Jump to content
Dogomania

ariss

Members
  • Posts

    8824
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ariss

  1. [quote name='Justa']Pokaż brzuchol przyszłej mamy ! :loveu: Ewuń, wiesz że jeszcze we wrześniu u Was zawitam? :diabloti:[/QUOTE] mam marną fotkę i do tego nie widać na niej aż tak jego wielkości:roll: poza tym brzuchol jeszcze cały nie jest ogolony, choć to akurat lepiej bo włos zasłania wielkie suciory:diabloti: [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/DSC_1980.jpg[/IMG] Justa wiesz, że ja bardzo chętnie, ale niestety do takich maluszków nie mogę zapraszać nikogo:shake: Gass już od jakiś 2 tygodni nie ma kontaktu z innymi psami. Nie chcemy żeby coś się do niej przyplątało
  2. [quote name='eria']ooo i tu już wygląda jak średniak ! ładny !!:loveu:[/QUOTE] mi on też bardzo się podoba:loveu: [quote name='Justa']:loveu: I co Ewuń? Warto było szukać kandydata na poziomie ;) Mam ochotę na średniaka :placz:[/QUOTE] szukałam chyba 8 miesięcy;) a czy dobrze wybrałam zobaczymy jak się pędraki urodzą:diabloti: a tu dzisiejsza mamuśka [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/DSC_1962.jpg[/IMG]
  3. [quote name='Doginka']Ja wpadnę na 100% jak mnie Ewa zaprosi:lol:Ale kupić średniaka nie chcę:diabloti::eviltong:[/QUOTE] już nie?:diabloti::evil_lol: zaproszę, zaproszę ale bez psów;) [quote name='malawaszka']fajny, ale Gass ładniejsza :lol: na moje niefachowe oko oczywista ;) a czemu on ma tak daleko do tyłu wygoloną szyję?[/QUOTE] a dziękuję, dziękuję:loveu: daleko do tyłu? Gass też tak ma robioną szyje, z resztą ona ma różnie, jak mi wyjdzie:evil_lol: ja u niego to bym łapy inaczej zrobiła:diabloti:
  4. [quote name='Doginka']Dzięki za GG;-) Chyba dziś spalę obiad:roflt:[/QUOTE] co za tajemnice:obrazic:
  5. [url]http://i602.photobucket.com/albums/tt106/eria1/hel/P8136012.jpg[/url] śliczne!!!!!!!!!
  6. no dobra mam fotki, wczoraj dostałam:lol: [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/25-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/26.jpg[/IMG] Olga, czemu się obawiasz? ja nie gryzę, małe Gasski może trochę będą:evil_lol: chcesz kupić średniaka?:diabloti::diabloti::diabloti:
  7. o kurcze , nie spodziewałam się, przepraszam! Nie wiem co i jak wyrazić, ale wiem ,ze się ułoży i będzie dobrze!
  8. dobrze, że już wróciłaś i będziesz rozpieszczać nas zdjęciami:) Opowieść o duchach okropna, dobrze że miałaś TZ bo samemu być przy takich akcjach to masakra! zdjęcia oczywiście, jak zwykle świetne!!!!!!!!
  9. ale fajne wyjazdowe foteczki, Furla jest ładniejsza i już. Ale wszyscy wiemy, ze zbyt łatwo być nie może;) Marako, szkoda, że nie wiedziałam że Ty to Ty. Byłam na wystawie, nawet w namiocie z Twoją konkurentką;) muszę poszukać czy nie mam jakiś Waszych zdjęć;) a upał był straszny !
  10. Hollcia wyszła Ci rewelacyjnie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a jak zobaczyłam Gordonka to mało zawału nie dostałam:crazyeye: niech szybko wraca do zdrowia!!!!!!!
  11. dzięki! Nie, nie robiłam zdjęć. Mam jego inne zdjęcie, wstawię może później;) pies jest bardzo ładny, bardzo krótki, z wielką głową, super górną linią, tyłeczkiem itp... jedyne czego mogę się czepiać to przedpiersie, ale to standard u amerykańców;) poza tym Gass ma całkiem pokaźne. ogólnie pies ma dość kiepskie fotki, w tym tygodniu mam dostać jakieś nowe, może da się z nich coś wybrać:)
  12. ale mnie tu dawno nie było;) a wiec dla tych ciekawych w połowie września spodziewamy się miotu po następujących rodzicach:) [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/28-1.jpg[/IMG]
  13. Justa, ale się za Tobą stęskniłam:loveu: Foty wspólne są REWELACYJNE:loveu::loveu::loveu: ale reszta też niczego sobie:lol: Ciesze się, że praktyki Ci się podobają, wiesz co chcesz robić w życiu, znalazłaś idealną rasę dla siebie- wszystko układa się po Twojej myśli:lol: Bajka:lol:
  14. słodziak straszny z tego malca:loveu: a fotki z wyjazdu bardzo przyjemnie się ogląda, tylko powiem szczerze, że wolę tu wszystko czytać niż na blogu, ale jak już musisz mi komplikować życie:diabloti::evil_lol: to proszę wstawiaj częściej link do tego bloga, bo nigdy nie będę wiedziała co u Ciebie słychać:evil_lol:
  15. Gratuluje jeszcze raz:)
  16. [quote name='NightQueen']Oby tam były te robaczki małe, trzymam kciuki :loveu: A jak przebiegło zapylanie? Gass się dogadała z kawalerem bez problemu?[/QUOTE] bez problemu:) choć on taki mało romantyczny:roll: a ona lubi jak ją po uszku sie poliże, adoruje, a nie tak od razu...no ale cóż:diabloti: [quote name='Doginka']Kawaler baardzo przystojny, więc Gassi na bank dała mu... bez problemu:diabloti:[/QUOTE] przystojny to fakt:loveu: czasem jest tak, że pies fajny na zdjęciach na żywo jest mało interesujący, a jak zobaczyłam tego(bo wcześniej widziałam go jako młodziaka) to mi kopara opadła..zdecydowanie to mój typ:loveu: i nie widziałam równie fajnego psa w europie(oczywiście mówię o pewnych elementach budowy), mam nadzieję że szczeniaki wezmą to co trzeba po nim a to co trzeba po Gass. Zobaczymy [quote name='eria']dwa tygodnie ??? :crazyeye::placz::placz: no nie rób głupot Ariss !! Za dwa tygodnie to ja będę nad morzem na wczasach !!! No przecież się nie doczekam do 'po' urlopie!! :placz:[/QUOTE] dasz radę:cool3:
  17. [quote name='Unbelievable']a ile czasu zostało do jakiegoś usg? :razz:[/QUOTE] 2 tygodnie :)
  18. [quote name='NightQueen']No a co :diabloti: ze small zaczynałam jak miałam 12 lat, czyli najwyższy czas zmienic login :evil_lol: Uhuhu czyżby Gass miała małe pasożyty w środku :loveu::loveu::loveu: smaki jej się zmieniają :evil_lol: za niedługo będzie cie w nocy budzić żebyś jej ogórka kiszonego przyniosła :cool3:[/QUOTE] wet trochę dał ciała z wyznaczeniem dni krycia i kryta była tylko raz dlatego ostrożna jestem i nie wiem czy zaskoczyła. Zachowanie jej się trochę zmieniło, smaki też, więc obstawiam że pasożyty się rozwijają, ale nie chce zapeszyć może to moje widzimisię.
  19. [quote name='weszka']Że Gass piękna to wiadomo :loveu::eviltong: a z boćkami to już nie takie oczywiste :diabloti:[/QUOTE] :loveu::loveu::loveu: [quote name='Doginka']Ja nie będę oryginalna i też pozachwycam się bociankami:loveu: I pójdę już spać, bom zmęczona:hand: To też jest piękne:loveu::lol: [URL]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/DSC_0043.jpg[/URL][/QUOTE] ale dawno Cię tu nie było;) [quote name='NightQueen']a kiedy będą informacje o tatusiu przyszłych dzieci ? bo przestanę galerię odwiedzać :diabloti:[/QUOTE] ale sobie trzasnęłaś nick:diabloti: :evil_lol: informacje będą jak dowiem się że wszystko się udało:cool3: choć obstawiam, że tak bo dziś robiłam obiad, mielone kartofelki, pomidorek...Gass spała przy moich nogach. Jak zaczęłam obierać cebule to się poderwała, dawała łapkę, prosiła, skroiłam trochę tej cebuli, jadła aż jej się uszy trzęsły:stupid:, a wcześniej ją ten zapach odrzucał:crazyeye:
  20. [quote name='Agathee'][URL]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/DSC_3530.jpg[/URL] to ja się pozachwycam nad morską Gass :diabloti: :loveu:[/QUOTE] no wreszcie jakiś mój człowiek:loveu: a reszcie tylko bociany w głowie:evil_lol::diabloti:
  21. widzę, że świetnie się nad morzem bawiliście!!!!:)
  22. przyszłam się przywitać i powiedzieć że jak mam tylko czas to do Was zaglądam:)
  23. Zdjęć mam sporo, tylko nie mam czasu na wstawianie:shake: ale miło mi, że ktoś tu czasem zagląda:loveu: dzięki:lol: [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/DSC_3530.jpg[/IMG] [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/1-22.jpg[/IMG] [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/DSC_0149.jpg[/IMG]
  24. no to poszalałaś z ilością zdjęć:evil_lol: zmień podpis:diabloti:
  25. Bardzo się cieszę, że wyjazd się udał, doświadczyłaś tam nowych, cudownych rzeczy:lol:, dzięki którym nawet wszechobecna kupa stała się przyjemna:evil_lol::diabloti: Wypoczywaj na działeczce i przywieź duuuuuuuuuuuuużo foteczek:loveu:
×
×
  • Create New...