-
Posts
8824 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ariss
-
ja wiem, że będzie dobrze!!!!!!!!!!!!!!!
- 21590 replies
-
będę ryczeć:placz: trzymam dalej z całych sił!!!!!!!!!!!! musi być dobrze!!!!!!!!!!
- 21590 replies
-
cudna!:loveu::loveu::loveu::loveu:
-
błotna mordka najlepsza:loveu:
-
[quote name='Paulina.']gratuluję !! kreciki są przesłodkie :loveu: będziecie mieli wesoło z taką gromadką :lol:[/QUOTE] jak podrosną dadzą nam nieźle popalić:evil_lol: [quote name='Justa'][URL]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/papisie/7.jpg[/URL] :mdleje: Ja już też się w nich zakochałam..[/QUOTE] to zobacz swoją różową:loveu::loveu::loveu: [quote name='Feigned']jesooooooo.. boskie :loveu: :loveu: :loveu:[/QUOTE] dzięki:) [quote name='Tiesto_kennel']Ewcia gratuluję, strasznie się cieszę że po jednym kryciu urodziło się tyle małych Gasulek ;-) Moja propozycja na imiona : KATAMARAN KAMASUTRA ...kurcze miałam ostatnio wene ale tylko te dwa mi zapadły najmocniej w pamięci[/QUOTE] dzięki kochana:loveu: zapisuje sobie wszystkie Wasze propozycję więc jeśli coś Wam wpadnie do głowy to piszcie:loveu: obiecana różowa lady:loveu: [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/papisie/pinklady.jpg[/IMG]
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
ariss replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']kutwa.... mamy wilgoć w piwnicy :mdleje: przez głupi rów z którego nie ma odpływu bo ktoś kieeeeedyś zasypał i rów przestał spełniać swoją funkcję meliorowania terenu :shake: przez te deszcze które trwają od miesięcy rów wypełnił się wodą i podniósł się poziom wód gruntowych :shake: shit... teraz chłopaki przekopują :roll: kto to widział - W NIEDZIELE :errrr:[/QUOTE] widzę, że u Ciebie równie wesoło jak u mnie. U nas jakiś debil odciął rynnę i cała woda która miała iść w odpowiednie miejsce lała się po budynku do piwnicy:angryy: teraz mamy tam mega wilgoć:2gunfire::snipersm:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='Justa']Ty wiesz, co lubię :diabloti: :loveu:[/QUOTE] specjalnie dla Ciebie zaraz będzie różowa na różowym drybedzie:loveu: [quote name='kaho']Ewa, jeszcze raz ogromne gratulacje :multi:- sprawiliscie sie wszyscy:thumbs:. Malenstwa sa cuuuuudne:loveu::loveu::loveu:.[/QUOTE] dzięki kochana, jestem w nich już po uszy zakochana, a mają dopiero 2 dni:crazyeye: co to będzie później:mdleje: [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/papisie/7.jpg[/IMG]
-
Biedny Raputek jest pod kroplówką:-(, proszę w imieniu swoim i doginki o trzymanie kciuków z całego serca!!!! Prawdopodobnie to wstrętna babeszja:angryy:
- 21590 replies
-
[quote name='Od-Nowa']ogromnie gratulujemy :-) nie ma siły... pewnie któryś malutuś u Was zostanie????? :-) :-)[/QUOTE] jest taki plan:cool3: [quote name='Doginka']Pewnie zamiast teraz spać, siedzisz i wgapiasz się w maleństwa:hmmmm::lol:[/QUOTE] poszłam spać o 3 w nocy wstałam po 7, robimy sobie z Tz zmiany, ale słodziaki z nich są takie, że gdyby nie resztka rozumu to bym się w nie wlepiała 24h na dobę:evil_lol: [quote name='Justa']Łoboziuuuuuuuu jakie cudeńka :loveu: A moja biała niunia?[/QUOTE] a Twoja biała, przemianowana na różową:eviltong: jest na powyższym zdjęciu:lol:
-
[quote name='NightQueen']Ja nie wiem co bym zrobiła jakby mi suczka się szczeniła, chyba bym ją do weta. podrzuciła na czas porodu :evil_lol: bo sama byłabym w takim szoku że bym nic nie potrafiła zrobić. Ale niespodzianka, myślisz że koniec a tu jeszcze dwa wyskakują :evil_lol: najważniejsze że już po wszystkim i robaczki są na świecie :sweetCyb: Dzielna Gass :loveu: a tatuś już się dowiedział że potomstwo jest na świecie?