Jump to content
Dogomania

ariss

Members
  • Posts

    8824
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ariss

  1. [quote name='eria']powodzenia na kolosie! czekamy ![/quote] kolos napisany;)był masakryczny:crazyeye: i w środe się dowiem czy go rozwaliłam małym palcem,czy jednak mnie zmasakrował:roll: [quote name='monita']yyy ... znowu nie w temacie jestem :p[/quote] jak zwyklę:roll: [quote name='natija']no to czekamy:):)oby z lapka bylo ok:)[/quote] [quote name='Olusia']Gratuluję 100 stronki :D Wracaj szybko i pisz co z łapką ;) Oby wszystko było dobrze.[/quote] [quote name='Fuga***']100 stron minęło jak jeden dzień - gratulacje :-) piękne fotki tych drzew, naprawdę bardzo mi się podobają trzymam kciuki za powodzenie na kolosie i Gassi za łapkę[/quote] Z łapką wszystko dobrze,jakiś wredny kamyk się tam dostał i podrażnił łapkę.Gassula dostała stanowczy zakaz lizania!!!!co będzie trudne:roll:.Mamy też płyn i maść-ale ogólnie sucz jest zdrowiutka i biegać do woli może;) [quote name='natija']a u mnie sie zbliza setka:):)tez bedziemy swietowac:):)[/quote] o podwójna imprezka:multi::multi::multi:
  2. [quote name='eria']co z łapką ?????????[/quote] [quote name='am-elle']ojoj biedna łapka:-( mamy nadzieję że to nic poważnego.... no koniecznie napisz co tam wyszło... a tak na marginesie to fotki jak zwykle super i te ze spacerku też...[/quote] [quote name='Doginka']Doberek:bye: Pisz, co tam z łapką Gassi, jak już wrócisz od veta:razz:[/quote] Dzień dobry cioteczki:lol: Kochane jesteście;) Teraz ide na kolosa:roll:z biznes planu,ale jak tylko wrócę to szybko do weta i na dogo,żeby nie trzymać was w niepewności;)
  3. [quote name='eria']wyjdzie wyjdzie :lol: niedługo mi zrobisz banerek :evil_lol::evil_lol:[/quote] ja Ci mogę już zrobić,ale jak go zamieścisz to wszyscy będą padać ze śmiechu:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  4. [quote name='eria']paint shop pro wystarczy jak najbardziej :multi: kartkę robię tylko w paint shop pro :cool3:[/quote] Nie wiem jak to wyjdzie,bo program mam od 2 dni i jeszcze nie zawiele w nim umiem,ale będę się starać;)
  5. No dobra poprubuję.A czy Corel Paint shop pro nie wystarczy? A kartkę robi się w ten sam sposób?
  6. [quote name='Doginka']Niedawno skończyłam kompać i suszyć moje kunlisie:Dog_run::mdleje: i jestem padnięta, ale do Ciebie musiałam zajrzeć przed snem:diabloti: Hihihi, mam nadzieję, że sąsiedzi mnie jutro nie powieszą:grab: za ryk suszary:razz:( ryczała do 01.08):diabloti: I moje sznupki teraz czyściutkie smacznie śpią:loveu: DOBRANOC[/quote] Gdybym wiedziała to bym Ci moją wrednote podrzuciła-kompiel by się jej przydała;). Jutro idziemy z małą do weta bo coś się w łapke stało:-( i między poduszkami spuchło:roll: DOBRANOCKA:lol:
  7. [quote name='Doginka']:angryy::mad::eviltong:Rapcio czasem zawija ogonek jak prosiaczek:loveu::eviltong: Widziałam wszystkie foty, ale zacytuję te ostatnie - Są piękne:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::crazyeye::crazyeye::crazyeye: Myślałaś pewnie, że dziś tu nie wpadnę:razz::cool3::evil_lol::diabloti::eviltong:[/quote] u miniaków świńskie ogonki wyglądają jakoś trochę lepiej niż u tych większych:eviltong: Ciesze się,że foty się podobają-staram się je cały czas ulepszać,ale różnie to wychodzi:roll: Kochana to jest Twoja godzina...więc nie skreśliłam Cię tak odrazu;)miałaś jeszczę kilka minut:evil_lol:
  8. jak to 100 stronka to jeszcze 2 fotki z ostatniego spacerku na polach;) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/124/5aad9b336e2c58af.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/74/dd9d64a14dd15a3b.jpg[/IMG][/URL]
  9. [quote name='panienkabubu']Polecam spróbowanie swoich sił :lol:[/quote] z miłą chęcią,ale nawet nie wiem jak mam się do tego zabrać???:oops:
  10. mnie też ten banerek zachwyca:loveu:
  11. [quote name='natija']no wlasnie:):)ale dobrze ,ze cioteczka nam robi i chwala jej za to:):):loveu:[/quote] ja to jeszczę zimowego nie mam:-(.Znaczy mam ale ten od cioteczki jest ładniejszy to nie wymieniam,ale może kiedyś jak jej się będzie nudziło to się nad Gassulą zlituje i mi jakieś cudaśne cudeńko zrobi:cool3::oops:;)
  12. [quote name='natija']ja tez zazdroszcze,sama bym takie chciala umiecrobic,ale nie am szans nie ta bajka...:):)[/quote] ale byśmy szalały z wymianą banerków-a tak trzeba cioteczkę męczyć:cool3:;)
  13. [quote name='eria']:multi::multi::multi:Gratulujemy setnej stronki !!!!! i idziemy spać :evil_lol: dobrej nocki !![/quote] [quote name='natija']no gratuluje setnej stronki:):):):):)[/quote] jakoś szybko poszło:cool3:
  14. [quote name='natija']no jak braknie to nalej troche wody to zpecznieje i bedzie wiecej;);) super avaterek masz,Foxi sie usiecha:):)[/quote] ja to jej zazdroszczę:oops:,że potrafi takie cuda robić:oops:;)
  15. [CENTER][B][SIZE=7]100[/SIZE][/B][/CENTER] [LEFT][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/36/36_16_26.gif[/IMG] [IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/36/36_2_15.gif[/IMG] [IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/36/36_2_35.gif[/IMG] [IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/36/36_2_27.gif[/IMG] [IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/4/4_1_112.gif[/IMG][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/4/4_1_112.gif[/IMG][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/4/4_1_112.gif[/IMG] [IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/4/4_1_105.gif[/IMG] [IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/4/4_1_206.gif[/IMG] [/LEFT]
  16. [quote name='natija']no w domu to juz mam powycierana podloge-Agent powycieral;);)[/quote] Jak na prawdziwego Agenta przystało,został obdarowany poważnym zadaniem i z tego co mówisz spisał się znakomicie:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  17. ale masz prezent:crazyeye::loveu: Ja też taki chcę:p:evil_lol::diabloti:
  18. [quote name='eria']do zdjęcia to mu mogę żarcia do wanny nasypać :evil_lol::evil_lol:[/quote] Trzymamy Cię za słowo:evil_lol::evil_lol::evil_lol:oby tylko wanna była pełna:evil_lol:
  19. [quote name='natija']no ostatnio cioteczki marudzily,zemalo fot,aparat wrocil z naprawy wiec nadrabiam:):)[/quote] Jak już się przyznałaś,że aparat jest-to dopiero Ci spokoju nie damy:cool3:
  20. [quote name='natija']my tez juz wrocilsmy,zrobilam nawet fotki myslalam,ze nie wyjda....[/quote] już widziałam:cool3:mokrego futrzastego zwierza:cool3:;)
  21. że Ci się chciało focić:crazyeye: ale dobrze bo jest przynajmniej co oglądać:eviltong:
  22. musi wyjść,nie może być inaczej:eviltong:
  23. ona jest poprostu cudna:loveu: i ta ciemna kufa:lol:
×
×
  • Create New...