Jump to content
Dogomania

ariss

Members
  • Posts

    8824
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ariss

  1. Jesteśmy w Zakopcu:razz::diabloti: [COLOR=black][FONT=Verdana]Dziś mięliśmy kilkugodzinny spacer i Tz z Gasska mi już chrapią:)[/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Verdana] [/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Verdana]Planuje kolejny wyjazd na koniec lipca, ale na razie Cichosza, żeby nie zapeszyć[/FONT][/COLOR]
  2. Kojot czy Ty wiesz, że przeginasz...jak można robić tak obrzydliwie fajne zdjęcia:eviltong::loveu::loveu::loveu:
  3. [url]http://i41.tinypic.com/260pvyq.jpg[/url] o i Denise ufociłaś:diabloti: Jedna z największych i najlepszyh hodowczyń czarnych średniaków:razz: a Aga wygląda jakby robiła koooooooooo:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  4. [quote name='AngelsDream']Wróciliśmy. Mamy pasy do wymiany. Smycz do kupienia. Psa z opatrunkiem. I dość deszczu, ale poza tym było świetnie. :D[/quote] czyli było świetnie, bo każda dobra wyprawa musi być z przygodami:razz::diabloti:
  5. Kilka dzisiejszych fot:p [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/2-8.jpg[/IMG] [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/1-9.jpg[/IMG] [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/4-4.jpg[/IMG] [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/5-2.jpg[/IMG] [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/3-3.jpg[/IMG]
  6. [url]http://i42.tinypic.com/n71hec.jpg[/url] kradne to zdjęcie:loveu::loveu::loveu:i poproszę je w dużym formacie na mail:razz:
  7. [quote name='eria']od nowej stronki wkleję jakieś 20 fotek z wczoraj :loveu: miałam udany fotkowy dzień, zwłaszcza popołudniowy spacer, obrodził zdjęciami 6 gatunków motyli : rusałka osetnik,modraszek ikar,przestrojnik jurtina,kraśnik pięcioplamek, bielinek kapustnik,rusałka pawik. Ponadto widziałam ale nie udało się ufocić :placz: fruczaka gołąbka, pazia królowej, i jakiegoś cudnego ciemnobrązowego dużego motyla z białymi plamkami:loveu:[/quote] i Ty je wszystkie rozróżniasz:crazyeye: dawaj foty:diabloti:
  8. To i ja Was ciepło witam:multi:
  9. [quote name='Justa']Jak to mi wmawiano w podstawówce: do odważnych świat należy ! :diabloti: A teraz złamiesz mi serce i powiesz, że nie masz żadnych fotek czarnych calver i pani flavago :placz:[/quote] nie mam:eviltong: ale w necie jest ich pełno:diabloti:miłego szukania:evil_lol:
  10. [quote name='weszka']Brawo Gass :) Fajnie było was zobaczyć szkoda że tak na szybko i w takiej francowatej pogodzie. Teraz przestało padać wrrrr, a jak wychodziłam z BOG to świeciło piękne słońce. Szlag by to.[/quote] chciałam Was na spacer wyciągnąć i dlatego podeszliśmy pod Wasz ring;)ale pogoda postanowiłam zmienić nasze plany:angryy: [quote name='malawaszka']no a ta znowu fruwa po świecie - w domu siedzieć!!! :mad: :lol: Gratki!!! :loveu:[/quote] a co, młoda jestem:evil_lol: [quote name='Justa']Ale wysyp Grand Calvery :mdleje: Gratki wielkie :multi: :loveu: W końcu jakieś psy co mogą z Gassirką konkurować.. :diabloti:[/quote] wszystkie suki były od Denisy nawet ta Shaman...wiedziałam,że wszystko obstawi i właśnie dlatego się zapisałam:diabloti: [quote name='Doginka']Ja już Ci gratulowałam w realu, ale pogratuluję i wirtualnie:loveu: [IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/23/23_130_2.gif[/IMG][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/23/23_129_9.gif[/IMG][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/23/23_130_8.gif[/IMG][/quote] :loveu: [quote name='eria']wszystkie zdjęcia obejrzałam z zapartym tchem razem z moją mamą która -szczęściara- w poniedziałek jedzie do Czarnogóry :loveu: Gratki!! Zdjęcia jakieś z wystawy są ? :cool3: czy lało na tyle ze się nie dało ?:-([/quote] lało niemiłosiernie:placz:
  11. Jesteśmy juz w Zakopcu,,,padnięci:p oto stawka [B]średnie czarne[/B] MŁODZIEŻ JOSHUA FLO'R D'LUNA Grand Clalvera: BOB Junior OTWARTA Lucas Black Gagatek : CWC, res.CACIB? CHAMPIONÓW DEEP PURPLE Grand Calvera: CWC, CACIB, NDPwR POŚREDNIA von Shaman's PRIME TIME: CWC OTWARTA CRUELLA BLACK Grand Calvera [B]GASSIRA Flavago: CWC, res.CACIB [/B] CHAMPIONÓW DARK BEAUTY Grand Calvera: CWC, CACIB,NDSwR,BOB No niestety nie wziełysmy rasy ani nawet Caciba, ale jak na ta stawke i hodowle to jestem mega zadowolona:loveu:
  12. [url]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/IMG_7241.jpg[/url] przecudowne:loveu::loveu::loveu: a "pojedz ze mna do domu" mnie rozczuliło!!!!!!! Od-Nowa welkie brawa dla Ciebie za bezbłędne pokazanie emocji na tych zdjęciach:loveu:
  13. [url]http://img29.imageshack.us/img29/9788/dsc0008hno.jpg[/url] urocze jest to zdjęcie:loveu: i do tego ta Totkowa łapka:loveu:
  14. [quote name='eria']nie doceniasz mnie :evil_lol::evil_lol::evil_lol: świtezianki nigdy nie spotkałam :shake::placz: za to takich rusalek to lata u nas mnóstwo, aż nudne już są :shake::evil_lol:[/quote] ta switezianka latała za mną pół dnia jak zwiedzaliśmy Jeziora Plitwickie, chyba chciała żebym Ci ją pokazała:evil_lol::evil_lol::evil_lol: widziałam jeszcze szalejącą parke:razz:ale robiły to latając więc wyszły mi 2 kropki na focie:evil_lol:
  15. [quote name='eria']Ariss piękne!!! Świtezianka i rusałka osetnik :loveu: oo rusałka nawet jak nazwa wskazuje,siedzi na oście ! ja też chce focić!!! w tej chwili świeci słońce, ale co z tego jak wiejeeeeee[/quote] jedne to chorwackie "coś" drugie to czarnogórskie "coś":evil_lol: myślałam, że więcej czasu Ci to zajmie:eviltong::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  16. Eriaczku moze nie są tak piękne jak Twoje ale ufocone z myślą o Tobie:loveu: [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/DSC_5212.jpg[/IMG] [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/DSC_6363-Kopia.jpg[/IMG]
  17. DOBRANOC [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/DSC_7232-Kopia.jpg[/IMG] [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/DSC_7304-Kopia.jpg[/IMG]
  18. [quote name='Justa']Kupiłabym sobie takiego rumaka jak pan ze zdjęcia :evil_lol:[/quote] i miałabyś ichnie Kozy:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  19. [quote name='Justa'][URL]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/zmniejszone54.jpg[/URL] UWIELBIAM to zdjęcie.. :mdleje: :loveu:[/quote] to nie jest to samo:eviltong:Gasska tu jeszcze spała, a na tamtym juz na mnie łypała sznaucerową miną:evil_lol:
  20. [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/zmniejszone53.jpg[/IMG] [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/zmniejszone54.jpg[/IMG] [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/zmniejszone56.jpg[/IMG] [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/zmniejszone55.jpg[/IMG]
  21. [quote name='Doginka']Piękne:loveu: A jakies fotki z wystawy też masz?:razz:[/quote] jeszcze nie zgrałam i nie wiem co tam wyszło:eviltong:
  22. [quote name='Justa']Mogłabym tam mieszkać.. :mdleje: Morze i góry w jednym - bajka.. Choć wolałabym do Norwegii :loveu::loveu::loveu:[/quote] całe życie pod górkę:evil_lol: [quote name='Doginka']Pomilczę sobie w zachwycie:loveu:;)[/quote] :loveu::loveu::loveu: [quote name='Olusia']Ale tam prześlicznie :loveu::loveu::loveu: Gratulacje sukcesów wystawowych :cool3:[/quote] dziękuję:p droga do Parku Narodowego Durmitor;) [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/zmniejszone48.jpg[/IMG] [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/zmniejszone46.jpg[/IMG] [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/zmniejszone47.jpg[/IMG]
  23. JUSTA:mdleje::mdleje::mdleje: Nie wiem jak Ty tego dokonałaś, ale GRATULACJĘ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  24. [quote name='LeCoyotte']ja nic nie powiem:ekmm::cool3:[/quote] aż taka lipa:evil_lol: często była mgła i foty nie wychodziły wcale fajnie:shake: [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/zmniejszone41.jpg[/IMG] :p [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/zmniejszone35.jpg[/IMG] :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/DSC_6988.jpg[/IMG]
  25. [quote name='weszka']Chyba za rok pojadę robić sukom Championa Montenegro :)[/quote] poczakaj na mnie, bo ja na 100% chce tam wrócić:loveu::loveu::loveu:i zobaczyć jeszcze więcej niż widziałam teraz:loveu::loveu::loveu: a moze juz będę mogła następnej suni zrobić championat:razz:
×
×
  • Create New...