[/QUOTE] tatuś jest bardzo dumny:loveu: a ja wiem, że byś sobie poradziła, człowiek pod wpływem emocji potrafi przenosić góry:razz: [quote name='malawaszka']i uśmiałam się i oczy mi się spociły bo wypbrażam sobie te emocje :mdleje: aaaaaaa :scared:[/QUOTE] to była masakra i po chwili ogromna ulga... [quote name='Shel']Przesłodkie kluchy :)[/QUOTE] też tak myślę, jeszcze są dość nudne, ale można się w nie wlepiać godzinami:loveu: [quote name='Korenia'][URL]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/papisie/11.jpg[/URL] Sama sołodycz :loveu:[/QUOTE] [quote name='weszka']Ewa raz jeszcze tutaj - olbrzymie (nie średnie ;)) gratulacje!!! :multi: :multi: :multi: Strasznie się cieszę razem z wami i życzę zdrówka dla szczeniaków, dla Gass no i oczywiście sił dla was wszystkich ludzi :) Maluchy są urocze :loveu::loveu::loveu: [I][SIZE=1]PS. Zżera mnie zazdrość :diabloti:[/SIZE][/I]:evil_lol::eviltong:[/QUOTE] dzięki kochana, widzisz jak to się odwraca:diabloti: mnie zżerała jak oznajmiłaś, że pojawi się u Was piękny, czarny olbrzymek:loveu: [quote name='Doginka']Ale boskie krety:loveu: Ewa umieram z zazdrości:lol:Jak Ty je później oddasz do nowych domków, jak Ty już je wszystkie pokochałaś:lol: - Ja z resztą też:loveu:[/QUOTE] chyba ich nie oddam:diabloti: [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/12-1.jpg[/IMG]
-
Olga trzymam za Was kciukasy z całego serducha:)
-
[quote name='malawaszka']oooo mamo te uszka :loveu: nie mogę tu zaglądać :mdleje:[/QUOTE] zaglądaj:loveu: [quote name='NightQueen']jakie one śliczne :loveu::loveu::loveu: już ubóstwiam żółtą :loveu: wypadało by im imiona nadać, bo tak kolorami to nie ładnie brzmi :mad: i petstages widzę że jest :diabloti: opowiadaj jak mamusia się czuje? jak przebiegł poród, bez problemów? odcinałaś pępowinę? opowiadaj wszystko[/QUOTE] imiona będą później, bo to nie takie łatwe:evil_lol: poza tym niektórzy właściciele możliwe, że będą mieli przywilej i sami sobie imionka wybiorą- to jest zawsze wielka frajda:loveu: Poród przebiegał sprawnie w godzine było 5 szczeniaków, po 30 minutach 6 - ideał, wszystko bez problemów! Ponieważ USG pokazało 5 a wet nic więcej nie wyczuł myśleliśmy, że to koniec:razz: posiedział jeszcze jakiś czas i zabrał się do domku, jak tylko odjechał wyskoczyła różowa dziewczynka, czego Justa jest właściwie świadkiem:lol:pępowiny obcinaliśmy sami, to jest wszystko bardzo proste:lol: ale schudłam chyba z 10 kg ze stresu:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: Później dłuuuuuuuuuga przerwa, TZ poszedł z Gass na dwór i nagle się drze, że ona rodzi:crazyeye: olimpiadę bym wygrała tak szybko biegłam, ale uffffffff...okazało się, że to łożysko:lol: a około 19 dzwoni do mnie doginka, która wywołała swoimi zachwytami poród i wypadł ostatni maluszek:loveu: Gass jest dobrą mamą, radzi sobie świetnie [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/papisie/11.jpg[/IMG]
-
już poprawione:)
-
[quote name='Doginka']To ósmego będę nazywała KRZYKACZ - też na "K":diabloti:[/QUOTE] 8 ma kolorek niebieski;) a teraz Wam przedstawiam 3 maluszki:) najmniejsza, ale szalenie słodka różowa dziewczynka:loveu: [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/papisie/1.jpg[/IMG] błękitna jest chyba najgrzeczniejsza, taka Gasskowa:loveu: [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/papisie/3.jpg[/IMG] i największą żółtą wszędobylską łobuzice:loveu: [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/papisie/4.jpg[/IMG] żółta już sama wychodzi z posłanka szczeniaczkowego, co jest awykonalne:crazyeye:
-
