-
Posts
8824 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ariss
-
[quote name='natija']ami sie podoba bardziej etap 2 :);)[/quote] :evil_lol:ja już sama nie wiem,ale już nic lepszego z tego banerka nie wycisne:roll:przynajmniej dziś:angryy:
-
I etap [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images32.fotosik.pl/81/f0c98c1e9fcdd8f1.jpg[/IMG][/URL] II etap [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images32.fotosik.pl/82/ba681a14099cd9c9.jpg[/IMG][/URL] Kurcze chciałam jeszcze powiększyć napis(wczoraj mi to wychodziło)a dziś już nie pamiętam:angryy: Eria chyba będę Cię prosiła o ładne dopracowanie tego banerka:oops:,w końcu przy pierwszym może być trochę pomocy?:oops:;)Już nie mam do niego cierpliwości:roll: i na dodatek I etap mi się bardziej podoba!!!!!!!!!!!!!!!
-
Poznań. Py-Zulka, już w nowym kochającym domu...u...Monity!!
ariss replied to Hala's topic in Już w nowym domu
[quote name='AnkaG']Ale nie jest to broda ? :cool1:[/quote] błahahahahahaha:evil_lol: -
[quote name='Elitesse']przypomina mi to pewnego pana z moich rejonow :roll: ale pewno takich ludzi jest wiecej :shake: no nic - niech zdrowo rosnie i jest szczesliwa !! :) :)[/quote] mizianko dla Waszych rogatych średniaków:cool3:
-
[quote name='eria']normalnie - właściwie to się opiera wszystko na 'kopiuj-wklej' i na gumce:cool3: no i na dodatkach z neta:eviltong:[/quote] Dla Ciebie normalnie a dla mnie czarna magia:roll:jaki ten świat nie sprawiedliwy:angryy::evil_lol:
-
jak Ty zrobiłaś tak cudny baner:crazyeye:
-
[quote name='natija']mi tez sie podoba banerek,rosnie nam kolejny talecik:):):)[/quote] do talentu to mi jeszcze dużo brakuje:evil_lol:ale się rozwijam:eviltong:
-
[quote name='eria']Gassira dawaj swoje wypociny bom ciekawa![/quote] nic narazie nie daję,bo tam nic się prawie się nie zmieniło i inny odcień jest tylko ale jeszcze nie wiem czy ładniejszy. Ale Twój nowy baner-wymiękam;)
-
[quote name='dagusiek']Jeszcze raz Wam bardzo dziękuję;) Sunia powoli zaczyna się przekonywać do taty, wczoraj nawet była z nim na spacerze:cool3: trochę się bała. Zaczyna już zabierać smakołyki z ręki, dalej niepewnie ale bierze. pozdrawiam:lol:[/quote] czyli jest poprawa:multi::multi::multi: ale się cieszę:multi:
-
[quote name='Elitesse']Dagmara - napisz cos o swoim psisku ![/quote] Przyłączam się do prośby:cool3:
-
[quote name='dagusiek']My również dołączamy do grona średniaczków i serdecznie Wszystkich witamy;) Dagmara i Lea:cool3:[/quote] Witamy:multi: jest nas coraz więcej!!!! Czemu nie macie fotek? z miłą chęcią pooglądałabym wszystkie średniaczkowe cuda:loveu:
-
jakie słodkie maleństwo:loveu:
-
[quote name='weszka']Hmmm może wieczorem się pobawię ale jakoś nie wiem czy cosik z tego będzie ;)[/quote] na pewno dasz radę:eviltong: i jak Eria napisała uważaj bo to wciąga;)
-
jak mnie to cieszy! Wątek zaczyna odżywać:eviltong:
-
[quote name='weszka']Brawo za banner! Ja mam Corela, coś tam dłubię ale nie umiem wycinać... jak to się robi...???[/quote] :cool3:mi on kurcze też się nawet trochę podoba-jak na pierwszy i to jeszcze nie gotowy:cool3: Żeby wyciąć opcja adjust potem crop i już zaznaczasz co ma zostać:eviltong: to akurat wiem,ale wielu innych rzeczy to :shake:
-
[quote name='ewka i haker']no jestescie tylko wy dwie tylko:-( ale dobrze ze az dwie:multi: ale moglo by byc wiecej:oops::roll:[/quote] jeszcze Ci się galeria rozkręci:eviltong:
-
:loveu:Dirkulec to ma cudowną mordkę:loveu:
-
[quote name='ewka i haker']no i fajnie ci wychodzi tylko z tego wyjdzie ze ja nie bede umiala:oops: ale mam nadzije ze bede mogla na was liczyc:lol:[/quote] Fajnie,że Tobie się również podoba:multi: Jak już się naucze to pewnie że będziesz mogła tylko że mi to strasznie dużo czasu zajmuje:roll:
-
[quote name='eria']ooo bardzo dobrze Ci idzie ten baner !!! Prezentuje się efektownie !! Troszkę podbiłabym kontrast, ale tylko ciut żeby nic nie przepalić :lol: BRAWO !!![/quote] Dziękuję:multi:,już jest po drugim etapie,ale jeszcze go nie pokażę bo nie wiele się zmieniło:eviltong:. Dziękuję za jakże cenną dla mnie radę:lol:.Kurcze jak się nie zna photo s...to naprawdę długo się to robi:roll:
-
Witanko :hand: Napsociły coś nowego psie mordki?:evil_lol:
-
Jak tam słodki leniuszek?:evil_lol:
-
Dzisiaj wraca Sylwia:laola::Cool!::Cool!::Rose::multi::multi::multi::multi:
- 21590 replies
-
[quote name='Romas']Są ,są tylko zajete ,bo sprzataja przed Świetami :-) Pozdrowienia od dwoch sredniaczek Zuzi i Bianki :-)[/quote] Gassula wesoło wita czarnym ogonkiem:cool3: :multi::multi::multi:jednak nie jestem sama:multi::multi::multi: i chyba u Ciebie jeden czarnuszek?:loveu:
-
Witam wszystki w poniedziałkowy ranek:eviltong: Dziękuję Fuguś:lol:
-
może odnowimy ten temat:cool3: Gdzie są średniaczki?:loveu: