-
Posts
8824 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ariss
-
Brawa geniuszu!!!!!!!!!!!! a Galinka:loveu:cieczka gassce się powoli kończy:razz::diabloti:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
ariss replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Weszka:mdleje::roflt::roflt::roflt: [url]http://img16.imageshack.us/img16/5906/dsc012vww.jpg[/url] sznaucery sa mega fotogeniczne:evil_lol::evil_lol::evil_lol:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[B]Doginka[/B], no to będzieci śmigać fureczką:razz: [B]eria,[/B] widać, że nie znasz się na psiej psychice:eviltong::evil_lol::evil_lol::evil_lol: [B]weszka,[/B]dokładnie:loveu: [B]puzzle,[/B]na życzenie:razz: Chyba już nie muszę Wam przedstawiać:diabloti: [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/c-Kopia.jpg[/IMG] [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/nadogo-2.jpg[/IMG] [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/nadogo2.jpg[/IMG] się gra się ma...ciałko też mam zajebiste:evil_lol::evil_lol::evil_lol: [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/nadogo1.jpg[/IMG] a sesja na kilka wiczych łbów po majówce:diabloti:
-
mi sie nie podoba:shake:czarna plama przechodzi dopiero na środku w psią głowę.poza tym ciasno.Tobie pewnie podoba się woda kapiąca z pyska?
-
[url]http://i371.photobucket.com/albums/oo155/eriaczek/P4225490.jpg[/url] super kolory sie dobrały:loveu:
-
Weszka nie wiem ile w tym prawdy, ale moim znajomy wet powiedział, że sami "wywołali babeszje":-o zabezpieczali właśnie frontlinem i dodali do tego preventic no i podobno to sie wyklucza i sunia latala tak jakby byla w ogóle nie zabezpieczona:roll:
-
przez tego Twojego Totka i opowieści o nim mam coraz większą ochotę na kota:loveu::loveu::loveu:
-
[B]eria[/B], masz 3 :diabloti:na 100% ich nie widziałaś:evil_lol::eviltong: [B]puzzle,[/B] te są gorsze ale za to pokazują przyjaźń:loveu: [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/GiM.jpg[/IMG] [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/GiM1.jpg[/IMG] [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/GiM2.jpg[/IMG]
-
Biedrona w Twoim wykonaniu miodzio:loveu::loveu::loveu:
-
ale sie fajnie razem bawią:loveu:
-
[B]eria[/B], nie bądź samolubem:roll:w tym wątku fota jest pierwszy raz i niech Ci co nie biegają po innych miejscach też mogą zobaczyć:diabloti: [B]mineralna_,[/B] witam i zapraszma częściej:p
-
[IMG]http://i44.tinypic.com/2gt2lau.jpg[/IMG] nie chce się zmienić na link:roll: ale może u niego to specjalnie zostawione, żeby podłoge czyścił:evil_lol:
- 21590 replies
-
Sylwia popraw tego westa bo to jakaś tragedia:crazyeye: ale przepaliłaś go TY:evil_lol::evil_lol::evil_lol::diabloti: [url]http://i40.tinypic.com/2jg818p.jpg[/url]
- 21590 replies
-
ale fajny spaceros był:loveu:
- 21590 replies
-
[quote name='M@d']Szkoda, że nie widziałyście jak psy dostają "hopla", jak jedna Pani tchórzofretkę na smyczy wyprowadza na Polach Mokotowskich ... :evil_lol: BTW - nasz kot zpsiał do reszty i już nie tylko po zmroku, ale i w biały dzień łazi z nami na spacery (luzem i z własnej woli :diabloti:)[/quote] Na polach mokotowskich to Ci z tchórzofretkami mają jakieś zjazdy i jest ich tam cała masa:angryy:co jakiś czas... robią też spotkania w Powsinie.
-
[url]http://img218.imageshack.us/img218/7789/25168030.jpg[/url] mistrzostwo:evil_lol::evil_lol::evil_lol::loveu:
-
[B]puzzle,[/B] a co cholero chciałaś mi zrobić, że aż musiałam uciekać:diabloti::evil_lol: DOBRANOC [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/3-Kopia.jpg[/IMG]
-
Koty podobno nie mają chorób odkleszczowych:diabloti:
-
gops, nie bardzo Ci wyszlo:shake:ostrość kuleje,kadr również. spróbuj z wysokości psa, a nie z góry;) ale ćwicz i pokazuj:p
-
e tam moj kocur po dzialce zawsze biegal, na wakacje z nami jeździł...specjalnie wynajmowaliśmy cały domek z ogródkiem żeby kotek mógł biegać(on się nie oddalał za teren działki, a całe dnie na dworzu siedział) ale wyprowadzanie na podwórze to prowokacja...mały krok to tragedii i nie koniecznie kociej:roll:
-
[url]http://1.1.1.4/bmi/i42.tinypic.com/2z7rekg.jpg[/url] bardzo mi się podoba to zdjęcie!!!!!!!!!
- 21590 replies
-
ech...u mnie na podwórka facet wyprowadza kota w szelkach:roll:chodzi z nim po 1,5h...a psy szaleją:roll:Gasska to jesze by się pobawiła, ale inne to różnie bywa:roll: mi się takie pomysły nie podobają jak wprowadzanie kotów w teren zapsiony...choć kocham koty bardzo.
-
o i Frodek się załapał na sesje:loveu: ale Raper zarósł ile roboty:lying: ja Ci później na gg napisze co do Gordonka;)
- 21590 replies
-
o kurcze bo ja wstawiam jeszcze gdzieś i widocznie mi się pomyliło co gdzie było;)sorka jak się powtórzyłam;) Ciesze się, że Wam się podobają zdjęcia:loveu: Dziś dostałam wiadomość że hodowcy wilczaków chcą umówić się ze mną na sesje:multi:
-
[quote name='malawaszka']hahahahha to oko przekrwione :roflt: :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] jakie przekrwione:crazyeye: zmień okuliste:evil_lol::evil_lol::evil_lol::eviltong: zapomniałam, że miał być wilczak:oops: no to niech będzie na dzień dobry:diabloti: [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/63-Kopia2.jpg[/IMG]