[quote name='Unbelievable']no no, gratki! oby zdrowo wyrosły [/QUOTE] [quote name='malawaszka']jeny GRATULUJĘ!!!!!!!!!! rośnijcie zdrowo okruszki i zdrówko Gass [/QUOTE] właśnie, zdrowie najważniejsze, trzymajcie cały czas kciuki żeby Kluseczki ładnie przybierały na wadzę. [quote name='Justa']I moja biała sunia się załapała na fotkę Gratki raz jeszcze - ale Ty już wszystko wiesz Ewuń [/QUOTE] Twoja biała została dziś mianowana na różową:loveu:, bo myliła się z jasno niebieską;) ona urodziła się jako 7:razz: [quote name='Doginka']Słyszałam w telefonie jak się urodził 7 szczylek:loveu:, a wiedziałam o porodzie już przy 4, bo intuicja kazała mi dzwonić, a tak w ogóle to już w nocy nie spałam, razem z Ewcią:roflt: Ale to 7 popiskiwało Niech zdrowo rosną słodziaki:loveu: i dla mamy mizianko odprężające za uszkami[/QUOTE] Kochana Ty ze mną gadałaś przy 8 byczku:razz: i to on taki koncert dawał:diabloti:sam jedyny:evil_lol: reszta już spała najedzona:razz: [quote name='Korenia']Widziałam u Doginki, że tu trza przyjść pogratulować! ;) Gratuluję świeżo upieczonej mamusi! Niech fasolki zdrowo rosną! :) :loveu:[/QUOTE] [quote name='Kashdog']Wielkie gratulacje Teraz czekamy na mase zdjęć kluchów ![/QUOTE] [quote name='Magda25']Ogromne Gratulacje !!! Maleństwa prześliczne. Niech zdrowo rosną.[/QUOTE] [quote name='niunka04']ale super!!! małe sznaucerowe kluski no słodkie są;) Gratulacje dla mamusi[/QUOTE] :loveu:dzięki dziewczyny:loveu: [quote name='NightQueen']GRATULUJE :multi::multi::multi: dzielna mamusia :loveu: a dzieciaki boskie :loveu: podziel się radością i daj więcej zdjęć ;)[/QUOTE] nie mam więcej, ale dziś porobię:razz: warunki tu mam średnie bo dość ciemno, ale coś tam może wyjdzie. [quote name='Doginka']No i jak minęła pierwsza nocka z dzidziusiami?:hmmmm::loveu: Ewa jak myślisz, czy zostawisz sobie któreś maleństwo?:hmmmm::lol:[/QUOTE] [quote name='eria']Ogromne gratulacje!!!! Niech rosną zdrowo! :)[/QUOTE] Sylwia, bardzo bym chciała zostawić dziewczynkę, ale na razie są małymi brzydkimi kaczątkami, zobaczymy jak będą się rozwijać Eria, dziękuję:loveu:.
-
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! cudny:loveu::loveu::loveu::loveu:
- 21590 replies
-
dzięki dziewczyny!:) jak już zostało powiedziane to się przyznaję oficjalnie;) dziś na świecie pojawiło się 8 kochanych kluseczek:loveu: 4 suczki i 4 chłopaków, jutro postaram się porobić troszkę foteczek:razz:, a dziś tak na szybko [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/cats.jpg[/IMG]
-
:glaszcze:Ty wiesz:glaszcze:
- 21590 replies
-
[quote name='jambi_']jaaaa?:crazyeye: kochana! przez całe studia bywałam na Polach codziennie! okrągły rok - słońce czy deszcz, lato czy zima... musowo!:p [/QUOTE] ja tam też bywałam swojego czasu codziennie, a w głowie pustka....:( proszę nie czepiać się zęboli przystojniaka:eviltong:
-
chip nie wyjdzie Ci pewnie drożej niż to co zamówiłaś:evil_lol:
-
[quote name='jambi_']a skąd! jaka tam jednostronna! może tylko - sporadyczna ;) o skleroze w tym wieku Cię nie posądzam...:cool3: pogrzeb troche w pamięci, może się uda... Gassira była wtedy jeszcze szczylem więc było to już ładny kawał czasu temu... no chyba, że jednak moje stadko nie zapisało się w Twojej pamięci...:shake: ale - jak mówisz - wszystko jest do nadrobienia :p [/QUOTE] jest tylko jedno wytłumaczenie;) zbyt rzadko musiałaś się tam pojawiać:eviltong::diabloti:
-
ale typ z tego gościa:angryy: niestety takich cała masa:angryy:
-
[quote name='jambi_']dlaczego? pojęcia nie mam, ale jak mówią "lepiej późno niż wcale" :cool3: ... co do nadrabiania - było takie coś kiedyś (nie moge sobie teraz przypomnieć film to czy książka :hmmmm: ) "w poszukiwaniu straconego czasu" :p [B]Witam Cię serdecznie! i zapraszam! :multi: [/B] [B]...[/B] a ja Cię znaaam! na Polach bywasz, z Gassirą cudną średniaczką i masz na imie... Ewa? ;)[/QUOTE] tak:crazyeye: o kurcze, czy ja mam daleko posuniętą sklerozę?:oops: czy ta znajomość do dziś była tylko jednostronna? sto lat już tam nie byłam:-( ale wszystko jest do nadrobienia:cool3:
-
dlaczego ja tu dopiero teraz trafiłam:crazyeye: no nic, trzeba nadrobić stracony czas;) Witam się serdecznie:lol:
-
ile fajnych zdjęć:loveu: mi to już brakuje takich spacerków:roll: jednak najszczęśliwsza jestem, jak mogę tego mojego kundla zabrać do lasu, parku, spotkać się z innymi psimi wariatami itp... a takie siedzenie i czekanie to straaaaaaaaaaaaszna nuda:roll: