czaję:diabloti: bo ona z charakteru taka Gasskowa:diabloti:
  2. kłaki mu przeszkadzają mówisz, to sznaucer jest dla niego idealny:loveu::diabloti:
  3. [INDENT] [URL]http://i1005.photobucket.com/albums/af178/Cooves/32.png[/URL] rewelka:loveu::loveu::loveu::loveu: [/INDENT]
  4. dobre foty:eviltong: marudzisz:diabloti: a może Moli chce tym bieganiem popełnić samobójstwo:crazyeye: ja tam przyjmuje Twoją metodę i dogorywam w cieniu:diabloti:
  5. To oczywiste, że w takich trawach jest najfajniej:loveu:hiihih a jak tam kleszczochy, czatują tam, czy macie pełen luzik?
  6. [quote name='weszka']Ja też odliczam dni do urlopu, a w tym roku szykuje się całkiem, całkiem ciekawie :) Oj ale smaka to mi teraz narobiłyście, a tu ani grzyba ani ryby :([/QUOTE] gdzie jedziesz?:razz: opowiadaj:loveu: [quote name='kaho']Domyslalam sie;) :evil_lol: - juz odliczam dni do konca tygodnia:cool3:.[/QUOTE] pogodę masz idealną na urlopik:loveu: [quote name='Doginka']Daj trochę fotek Gassi, bo już się stęskniłam za Nią:loveu:[/QUOTE] nie mam:shake: ale może w weekend zrobię:razz: szczególnie że jadę na wiochę:loveu: [quote name='smallpati']No dobra, obiecuję już nie narzekać na beznadziejne zdjęcia :diabloti: więc możesz już dać coś nowego :cool3:[/QUOTE] mam, cyknięte na szybko, z ręki, masz co krytykować:evil_lol::diabloti: a ja pewnie, zaraz mu się przyjrzę i go wywalę :diabloti::evil_lol: autoportret [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/DSC_9224-Kopia3.jpg[/IMG]
  7. [quote name='Doginka']A cichaj kobieto, nie zdradzaj tajemnicy zbyt szybko:roflt: Właśnie dlatego do Ciebie dzwoniłam:lol:[/QUOTE] sama zdradzisz, ja siedzę cichutko;)
  8. a ja wiem:cool3: chyba, że coś się zmieniło;)
  9. [quote name='kaho']:hmmmm:A co Cie dzis tak wzielo na ':diabloti:'? A w weekend to wyjezdzam na urlop a nie na grzybki:eviltong: - teraz beda grane morskie rybki:cool3: (niepowodziowe:evil_lol:).[/QUOTE] miałam widać taki nastrój;) ale Ci zazdroszczę, tak mi się marzy morze, piasek, rybka.................ach
  10. [quote name='smallpati']sama się upasła :diabloti: Jakie dobrodziejstwo, dwa zdjęcia aż :loveu: szkoda tylko że takie lipne :diabloti:[/QUOTE] to tak jak ja:diabloti: i teraz nie mogę zrzucić:evil_lol: lepiej takie lipne niż żadne:eviltong::diabloti: [quote name='kaho']ale, zes mnie zrobila :diabloti:...... teraz marzy mi sie jajeczniczka z kurkami:cool3::sabber:. Boszeeee :look3: - ale fatalnie piekne ;) [URL]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/DSC_8838-Kopia.jpg[/URL]:loveu: [URL]http://img228.imageshack.us/img228/8046/dsc8673kopia.jpg[/URL]:loveu: [/QUOTE] no to w weekend do lasu na grzybki...mniam:diabloti: [quote name='Justa']Witaj moja nocna pocieszycielko :loveu: Może standardowo spytam.. jak cieczka? :diabloti: Bo ciotka czeka ![/QUOTE] witaj:loveu: ciecza? jaka cieczka?:diabloti: [quote name='Kokosek'][URL]http://img228.imageshack.us/img228/8046/dsc8673kopia.jpg[/URL] piękny gniot.... jak Ty robisz takie foty czarnemu potworowi???[/QUOTE] to aparat, nie ja:diabloti:
  11. przyczajony tygrys:evil_lol::diabloti: [url]http://i47.tinypic.com/erbbwk.jpg[/url]
  12. nawet łysej jej ładnie w tej obroży...hihiihihih:)
  13. DOBRANOC [URL="http://img228.imageshack.us/i/dsc8673kopia.jpg/"][IMG]http://img228.imageshack.us/img228/8046/dsc8673kopia.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][/URL]
  14. i udał się grill?:razz:
  15. ariss

    Ares...

    wszystkiego NAJ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:) dozbieraj;)
  16. Furla nam pięknieje w oczach:loveu: a po fotach widać, że towarzystwo było przeszczęśliwe:loveu:
  17. [quote name='niunka04'][URL]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/DSC_8657-1.jpg[/URL] mi tam się podoba;) a Gass śliczna!!![/QUOTE] [quote name='Kashdog'][URL]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/DSC_8657-1.jpg[/URL] Genialne :loveu: Mi w domu chyba nigdy takie foty nie wyjdą [/QUOTE] no właśnie, ja wlazłam pod stół, żeby takie zdjęcie zrobić bo troszkę u mnie ciasno:evil_lol: ale już niedługo:loveu: [quote name='kaho']Ale Ci dobrze - wlasnie wrocilam z lunchu (lansowalam sie w parku obok pracy) i przyznam, ze pogoda jest w deche - teraz to juz zupelnie nie mam weny do roboty Zycze fajnej pogody i napstrykaj troche gniotow :evil_lol: [URL]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/DSC_8657-1.jpg[/URL] [/QUOTE] pogoda była marna, wczoraj nie padało i z lasu wróciliśmy z całą masą kurek:loveu: już od trzech dobrych tygodni wracamy z udanego grzybobrania, ale ten weekend przebił poprzednie:razz: za to dziś lało:angryy:, więc zwinęliśmy się szybko do domku. [quote name='smallpati']My dzisiaj na wsi byłyśmy, M. ganiała 3 h tam i z powrotem, jutro też jedziemy na cały dzień więc się wyszaleje znów. I mam nadzieje że schudnie :diabloti::evil_lol: [URL]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/DSC_8657-1.jpg[/URL] postarałabyś się choć troszkę :shake::diabloti:[/QUOTE] musiałaś ją tak upaść:roll::diabloti: wiem beznadziejna jestem:diabloti: [quote name='Justa']Piekna czarna dama :loveu: A jednak kupiłyście tą kapsułę z petstages :p Galina się frustruje szybko jak nie może wyciągnąć z niej smaków..[/QUOTE] to już strasznie dawno, ale Gass za nią nie przepada, woli kule smakule:lol: [quote name='Doginka']Wygląda jakby była w chmurach:crazyeye::loveu: [URL]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/DSC_8657-1.jpg[/URL][/QUOTE] :loveu: [quote name='Justa']Ewuń masz Ty może Flexi 2 ?[/QUOTE] fota na pewno nie dziś, padam na twarz, a jeszcze muszę popracować;) [quote name='weszka']Łożesz ale tu powiało klasycznym dogomaniackim smrodem :diabloti::evil_lol: deer dała do wiwatu! Aż teraz muszę wpaść do jej galerii ;) To jeszcze napiszę tylko, że ostatnia fota beznadziejnie piękna :loveu: i lecę spełnić swój obywatelski obowiązek :cool3:[/QUOTE] wpadnij do niej koniecznie:loveu: ja chyba po roku nieobecności w jej skromnych progach też się tam wybiorę:razz: [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/DSC_8838-Kopia.jpg[/IMG]
  18. Grey, właśnie pokazujesz jak traktujesz potencjalnych klientów. Brawo.
  19. [quote name='Unbelievable']maniaczka :evil_lol: pw już poszło jakieś 5min temu :roll:[/QUOTE] no mówiłam, że jestem na wsi i tak tu net super chodzi:)
  20. może być i za miesiąc, mi na czasie nie zależy;) dopiero co kupiłam Floral i czarny łańcuszek rogza;)(choroba, chyba powróciła) z zatrzasków Gass wyłazi więc wolałabym przerobioną:) to jaka ta cena, później doliczymy koszt przerobienia;) może być na pw:)
  21. a ile byś za nią chciała? i od razu wstępnie ją rezerwuje, bo jestem na wsi i nie chce, żeby mnie ktoś ubiegł...hihhihihi, a przerobiłabyś mi ją? czy nie masz takich zdolności?
  22. ogólnie nie lubię pomarańczu, ale jej jest szalenie w nim ładnie!:loveu:
  23. zaraz jadę na wiochę:loveu: a więc wstawiam, jedną gniotową fotkę, żebyście zbytnio nie tęskniły:diabloti: kiedyś się nauczę robić takie zdjęcia( teraz jakby ktoś wątpił mówię całkiem poważnie) Rady mile widziane:loveu: [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/DSC_8657-1.jpg[/IMG]
  24. a możesz mi wytłumaczyć w jakim celu płaciłaś za przesyłkę, skoro zamówiony towar nie był taki jak powinien? chyba że tam czegoś nie doczytałaś;) a obróżkę sprzedaj, albo jak Ci nie zależy na kasie to daj na bazarek a Hollusi kup nową:loveu: wcale nie będzie Ci gorzej z tego powodu:diabloti:
×
×
  • Create New...