Jump to content
Dogomania

ariss

Members
  • Posts

    8824
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ariss

  1. tam jest sporo rzeczy do poprawienia:diabloti:to mój pierwszy minik i początki w robieniu komuś psa,dajce trochę taryfę ulgową:eviltong: Choć przyznaję, że ogólnie to ja będę robić tylko swoje psy:evil_lol: Nie nadaję się do tego i nie kręci mnie to:shake:
  2. Bonsai, bardzo chętnie wybiorę się z Wami na jakiś spacerek:razz: a dla maruderów dobranoc:eviltong: [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/KopiaDSC_7736-1.jpg[/IMG]
  3. [quote name='Bonsai']To ja znowu Was widziałam. :eviltong: Mieszkasz gdzieś w pobliżu? Nie wiem czy widziałaś watahę psów (pinczer średni, golden, dwa niufy, jeden prawie niuf i Pieg) ćwiczących pod górką obok pomniku psa? Potem ja siedziałam na górce przy jeziorku, a Pieg poszedł przywitać się z Waszymi suczkami, gdy Wy przechodziłyście obok. ;)[/quote] Nio, przy wierzbnie:cool3: Pamiętam tylko uroczego piegowatego pieska, bo nawet komentowałysmy jaki ładny:loveu::diabloti:
  4. [B]weszka,[/B] zdecydowanie było fajniusio:multi: [B]Justa,[/B] 2 średniaki to idealne połączenie:loveu::diabloti: Choć Kofeina mnie zaczyna uzależniać:diabloti::evil_lol:
  5. super filmik:loveu: a ja dziś byłam z Olcią i maluszkiem na spacerku:multi: nasze dziewuszki się uwielbiają:loveu::multi: [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/KopiaDSC_7664.jpg[/IMG] no a Gass jak to Gass:evil_lol: [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/KopiaDSC_7435.jpg[/IMG]
  6. Robal świetny:loveu: Gdzie Samba ma grzywke:diabloti:
  7. dobra przestańcie już słodzić:evil_lol::diabloti::eviltong::evil_lol: Ale Gala naprawdę była grzeczna:loveu:ale co ja się nagadałam to moje:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  8. są różne sposoby cięcia:eviltong: i mi akurat wersja ta się nie podoba i nie ma nic do tego, czy pies jest typowo amerykański czy niemiecki ;) kwestia gustu i tyle:diabloti:
  9. [quote name='weszka']To tak samo jak ja. Czyli to nie wina mojego rzęcha kompa :mad: Wczoraj wszystko widziałam.[/quote] To wina tego głupiego doooooooogo:angryy: i kurcze ten okres jak mnie tu nie było naprawdę był przyjemny:diabloti: i gdyby nie Wy wszyscy to na bank by mnie tu już nie było;)
  10. [quote name='weszka']Niestety fotek Dirulca brak - są wstawione wczoraj to się możesz nauczyć na pamieć :evil_lol: Jak pogoda jutro dopisze to postrzelam jakieś nowe. Dzisiaj będzie się prezentował Totek - ale dopiero jak zrzucę :) PS. Czy widzicie mój avek??? Bo ja nie :mad:[/quote] ja nie widzę:mad:i nie widzę też swojego banera:angryy:
  11. ja o pasach nic nie wiem, ale jakieś fotki Dirkulca to bym chetnie oblookała:diabloti:
  12. [quote name='puzzle'][URL]http://i44.tinypic.com/14w99na.jpg[/URL] O Qrcze:crazyeye::loveu: Mi sie najbardziej podobaja u miksow rozdzilone brwi:loveu:[/quote] a mi rozdzielone brwi się nie podobają:shake: ale dopiero teraz zauważyłam, że Gordon tak ma:evil_lol:
  13. ja chcę ja:multi::multi::multi: jedna mi nie starcza:diabloti:
  14. szkoda,że nie dała sobie tego uszka dokończyć:-( Było dać fotkę przed i po- wtedy lepszy efekt by był.hahahah
  15. [quote name='weszka']Miny bezcenne :D absolutna rewelacja! No coż na psa to on jednak jakoś mało wygląda [URL]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/1-2.jpg[/URL] [B]ariss[/B] rzeczywiście foty beznadziejne :diabloti: zupełnie nie wiem po co je wklejasz :cool3:[/quote] życie nie bajka:evil_lol::evil_lol::evil_lol::diabloti:
  16. [quote name='weszka']Umieram z ciekawości jak też Galińska wygląda :razz: poza tym że z pewnościa ślicznie :loveu:[/quote] strach się bac:roll:
  17. [url]http://i40.tinypic.com/34e2e5g.jpg[/url] czy ty mu zrobiłaś rozdwojone brwi:crazyeye:
  18. moje średnie to jest bardziej zmęczone jak ma dzień siedzenia w domu niż jak jest po gonitwach 4 godzinnych:crazyeye::evil_lol::diabloti: Tak to jest- też szybko męczę się nuda:diabloti:
  19. Justa przepraszam za wygląd Galiny:oops:Mam nadzieję, że z domu Cię nie wyrzucą:evil_lol:
  20. mogliśmy się umawiać na dziś, zdecydowania ładniejsza pogoda:diabloti: [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/1-2.jpg[/IMG] [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/2-1.jpg[/IMG]
  21. [quote name='weszka']Nooo zawaliłaś kochana to fakt :mad:[/quote] To wina Ka-Vangi:eviltong::evil_lol::diabloti: My razem przyjechaliśmy i to ona mnie namawiała,że muszę zostać:mad::evil_lol::diabloti: Niech jej się obrywa:diabloti:
  22. No to ładny numer Dirki wycieła:crazyeye:ale jest w tym jeden plus:diabloti:nie wytarzała się po drodzę w jakimś goooooo:evil_lol::diabloti:ja zawsze szukam pozytywów:evil_lol:ale popieram pomysł z linką,jakby moje czarne takie numery robiło to tylko linka:diabloti:
  23. ale bidak!!!!niech szybko dochodzi do siebię:razz:
  24. ale Gordoniasty już ładnie zarasta:loveu:
  25. o fotach się nie wypowiadam choć piękne,ale wkurzam się na siebie,że nie dzdecydowałam się z Wami jechać:placz:
×
×
  • Create New...